Puder sypki

Puder sypki

Zawiera UVA, UVB, witaminy A i E. Wykonany według najnowszej technologii chroni i upiększa twarz nadając jej jednocześnie aksamitny wygląd.

Super niezbędnik!!

Kupiłam ten puder z drobinkami, zastanawiałam sie nadkolorem.
05 - drobinki srebrno-niebiesko-różowe (bardziej rozświetlacz
06 -drobinki opalizujące/złote :)
wybrałam kolor 06 i nie żałuje!! Nałożone tuż na kość policzkową lub troche powywżej daje świetny efekt zdrowej promiennej cery !!
Uważam że wystarczy mi tego produktu na Xlat bo nie trzeba duzo na pedzelek (ktory moim zdaniem jest boski) a efekt- znakomity - rozswietlone policzki :)

Na pewno kupie też wersje bez drobinek jak i podkłąd skin balance (bo mam probke ,narazie testuje, ale mysle ze bedzie moim KWC) bo uważam ze to świetne kosmetyki :)

Myśle że takie cudo powinna mieć każda kobieta w swojej kosmetyczce !!
Warto spróbować cena 16,99zł, Można poprosić koleżanke o odsypanie troche, ja tak zrobiłam, wypróbowalam i jestem zadowolona!!

Używam tego produktu od: od tygodnia

Niezbędnik

+ Przystępna cena, duża pojemność, diabelska wydajność, dostępność w różnych rodzajach (z drobinkami i bez, transparentny i kryjący).
++ Odpowiedni stopień zmielenia, niepomarańczowe odcienie, nie ciemnieje z upływem czasu, nie zapycha porów, praktycznie nie ma zapachu.
+++ Duży plus za szczelne, zakręcane opakowanie z sitkiem i folijką; miękki puszek odpowiedniej wielkości.
++++ Robi, co ma - matuje na parę dobrych godzin, wygładza rysy, lekko ujednolica kolor cery, stanowi wykończenie makijażu.
- Słabo dostępny.
-- Nie wypatrzyłam filtrów i witamin w składzie, o których wspomina producent.

dobry na codzień

Używam go zarówno na podkład, jak i sam na posmarowaną tylko kremem twarz.

+ b. dobrze matuje na cały dzień, nakładam go na filtr i sobie z nim radzi.
+ mam odcień Transparentny, w sam raz dla mojej białej buzi
+ nawet dobrze kryje i wyrównuje kolor użyty sam, do większych krostek potrzebny jest korektor i będzie dobrze.
+ mi zapach nie przeszkadza, właściwie to go nie wyczuwam
+ ma praktyczne opakowanie
+ nakładam go pędzlem i nie ma żadnych problemów

Jest trudno dostępny. nie wiem czy o kupię ponownie, ponieważ chce wybrópować jeszcze inne sypańce.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Bordowe usta H&M

calkiem dobry :)

Jest to moj pierwszy sypki puder, wiec duzego porownania z innymi nie mam :)
Mam odcien transparentny, ktory mimo ze ma nie miec koloru, przypomina mi troche zwykłą mąke, zostawia biały nalot.
Oprocz tego jak na puder za 20 zl to nie jest taki zły. Zapach ladny, dobrze matuje, ladnie wykancza makijaz, dolączony puszek bardzo mi sie podoba :)
Poza tym, chyba nigdy sie nie skonczy. Predzej zgnije w mojej pełnej kosmetyczce:P

Używam tego produktu od: dluzszy czas

dobry i niedrogi

lubie sypkie pudry, moja cera bardzo sie blyszczy a ten dobrze ją matuje, jest trwaly i dość wydajny, ale

zapach średnio mi sie podoba... dla mnie jest zbyt intensywny, no i kolor mógłby być bardziej neutralny- troche za dużo sypnę i juz jest sztuczny efekt

kiepsko matuje

Mam odcień nr 03 - Transparentny.

Puder ma dość wygodne opakowanie, ładnie pachnie, jest miałki i wygodny w aplikacji. Nie wysusza skóry, nie tworzy maski - ale czasem, przy nieostrożnym i pospiesznym nakładaniu, jest mocno widoczny na twarzy.

Dużym plusem jest fakt, że z upływem godzin nie ciemnieje na skórze i nie zapycha porów!, jak to mają w zwyczaju prasowańce.

Niestety mat nie trwa zbyt długo, po trzech godzinach znowu się dziko świecę... I albo trzeba się namachać bibułkami matującymi, albo powtarzać pudrowanie twarzy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego; raczej go więcej nie kupię, będę szukać czegoś lepszego :)

dobry ;)

W związku z faktem, że moja cera nie ma skłonności do świecenia puder jest mi potrzebny właściwie tylko do nadania "ostatniego szlifu" i utrwalenia makijażu.
Do tego celu ten puder uważam za w pełni zadowalający.
Mam odcien transparentny.
Lekko matuje,utrzymuje sie dość długo (nie muszę poprawiać make upu w ciagu dnia).
Zaletą jest także estetycznie wykonane, zakrecane pudełeczko - na tyle solidne, że bez obawy można nosić puder w torebce (wadą jest jednak brak jakiegoś dodatkowego zapezpieczenia, przez co po kilku "torebkowych wstrząsach" po otwarciu pudełeczka wita nas "pudrowa chmurka"). Bardzo przypadł mi do gustu dołaczony do pudru puszek - jest na tyle milutki i wygodny, że na jego rzecz zrezygnowałam z pędzla.
Podsumowując: wydaje mi sie, że jest to dobry produkt, ale raczej dla cer nie wymagających dodatkowego, silnego matu.

super !:)

Jak dla mnie super puder!:). Użyłam kiedys jedno opakowanie, po czym dla odmiany zaczelam kupowac inne pudry!. Jednak po licznych próbach wróciłam do tego pudru, jako mojego ulubionego:). Mam kolorek nr 2 jest to najciemniejszy kolor z 4 możliwych do wyboru. Ale i tak nie jest on bardzo ciemny. ślicznie stapia sie z cerą i nadaje jej delikatny brzoskwiniowy wygląd.

Używam tego produktu od:1 rok

Odjazdowy

Puderek zauwazylam go w sklepie poleciła mnie pani sprzedawczyni,wiec sie skusiłam i kupiłam.Fakt po tym efekt jest superowy,mienia sie zlotem,rozswietla..takiego pudru szukałam:D..Jestem poprostu bardzo zadowolona.Ma wygodny (zakrecanie) ,miekki opuszek,ladnie sie naklada:)Rowniez troszke matuje,ale jest fajowy:D Polecam

Nieciekawy

Miałam nadzieję na przyzwoity puder, co najmniej na poziomie Vipery, a tu trafia się coś, co matuje na bardzo krótko, zaś najjaśniejszy odcień ("pearl") jest pomarańczowy i bardzo na bladej karnacji widoczny. In plus "perłowy" blask (czyli dodatek delikatnych drobinek), co sprawia, że cera nie wygląda płasko, oraz wygodne opakowanie.
In minus (jakby mało ich było..:/) - "gruba" konsystencja (nie jest tak miałki, jak chciałabym żeby był).
Zużyję go, oczywiście, mieszajac z innymi oraz nieocenioną skrobią ziemniaczaną, ale na tym koniec naszej znajomości.

zwyczjany

sam puder jest dobry, jak na taką cenę. matuje, ale bez rewelacji, odrobinę go widać na skórze. Za to ma kilka niezaprzeczalnych zalet: cenę i opakowanie. Opakowanie jest rewelacyjne: zakręcane, trwałe, bardzo wygodne. Przesypałam do niego IsaDorę, która ma tragiczne pudełko. Puszek jest bardzo wygodny i dość trwały.

ilość zużytych opakowań: 2

Taki sobie...

Jest niedrogi, dużo go jest w pudełku. Matuje średnio, ale mi nic nie matuje cery na długo. Trochę mnie denerwował jego zapach, ale to akurat sprawa drugorzędna. Największe zastrzeżenie mam do konsystencji - silnie kojarzy mi się z mąką ziemniaczaną albo talkiem - jest taki śliski, zbija się trochę. Nienajlepiej rozprowadza się przy użyciu pędzla i nieco sztucznie wygląda na buzi.

Ilość zużytych opakowań: 1.