Mary Kay, Indulge, Soothing Eye Gel (Kojący żel pod oczy)

Mary Kay, Indulge, Soothing Eye Gel (Kojący żel pod oczy)

Ten kojący żel pod oczy Indulge zawiera wyciągi z zielonej herbaty, leszczyny i ogórka oraz ekstrakt z owoców dzikiej róży. Łagodzi podrażnienia i uspokaja skórę. Zmniejsza obrzęki po oczami. Natychmiast nawilża, odświeża i usuwa oznaki zmęczenia. Jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

nawilżające, przeciw cieniom / opuchnięciom, rozświetlające
w słoiczku
żel
żele pod oczy

Uwielbiam :)

Wraz z otrzymaniem tego żelu od narzeczonego skończyły się moje problemy z opuchniętymi powiekami i zasinieniami pod oczami. Zapach jest delikatny, wręcz go nie odczuwam, a żel przyjemnie chłodzi i odpręża. Jest do tego bardzo wydajny! Po rozmowie z konsultantką, mała wskazówka - trzymajcie go w lodówce, bo na początku tego nie wiedziałam :)

Nic poza ładnym opakowaniem

Przezroczysty, elegancki słoiczek i kolor żelu urzekają swoim wyglądem, ale poza tym produkt nie ma nic do zaoferowania. Przez chwilę rzeczywiście chłodzi okolice oczu, ale efekt nie jest jakiś spektakularny. Zapach żelu jest nieładny, plusem może być wydajność, bo na jedno użycie wystarcza naprawdę odrobina produktu.

Nawet niezły.

A moim zdaniem ten żel jest całkiem niezły. Widzę, że dziewczyny narzekają na to, że się nie wchłania - otóż ten żel musimy zmyć z buzi po jakimś czasie. Rozmawiałam z konsultantką Mary Kay o tym, że używam tego żelu na noc. Ona absolutnie odradziła, gdyż jeśli zbyt długo pozostanie na skórze może ją podrażnić.
Gdy nałożę go pod oczy to czuję przyjemne chłodzenie oraz lekkie mrowienie. Trzymam go w lodówce.;)
Ten żel z rana jest idealny do "rozbudzenia" oczu. Ja z rana mam je bardzo opuchnięte. Po nałożeniu czekam jakieś pół godziny i moje oczy naprawdę się otwierają, na co normalnie muszę czekać dość długo.
Jedyne, z czym nie daje sobie rady, to cienie pod oczami.
Jak na moje wymagania ten żel jest całkiem ok. Dodam, że jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: podczas pierwszego

kiepski...

Ten żel w zasadzie nic nie robi poza tym, że jest. Nie radzi sobie zupełnie z opuchlizną, ani cieniami. Nawilżać też jakoś specjalnie nie nawilża. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Srednio

Kupiłam go pod wpływem konsultantki.Myślałam że w końcu znalazłam swoje cudo na podpuchnięte oczęta,ale szczerze mowiąc zawiodłam się.Ten żel w sumie nic nie robi ani nie nawilży,a tym bardziej nie poradzi sobie z opuchlizną.Za te pieniądze są dużo lepsze produkty.

Używam tego produktu od:3 m-cy

nie za taka cene!!

Niestety zel nie dla mnie, nie odpowiada mi ani konststencja ani rezultaty.
Zel nalozony pod oczy zostawia cienka klejaca sie warstewke i ciezko sie wchlania
nie nawizla a juz absolutnie nie radzi sobie z cieniami i workami pod oczami.
a takie jego zadanie mialo byc, kojace.
Oczy nie wygladaja ani na wypoczete ani na zatuszowane.
trzeba dodatkowo meczyc sie z usuwaniem swiecacej sie powloczki, ktora zostawia
Nie polecam, absolutnie nie za taka cene!

Używam tego produktu od:juz nie uwywam
Ilość zużytych opakowań:pol 1