Couleurs Nature, Crayon Contour Regard (Kredka do oczu)

Couleurs Nature, Crayon Contour Regard (Kredka do oczu)

Pojemność 1,1 ml

Miękka kredka o kremowo - pudrowej konsystencji, zapewniającej łatwość aplikacji. Daje subtelny, migoczący efekt, łagodnie podkreślając oko.

Cena: 24zł / 1,1gm

W sumie OK

Również kupiłam w promocji za 9 złotych, w kolorze czarnym. Po podkreśleniu dolnej powieki muszę odczekac około 5 minut i nakładam ją ponownie, ponieważ pierwsza warstwa jest niewyraźna i się rozmazuje. W makijażu zawsze używam czarnej kredki, więc zwracam szczególną uwagę na ten kosmetyk. Mam wrażenie, że szybko się kończy, ale może to tylko wrażenie :)

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Super

Super!!!

A ja mam czarną i bardzo mi ona pasuje. Przetestowałam już kilkanaście czarnych kredek różnych firm i ta jest chyba najlepsza. Jest przede wszystkim trwała, ale jednocześnie zmywa się bez większych kłopotów. Kreska jest wyraźna, łatwo się ją nanosi. Dla mnie wystarczy:)

ok

dla mnie jest to dobra kredka, biorąc pod uwage to, ze moja skóra ma słonnosci do przetłuszczania sie i mejkap szybko z niej schodzi. mam ja w kolorze brazu, trzyma sie długo. ale nie wiem czy znowu ja kupie, moze cos innego sprobuje. nie jestem maniaczka kredek do oczu.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1/3

O botoksie mity

bardzo dobra

Zakupiłam tą kredkę w promocji za 9zł. Kolor, to o ile dobrze pamiętam, brąz skały.
Używam jej do podkreślenia dolnej powieki i jestem z niej zadowolona. Kolor bardzo mi odpowiada-nie jest za ciemny i zbyt agresywny. Jest miękka, łatwo się nią rysuje, łatwo ściera w razie potrzeby. Trwałość też bardzo dobra-znika dopiero przy demakijażu.
Wydajna-używam jej od miesiąca, codziennie, a ostrzyłam ją dopiero dwa razy.

cena/jakość=3

Fajna miękka kredka, dająca "przydymiony" efekt (dziewczyny lubiące mocną, wyraźną kreskę nie będą z niej zadowolone). Mam ładny kolorek - Zieleń Wodospadu - taki zielono - morski, o metalicznym połysku.
Kredka ma jedną dużą wadę - rozmazuje się. Uważam, że jakością nie odbiega od kredek z serii Luminelle tej samej firmy (a jest 2 razy droższa).