Chanson de Vie, dezodorant w spray'u

Chanson de Vie, dezodorant w spray'u

Ładny, lekki, odświeżający, kwiatowy zapach. Zapewnia ochronę przez 24h

Cena: 11zł

cytrynowo zielono trawiasty...

Posiadam perfumy z tej lini. Są swieze, ziołowe wpadajace w zapach cytrynynowy i zielonej porannej trawki z łaki. W lecie można urzyc, jednak z zimowe dni raczje nie polecam. Zapach sie ulatnia po kilku chwilach jest nietrwały.

Ilość zużytych opakowań: niecala połowa pierwszego

odświeżacz powietrza

Oj utkwił mi dezodorant w pamięci za mega obrzydliwy zapach.
Jakby wymieszanie odświeżacza z płynem żrącym tak można sklasyfikować zapach.Nie moglam go na tyle znieść, że psikałąm po domu po odkurzaniu.

Dawno go nie widziałam w drogerii i bardzo dobrze:)Używam tego produktu od:używałam kilka lat temu

Wiosenno-letni zapach

Zapach chanson de vie jest bardzo przyjemny, taki cytruskowy. Idealny na wiosenno-letnie dni. NIe nachalny, dosyć trwały jak na tę cenę; na allegro 50ml kupiłam za 17zł :) A wogóle to mam do niego sentyment bo to pierwszy zapach jaki dostałam od mojego chłopaka, obecnie męża :D

Używam tego produktu od:pierwszy raz pewnie z 10 lat temu, teraz od miesiąca mam 50ml, używam raz na kilka dni
Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie i jeśli nadarzy się okazja cenowa, to znów nie pogardzę :)

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

O.k

B.dobry dezodorant ładnie pachnie(miałam wersję niebieską), długo utrzymuje się na skórze i ubraniu, zapewnia długotrwałe uczucie świeżości. Niestety nawte on nie uchronił mnie przed morymi plamami:/
ilość zużytych opakowań: ...1

Doskonały

Uwielbiam! Po prostu uwielbiam!
Mam już trzeci ten sam dezodorancik Chanson d'emotions i jestem po prostu zachwycona. Moje ubrania, chociaż mocno się pocę, po całym dniu nadal pachną kwiatami(używam różowego). Poprzednie dezodoranty w ogóle nie chroniły od przykrych zapachów i używane nawet w ogromnych ilościach nie pozwalały mi czuć się świeżo.
Znalazłam swój Kosmetyk Wszech Czasów. Polecam wszystkim!!!
:) :) :)

Wykorzystała: kilka próbek

letni..

Zapach typowo letni, na początku wydaje się nieco trawiasty. Z ciepłem staje się subtelniejszy i naprawdę ładny, Dobrze chroni przed niemiłym zapachem. Dlaczego tylko 3 gwiazdki? Jest niewyadajny, czasami "zapiecze" jak go używam, ale mimo to nie podrażnia. Ale mimo wszystko lubię go.a..

dobry

W czasach gdy nie stosowałam latem Etiaxilu i Antidralu musiałam w przemyślany sposób stosować sklepowe antyperspiranty i dezodoranty. Metodą prób i błędów doszłam do wniosku,że antyperspiranty sa wykluczone do czarnych , obcisłych bluzek i już. Najlepsze dezodoranty (czyli takie które oprócz tego,że nie brudzą trwale dezodoryzują) to właśnie z serii Chanson Coty.Miałam zarówno wersję Air(najlepszy zapach), Eau jak i opisywana tu Vie.Wszystkie sa dobre , wspaniale sprawdzają się w upały jako spray do ciała, bo zawierają antybakteryjny farnesol i poczucie świeżości trwa długo. Niestety o suchości można zapomnieć ,ale to dotyczy w upały wszystkich dezodorantów.Wtedy nieodzowne sa antyperspiranty.

Dwie gwiazdki

Dezodorant ma przyjemny, różany zapach i zionie świeżością. Łatwo się go aplikuje i ma poręczne opakowanie. Zapach trzyma się na skórze kilka godzin, ale jak już powiedziała smoczek „najpóźniej po tygodniu ich zapach stawał się dla mnie nie do zniesienia”. Łaził za mną wszędzie, a mnie denerwowała jego wszędobylskość. Nie podrażnia depilowanej skóry. Zużywam pierwsze opakowanie kosmetyku.

śmierdzielek

Miałam już chyba wszystkie dezodoranty z serii Chanson i najpóźniej po tygodniu ich zapach stawał się dla mnie nie do zniesienia. Co do właściwości dezodorujących to są przeciętne. Spokój jest na jakieś 5 godzin. Wolę jednak antyperspiranty.

Dezodoruje :)

<BR>Jestem włąścicielką (Chanson d'Air) i podoba mi się jego zapach jednak różnie to jest ze skutecznością. Oczywiście nie wolno go używać po depilacji, ale nie jest tak źle, jeśli to się zrobi... (oczywiście, próbowałam :). Zapach szybko się ulatnia, dezodorant może podrażniać nie depilowaną skórę. <BR>Są lepsze. <BR>Szybko się kończy.

fajny

Bardzo lubię dezodoranty Chanson, wszystkie pachną długo świeżością.