MAT-B Complex, Krem normalizujący na noc

MAT-B Complex, Krem normalizujący na noc

Preparat normalizujący z Vitapartami i kompleksem witamin B o przedłużonym działaniu do regularnej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej. Kompleks witamin B stymuluje metabolizm komórkowy, przywraca równowagę hydrolipidową oraz regeneruje tkanki skórne. Zmniejsza zarówno nadmierną suchość jak i tłustość skóry.

Krem zawiera składnik dotleniający, który zwiększa dostarczanie tlenu i mikrokrążenie. Cennym składnikiem kremu jest ekstrakt z grejpfruta, bogaty w olejek eteryczny o działaniu antybakteryjnym, stymulującym, odświeżającym, antydepresyjnym oraz poprawiającym aktywność umysłową.

W krótkim czasie cera nabiera zdrowego wyglądu. Jest jednolicie matowa, dobrze odżywiona, nawilżona, doskonale zabezpieczona przed wiotczeniem i zmarszczkami. Krem działa łagodząco, poprawia jędrność skóry oraz regeneruje naskórek.

Świetny.

Zdecydowanie najlepszy krem na noc do skóry tłustej jaki miałam. Bardzo przyjemny zapach i konsystencja. Dobrze się wchłania, nie miałam uczucia, że skóra jest "naoliwiona". Uważam, że rzeczywiście zmniejsza wydzielanie sebum.
Używam też kremu matującego z tej serii i stan skóry zdecydowanie się poprawił: ma lepszy koloryt, jest gładsza, mniej się błyszczy.
Podsumowująć: same plusy.

Używam tego produktu od:1 rok

bez fajerwerków

Krem nie przypadł mi do gusty, może dlatego że w ogóle nie przepadam za kremami na noc.
Nie zauważyłam żeby normalizował skórę, równie dobrze mogłabym się smarować niczym.
Udało się skończyć opakowanie ale bez zachwytu.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

bardzo bardzo fajny!

On naprawde normalizuje! Rano moja skora nie jest wcale tlusta tak, jak zazwyczaj. No, moze nos tlusty jest, bo ja w ogole strasznie sie przetluszczam, a na nosie zwlaszcza, ale temu nie zapobiegloby juz z cala pewnoscia nic. Zapach te niczego sobie, swiezy i mily, ale nie za mocny. Bardzo lubie ten krem i chcialabym, zeby byl choc troszeczke tanszy, ale nie zaluje, ze go kupilam i na pewno kupie ponownie.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Serum na zmarszczki

rewelacja!rewelacja!rewelacja!

używam go non stop od półtora roku łącznie z nawilżającą wersja na dzień; jestem bardzo zadowolona z efektów - wystarczy, ze tylko na parę dni zmienię krem i juz pojawia się kilka wyprysków! krem jest lekki, jak na krem na noc bardzo dobrze się wchłania; kiedy budzę się rano moja skóra jest gładka i jakby lekko napięta - aż mam ochotę dotknąć ręką policzka; zapach bardzo przyjemny, słoik estetyczny; nic dodać, nic ująć;
jedna tylko jeszcze uwaga - używam kilku produktów tej serii i generalnie uważam, że nie jest to seria stricte matująca; gdybym stosowała te kosmetyki jako nastolatka, kiedy miałam największe problemy z cerą, czy nawet po 20 - nie byłabym na pewno zadowolona z efektów; teraz, kiedy moja skóra nie ma aż takiej skłonności do wyprysków i produkowania nadmiaru serbum - wszystkie te kremy są strzałem w 10!

Używam tego produktu od:półtora roku
Ilość zużytych opakowań: 6-7

Mój najlepszy :)

Nawilża, odświeża, a przede wszystkim normalizuje moją mieszaną cerę :) Zapach delikatny, niedrażniący. Pewnie gdyby opakowanie nie byłoby szklane, byłby tańszy, ale akurat na dobrych kosmetykach nie warto oszczędzać :)

Gorąco polecam :)

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Warto!!!

Kremik ten znalazł się na mojej półce mnie dzięki recenzjom Drogich Wizażanek, do których chcę się również przychylić.

Jestem bardzo zadowolona z działania tego kremu, który:
- nie tylko nawilżył moją mieszaną cerę, ale i ją odżywił (bez zbędnego balastu pod postacią zapychaczy) - czego dawno szukałam w kremach na noc dla cery mieszanej.
- ma widoczne działanie normalizujące (strefa T) - podlecza niespodzianki (szybkie gojenie i znikanie pryszczy)
- odpręża skórę w nocy. Sprawia, że moja skóra po przebudzeniu wygląda na wypoczętą i wygładzoną
- no i nie budzę się ze smalcem na twarzy!
- Skład bardzo bogaty (wit. z grupy B, skwalan, kwasy tłuszczowe bezpieczne dla cer trądzikowych - zmieniające skład łoju), za co największe brawa dla Dermiki.

Minusów nie zauważyłam.

Dodatkowo jest wydajny, w eleganckim opakowaniu (ale czy ten słoiczek jest lepszy niż bardziej higieniczna tubka?), ze szklanym (sic!) patyczkiem... Zapach świeży, grejpfrutowy, kwestia gustu.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Po prostu najlepszy

Krem na dzień z tej serii jest moim faworytem wśród kremów nawilżających, natomiast krem normalizujący zajmuje u mnie to samo wysokie miejsce wśród kremów na noc. Ma świetną aksamitną konsystencję, ładny zapach, twarz jest po nim gładziutka, odprężona i szczęśliwsza. Co więcej krem naprawdę normalizuje. Od kiedy go stosuję moje suche partie twarzy przestały się łuszczyć, pojawia się też zdecydowanie mniej przykrych niespodzianek w postaci pryszczy i grudek, a nawet jak coś czasami wyskoczy to szybko znika, nie to co po innych kremach. Nie zamienię tego kremu na żaden inny.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań: 7 słoiczków

lubie

moim zdaniem bardzo dobry krem. rzeczywiscie poprawil stan mojej cery, smialo moge stwierdzic, ze sporo "znormalizowal". przestaly pojawiac sie grudki na brodzie, zaskorniki, chociaz trzeba przyznac, ze pryszcze czasem sie pojawiaja (nie zauwazylam zadnej zaleznosci miedzy powstawaniem pryszczy a stosowaniem kremu- ani nie zmniejsza problemu ani nie nasila). rano mam gladka, miekka twarz i nie swiece sie. krem dosc gesty, tresciwy, w moim przypadku dosc dlugo sie wchlania, ale nie poczytuje tego za wade- w koncu mamy do czynienia z kremem na noc. z moich obserwacji wynika, ze nie wysusza. zapach dosc intensywny, ale dla mnie zupelnie obojetny- ani szczegolnie zachwyca ani drazni. sredniowydajny.

Używam tego produktu od:

rzeczywiście normalizuje

Moja cera z normalnej, czasem suchej przeszła ostatnio w mieszaną i pojawił się problem z lekko przetłuszczoną skórą w strefie T każdego dnia rano. Mat-B używany na noc spowodował że skóra stała się znacznie mniej przetłuszczona, a pory mniej widoczne. Tak jakby z tłustawej stawała się normalna, co mi bardzo odpowiada.
Moim zdaniem Mat-B:
+ rzeczywiście normalizuje
+ ma lekką kosystencję - dość dobrze się wchłania
+ ma świetny grapefruitowy zapach - czuję się po nim świeżo
+ dobrze nawilża
Na minus chyba nic specjalnego nie zauważyłam, ale też mój problem ze skórą nie jest drastyczny.

Zadna rewelacja

Zdecydowanie dla mlodej cery. Nie nadaje sie dla kobiet trzydziestoletnich. Ladnie matuje, jednak rano cera nie sprawia wrazenia wypoczetej. No i pojawiaja sie zaskorniaki.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

super

Krem jest super. Zapach rzeczywiście trochę intensywny ale już się przyzwyczaiłam. Krem poleciła mi konsultantka Dermiki, która oceniła moją cerę na bardzo przesuszoną i tłustą w srefie T. Odradziła stosowanie kremów matujących nawet tych dermiki, ponieważ wszystkie one dodatkowo przesuszają skórę. Zaleciła więc używanie tego kremu nie tylko na noc ale i na dzień. Do tego dołożyła peeling enzymatyczny serii Meritum. W tym zestawie rewelacja. Po kilku tygodniach regularnego stosowania moja cera wyraźnie mniej się błyszczy, żadnych podrażnień, żadnych zaskórników! Rewelacja! Polecam wszystkim świecącym się buźkom :-)

Całkiem przyjemny

Krem bardzo mi się podoba. Ma treściwą konsystencję, bardzo ładnie pachnie grapefruitem- więc wklepywanie go w skórę to sama przyjemność. Zostawia tłusty film na twarzy, ale mnie on absolutnie nie przeszkadza. Rano cera faktycznie ma ładny koloryt, jest wygładzona i bardzo dobrze wygląda. Polecam !