Guerlain, Issima Matiday (krem na dzień)

Guerlain, Issima Matiday (krem na dzień)

Guerlain Issima Matiday to krem idealny dla ceny mieszanej ze skłonnością do przetłuszczeń. Matuje i jednocześnie intensywnie nawilża. Skóra po zastosowaniu kremu jest gładka i delikatna w dotyku. Łatwo się rozprowadza, ma cudowny, delikatny zapach. Jest bardzo wydajny. Skóra jest matowa prawie (niestety) cały dzień. Do tej pory to najlepszy krem jaki stosowałam, ale nadal szukam.

słabo

kolejny drogi bubel marki guerlain.Zero kompletne zero matowania,słabo nawilża.Szkoda kasy na to badziewie.Człowiek myśli,że jak kupi produkt z wyższej półki to będzie miał na 100% to co obiecuje producent hahhaha co za głupota........wydałam kase,pamiętam jaka zadowolona leciałam do domu,nałożyłam to coś i rozczarowanie,szybko mi minka zrzedła.Próbowałam to użyć jeszcze klika razy ale wkońcu zużyłam na szyje;-)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

to nie to... :(

Niestety nie spełnia swojego podstawowego zadania, czyli nie matuje niemal w ogóle.
Co prawda po nałożeniu sprawia wrażenie, jakby na buzi pozostała lekko puderkowa, taka absorbująca sebum warstewka, ale po około 30 minutach buzia znowu się błyszczy. :(
Nawilża tez jakoś niespecjalnie, w ogóle to jeden z moich większych niewypałów kosmetycznych. :(

Nie matuje

To najlżejszy z kosmetyków serii Issima Guerlaina do codziennej pielęgnacji takiej cery jak moja ("non-oily lotion controles sebum production and provides effective, daily beauty care for unbalanced skin"), dlatego nie mam wyrzutów sumienia oceniajac jego działanie na moją tłustą skórę.
Wg obietnic ma być lekką emulsją matującą, kontrolującą produkcję sebum (!) i nawilżającą. Rzeczywiście jest lekki, wydajny, pięknie pachnie fiołkami i ma wygodne opakowanie z dozownikiem, wygładza skórę i lekko ściąga pory, nie podrażnia ... ale NIE MATUJE :(. Niestety twarz zaczyna się świecić po kilkunastu minutach.
Używam dobrych kremów matujących, które również dobrze nawilżają i żaden dotąd nie przesuszył mi cery, dlatego faktu, że i ten tego nie uczynił, nie uważam za nadzwyczajne osiągnięcie firmy G. :D.
Zdecydowanie to kosmetyk dla cer normalnych na lato, a Guerlain powinien wzbogacić swoją ofertę (Issimat jest przeznaczony "do zadań specjalnych" i nie zastąpi dobrego matującego specyfiku pielęgnacyjnego).

Manicure - klasyczny

Polecam na lato

To jeden z moich ulubionych lekkich kosmetyków nawilżających na które przesiadam się zawsze latem. Jest bardzo lekki, delikatnie matuje i przede wszytkim, co dla mnie ważne, nie wysusza, a wprost przeciwnie - nawilża skórę. Bardzo dobry ksometyk, opakowany w wygodną buteleczkę z dozownikiem. Nie polecam go na chłodniejsze dni ani osobom z bardzo tłustą skórą, bo to mniej kosmetyk matujący a bardziej lekki preparat nawilżający. Jeden z moich ulubionych.