MAT-B Complex, Krem matujący na dzień SPF 4 z optycznym reduktorem połysku skóry

Zawiera podwójny reduktor połysku skóry:

1. rozbija sebum,

2. w postaci mikroskopijnych kuleczek tworzy na powierzchni skóry refleks świetlny dający matowe wrażenie.

W rezultacie wygładzona i elastyczna skóra o zdrowym, młodzieńczym kolorycie.

Koszmar

Okropne zapychające pory mazidło, którego przez szacunek dla prawdziwych kremów, mianem tym nie określę. Nie dostrzegam żadnych plusów, no może poza zapachem, ale to przecież nie perfumy, żeby oceniać za zapach. Świeciłam się po nim okropnie. Jestem pewna, że już nigdy się na ten produkt nie skuszę. Serdecznie nie polecam posiadaczkom cery mieszanej.

Słabiutko

No tak rzeczywiście piękny zapach, konsystencja, wydajny, ładne pudełeczko... tylko, że ja nie po to kupiłam ten krem! Zero matowania, do tego zatyka pory, mam wrażenie, że nadaje się do cery mieszanej, troszkę przetłuszczającej się a nie tłustej. Zużyłam opakowanie w nadziei, że zacznie się coś dziać, ale nic :( Do tego cena bardzo wygórowana, zapłaciłam niecałe 50 zł.

Nie polecam!

idealny dla cery mieszanej

Lekka konsystencja, idealnie się wchłania. Po posmarowaniu skóra jest taka miękka i nie robi się tłusta przez cały dzień.
Do tego ma bardzo ładny zapach co w tej kategorii kremów jest dużym plusem.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

:)))

najlepszy krem jaki w życiu miałam. naprawdę . idealny do mojej cery. konsystencja , zapach i działanie super. po prostu szkoda nie kupić !
:))
polecam !

Świetny.

Bardzo przyjemny zapach, lekka konsystencja, dobrze się wchłania.
Buzia po użyciu jest gładka, a po okresie dłuższego stosowania ma lepszy koloryt.
Krem dobrze matuje moją skórę.
Zdecydowanie najlepszy z kremów do skóry tłustej, które stosowałam.

Używam tego produktu od:1 rok

lubię go

Przyjemny leciutki kremik na lato. Ładnie pachnie, ma przyjemną konsystencję, dobrze się wchłania. Wystarczająco nawilża, cudów z matowieniem nie robi, ale mam wrażenie, że po dłuższym czasie stosowania wyregulował mi trochę cerę, skóra się nie przetłuszcza tak bardzo, zaskórników jest jakby mniej, ogólnie buzia wygląda zdrowiej. Niestety nie wyhamował powstawania paskudnych grudek na mojej twarzy,ale na to to już chyba nic mi nie pomoże.
Ogólnie przyjemny kremik, wrócę do niego pewnie w przyszłym roku na lato o ile przez zimę nie znajdę nic lepszego.

Używam tego produktu od:półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań:2/3 op.

zdecydowanie nie!!

Muszę przyznać, że złapałam się na ten optyczny reduktor błysku :D Niestety za tym pięknym określeniem nic się nie kryje. Skóra błyszczy się po nim bardzo, poza tym jest bardzo
niekomfortowy. Ładnie pachnie, to jedyna zaleta. 40 zł wyrzucone w błoto.Używam tego produktu od:sporadycznie od kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

nie kupię go więcej

szukałam długo kremu matującego dla siebie. kolej była na dermikę więc go kupiła.
+ łądnie pachnie
+ ładnie sie wchłąnia
+ wydajny

- wcale nie matuje buzi
- jak wejdzie w reakcje z sebum skóa swędzi, szczypią oczy
- po jakimś czasie wydaje mi się że posmarowałam się olejem.

Używam tego produktu od: 6 mieś

Nie lubię go.

Wysusza skórę, szczególnie jeśli stosuje się go codziennie. Po nałożeniu kremu twarz jest ładnie zmatowiona, ale na krótko. Kiepsko nakładało mi się na niego makijaż, trudno było równomiernie rozprowadzić podkład. Musiałam to robić bardzo delikatnie, żeby krem się nie wałkował.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: zmęczyłam jedno

Polecam - matuje i nawilża

Krem ma przyjemną konystencję i zapach. Ładnie się rozprowadza. Wałkuje się tylko wtedy, gdy da się za grubą warstwę! Moim zadaniem matuje twarz i jednocześnie nie ściąga skóry, co zdarza się przy innych kremach matujących. Cera jest nawilżona i faktycznie gładka, i bardzo miła w dotyku! Cena bardzo przystępna, kupiłam za niewiele ponad 30zł. Ja jestem zadowolona!

Używam tego produktu od: 2 tyg.

obiecanki cacanki

Miło się go używa, ale nie matuje, nie poprawił wyglądu mojej skóry. Krem cudowny w opisie, zwykły w działaniu (nawilża). Cena z sufitu. Już go nie kupię.

Używam tego produktu od:

Uważam iż jest to bardzo dobry produkt. Używałam tylko próbkę, ale już wiem, że kupię cały słoiczek, pomimo dość wysokiej ceny. Mam mieszaną cerę,z którą mam problemy, ale kiedy posmaruję się rano tym kremem, to do wieczora moja cera jest świeża i w miarę z matowym wykończeniem (oczywiście makijaż z biegiem dnia spływa, więc korekty są niezbędne). Plus za ładny, nienachalny zapach. Po kilku razach, zauważyłam, że moja skóra stała się miękka i bardzo przyjemna w dotyku oraz nawilżona.

Także polecam ten kosmetyk :)

Używam tego produktu od: kilka próbek
Ilość zużytych opakowań: tylko próbki