Soft, Maseczka oczyszczająca z nagietkiem

Soft, Maseczka oczyszczająca z nagietkiem

Zawiera wyciag z nagietka lekarskiego i naturalne substancje nawilżające, dla cery normalnej i tłustej z tendencją do stanów zapalnych zaczerwiń i pęknięć. Oczyszcza skórę ze zrogowaciałego naskórka i nadmiaru wydzieliny gruczołów łojowych, wspomaga gojenie się i regenerację po stanach zapalnych skóry, nawilża i uelastycznia.

Cena: 10,97 zł

SUPER

Miałam 2 tubki i jestem zachwycona. świetnie oczyszcza skórę, maseczka jest kremowa, nie podrażnia, nie powoduje uczulenia, łatwo się zmywa i ładnie pachnie:)) dobry produkt:))

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

jako krem na dzień

Rzadko używałam jej jako maseczki. Ale faktycznie oczyszcza, choć bardzo łagodnie i jeśli ktoś się spodziewa spektakularnego efektu będzie zawiedziony. Ma prześliczny zapach. Używam jej jako kremu na dzień, makijaż trzyma się na niej świetnie, trochę korektora, puder i już mam piękną cerę. A przy tym ciągle działa, ciągle pielęgnuje i moja cera się bardzo poprawiła.
Zresztą, wszystkie kosmetyki firmy A.T.W. jakie miałam sprawdzały się rewelacyjnie!

miala byc rewelacja

Maseczka bardzo delikatna, mimo funkcji oczyszczajacej. Wedlug mnie dla niektorych z nas moze byc za "slaba". Kosmetyczka bardzo ja zachwalala, jednak jakos nie moge do konca sie przekonac. Nie podraznia, a mam dosc wrazliwa cere, jest wydajna, nie ma nieprzyjemnego zapachu, mozna ja stosowac rowniez jako krem nawet pod makijaz. Nie wiem, jak wowczas dziala, gdyz w ten sposob jej nie wykorzystalam.

Wydaje mi sie, ze rezultaty jej uzywania moga byc widoczne po dluzszym i regularnym stosowaniu.

3 rodzaje dolnej kreski

delikatna

kosmetyk, który warto mieć na półce, maseczka ładnie oczyszcza choć delikatnie, jeśli warstwa maseczki jest cienka- łatwo się wchłania i nie ma potrzeby już myć buźkę :))) zapach nie jest najładniejszy, ale po kilkakrotnym użyciu przyzwyczaiłam się :))

dobra na lato

Miałam ją latem, ale używałam cieniutką warstewkę jako krem nawilżający. Niezle się wchłania i nie pozostawia tłustej wartewki.