Avon, Plum & Vanilla, Bath & Body Wash (Płyn do kąpieli dla dzieci i dorosłych "Śliwka z wanilią")

Stworzyliśmy płyn do kąpieli z myślą o najmłodszych. Jego delikatna formuła sprawia, że może być stosowany przez dzieci powyżej 3 r.ż. Płyn tworzy gęstą pianę, która przyjemnie otula skórę, przynosząc odświeżenie i relaks. Wzbogaciliśmy go kompozycją zapachową z nutami śliwek i wanilii, która utrzyma się na skórze przez dłuższy czas. Całość zamknęliśmy w uroczym opakowaniu z pingwinkiem/misiem.

Kupiony w: U konsultantki

Jak go dozować?

Płyn w sumie jak płyn. Ładnie pachnie, pieni się. Konsystencja gęstszego płynu. Mi odpowiada ale chyba nie bardzo przemyślana jeżeli chodzi o opakowanie.
Niestety opakowanie jest tak twarde że nie da się go nacisnąć. A płyn samodzielnie nie chce wylewać się. Musiałam po prostu przelać go do starej butelki po poprzednim płynie.

Na pewno nie płyn do kąpieli

Dostałam jako część świątecznego prezentu od Teściowej, która lubi takie pierdółki rozczulająco wyglądające i faktycznie, trzeba przyznać, że para pingwinków (mam też wersję pani pingwin jabłko i cynamon) jest wyjątkowo urocza i fajnie prezentuje się w łazience.

Na tym jednak większość pozytywów się kończy, gdyż wspomniany pingwinek płynem do kąpieli na pewno nie jest. Wlany pod strumień ciepłej wody nie pieni się, nie barwi wody, nie pachnie mocniej, generalnie nie robi nic. Dałam sobie zatem spokój z używaniem go w ten sposób i zużywam jak zwykły żel pod prysznic. Konsystencja niezła jak na żel, myje i oczyszcza dobrze. Nuta zapachowa śliwka i wanilia rzeczywiście bardzo, bardzo przyjemna. Opakowanie niestety nie trafione bo lejek w szyjce butelki uniemożliwia wylanie większej jego ilości, trzeba mocno ściskać brzegi butelki a te są z bardzo twardego plastiku i dłonią zrobić to nie sposób. Ja więc zapieram bok butelki o brzeg wanny i z całej siły dociskam ręką ale idzie to opornie. Mało wygodne i nieprzemyślane.
Jako żel pod prysznic ok, choć urocze opakowanie okazało się totalnie nie praktyczne.
Jako płyn do kąpieli to jakieś nieporozumienie...

przyjemny

Piękny słodki zapach wanilii z lekką nutą świeżej śliwki. Nie uczula i nie podrażnia ciała. Jednak jest słabo wydajny i zapach w kąpieli ulatnia się dość szybko. Opakowanie jest super :)