Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Tonik antybakteryjny dla cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Łagodnie oczyszcza i zamyka rozszerzone pory, intensywnie nawilża naskórek. Stosowany systematycznie ogranicza wydzielanie sebum. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie zawiera alkoholu.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Mentha Piperita Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Allantoin, Butylene Glycol, PEG-60 Almond Glycerides, Caprylyl Glycol, Carbomer, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Perfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Citric Acid.

Cena: 5,50zł / 200ml

/s/

Było tak pięknie ale...

Do połowy miesiąca tonik bardzo dobrze się spisywał na mojej twarzy. Skóra była nawilżona po stosowaniu, gładka- aż chciało się jej dotykać. Po pewnym czasie jednak moja skóra chyba się do niego przyzwyczaiła bo nagle strasznie dużo produkowała sebum- jakbym na twarz wylała olej i wyskakiwało mnóstwo krostek. Musiałam go odstawić. Cena tego toniku jest na plus i wydajność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325106].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Szału z tonikiem nie ma. Podczas stosowania go pojawiały mi się krosty, ale że zostało go ciągle dużo, znalazłam dla niego inne zastosowanie - plecy. Tam skóra obfituje mi wypryski i co najlepsze, tonik sobie bardzo dobrze z nimi radzi. Już po jednym przemyciu zauważyłam, że następnego dnia pojawiło się tych krost zdecydowanie mniej, a obecne stały się mniej widoczne.
Więc jeżeli Nuno nie sprawdza się na twarzy, polecam wypróbować go na innych partiach ciała - ja teraz przerzucam go na pupę :)
Miałam dac 2 gwiazdki, ale ponieważ sprawdza się na plecach i jestem z tego zadowolona, ocena jest wyższa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265151].usefull || 0 }}% pomocna.

A miało być tak pięknie..

Urzekł mnie jego skład i cena. Wiem, że tonik ma na celu jedynie przywrócić pH skórze i ją odświeżyć, więc efektów spektakularnych nie oczekiwałam, ale nie wiem czemu po kilku razach używania produktu na mojej twarzy zrobiło się piekło. Wyszło sporo krostek i po odstawieniu produktu problem po pewnym czasie zniknął.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263368].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Dobry :)

Zawsze byłam zdania, że tonik to jest zwykła zapachowa woda, która nic na twarzy nie robi. Chyba kupowałam nie te co trzeba :) Ten, o dziwo, pomógł mojej skórze. Używałam go, przeważnie, wieczorem po zmyciu makijażu i oczyszczeniu twarzy. Mam sporo niespodzianek na swojej buzi, wiec od żeli czy toników wymagam konkretnego działania. I ten je miał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256496].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepiej działa na moją cerę

mimo że mam 27 lat, dalej pojawiają się u mnie wypryski. Ten tonik skutecznie im przeciwdziała - nie wiem co w nim jest takiego. Gdy o odstawiam - wypryski wracają. Dodam, że stosuje różne kosmetyki, już raczej przeciwstarzeniowe, niż dla młodej cery.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251381].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku

Jak za taką cenę tonik jest całkiem w porządku.

Plusy:
- cena (zapłaciłam za niego około 3,50 zł w Hebe na promocji),
- opakowanie (wygodne, widać zużycie produktu jeśli przystawimy kosmetyk do światła, żarówki),
- wydajność (tonik przy codziennym użytkowaniu starczył mi na ok. 1,5 miesiąca,
- zapach (przyjemny, odświeżający dzięki dodatku mięty),
- łagodny, bo bez dodatku alkoholu więc nie wysuszał mi skóry,
- pojemność (standardowe 200 ml),
- dostępność.

Plusy/minusy:
- nie poprawił kondycji mojej skóry, pryszcze od czasu do czasu dalej się pojawiały, aczkolwiek czego się spodziewać po toniku. :)

Jednak polecam, bo za taką cenę warto wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239423].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry.

Plusy:
- niska cena
- dobry skład (nie zawiera alkoholu)
- wydajny
- oczyszcza
- ładny zapach
- nie ściąga skóry
- nie podrażnia
- nawilża
Trądzik niestety nie zniknął, ale moja skóra wygląda troszkę lepiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179188].usefull || 0 }}% pomocna.

Tonik jak tonik

+oczyszcza,
+całkiem wydajny,
+nie pozostawia lepkiej warstwy,
+nie zawiera alkoholu,
+przyjemnie pachnie,
+niska cena

-odrobinę naciąga skórę, lekko wysusza
Dobrze się sprawuje na młodej cerze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148186].usefull || 0 }}% pomocna.

DOBRY DLA MŁODEJ CERY

Cena - dobra.
Odświeża.
Niweluje uczucie napięcia skóry.
Idealny dla cery młodej, tłustej, z wypryskami, zanieczyszczeniami.
Przynosi ulgę.
Jest dobry, ale nic więcej.
Brak minusów.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1075301].usefull || 0 }}% pomocna.

Specyficzny

Ten produkt stał na mojej szafce od około pół roku. Nie potrafiłam go zużyć . Ma swoje wady i zalety:
Plusy:
-zapach :)
-cena :)
-oczyszczanie :)
-skład :)

Minusy:
-nie działa na trądzik :(
-bardzo wysuszył moją skore :(

Jednak jeżeli macie tłustą skore to mimo wszystko możecie dać mu szansę :)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1074471].usefull || 0 }}% pomocna.