Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Tonik antybakteryjny dla cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Łagodnie oczyszcza i zamyka rozszerzone pory, intensywnie nawilża naskórek. Stosowany systematycznie ogranicza wydzielanie sebum. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie zawiera alkoholu.

zwykły tonik

Używałam jakiś czas temu jednak nie zauważyłam działania antybakteryjnego. Zbędny wydatek bez większego odzwierciedlenia w działaniu. Nie zauważyłam dobrego wpływu na moja trądzikowa cere.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497126].usefull || 0 }}% pomocna.

Moze dla nastolatków lepsze

Tonik zamknięty jest w szczeknej buteleczce. Formuła jego jest mało skuteczna. Produkt przeznaczony jest do cery młodej. Nie czuje sie jeszcze stara wiec powinno działać i na mnie. Niestety z moimi niespodziankami na twarzy sobie nie radzi. Tonik ściąga skore, powoduje ze jest odświeżona. Nie jest to efekt długotrwały, chwile pózniej zbiera sie sebum na twarzy. Jak dla mnie nie przywraca naturalnego pH skory, a bardziej zasadowe. Moge żyć bez niego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496001].usefull || 0 }}% pomocna.

na mnie nie działa

Pamiętam jak pierwszy raz sięgałam po niego za czasów małolatki, kiedy wyskakiwały mi pryszcze i skrzętnie chciałam się ich pozbyć wszelkimi metodami. Nie dysponowałam wysokimi kwotami pieniędzy, więc sięgąłam po średnią półkę. Ładnie pachniał, ufałam mu że działa .jednak wracając do niego po latach stwierdzam, że nie działa absolutnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459442].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Nic specjalnego

Wiadomo-tonik jak tonik. Służy do przemywania twarzy po oczyszczaniu żelem, tonizowaniu, przywracaniu właściwego ph skórze...
Ten niestety niewiele robi z cerą:
-jest niewydajny, przez butelkę wylewa się naprawdę dużo płynu i ciężko go dozować
-po długim stosowaniu podrażniał lekko
-nie wpływa na poprawę stanu skóry nijak
-opakowanie brzydkie-nie znoszę szaty graficznej tych serii Ziajii-te z serii med czy proffessional są proste a 100x ładniejsze
-nie doczyszczał dobrze skóry jako kolejny etap pielęgnacji
-nieprzyjemny zapach
Są lepsze w podobnej cenie. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404901].usefull || 0 }}% pomocna.

za taką cenę jest dobrze

Tonik nie zawiera alkoholu, a jego zadaniem jest łagodne oczyszczanie twarzy, zamykanie rozszerzonych porów i ograniczenie wydzielania sebum - brzmi jak marzenie większości z nas ale czy się spełnia? Fakt, oczyszcza ale na pewno nie zwęża porów - ja tego nie zauważyłam. Nie wpływa również na intensywność wydzielanego sebum, za to ładnie nawilża i łagodzi podrażnienia. Nie jest to najlepszy tonik jaki miałam ale za taką cenę jest dobrze :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388131].usefull || 0 }}% pomocna.

Było tak pięknie ale...

Do połowy miesiąca tonik bardzo dobrze się spisywał na mojej twarzy. Skóra była nawilżona po stosowaniu, gładka- aż chciało się jej dotykać. Po pewnym czasie jednak moja skóra chyba się do niego przyzwyczaiła bo nagle strasznie dużo produkowała sebum- jakbym na twarz wylała olej i wyskakiwało mnóstwo krostek. Musiałam go odstawić. Cena tego toniku jest na plus i wydajność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325106].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Szału z tonikiem nie ma. Podczas stosowania go pojawiały mi się krosty, ale że zostało go ciągle dużo, znalazłam dla niego inne zastosowanie - plecy. Tam skóra obfituje mi wypryski i co najlepsze, tonik sobie bardzo dobrze z nimi radzi. Już po jednym przemyciu zauważyłam, że następnego dnia pojawiło się tych krost zdecydowanie mniej, a obecne stały się mniej widoczne.
Więc jeżeli Nuno nie sprawdza się na twarzy, polecam wypróbować go na innych partiach ciała - ja teraz przerzucam go na pupę :)
Miałam dac 2 gwiazdki, ale ponieważ sprawdza się na plecach i jestem z tego zadowolona, ocena jest wyższa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265151].usefull || 0 }}% pomocna.

A miało być tak pięknie..

Urzekł mnie jego skład i cena. Wiem, że tonik ma na celu jedynie przywrócić pH skórze i ją odświeżyć, więc efektów spektakularnych nie oczekiwałam, ale nie wiem czemu po kilku razach używania produktu na mojej twarzy zrobiło się piekło. Wyszło sporo krostek i po odstawieniu produktu problem po pewnym czasie zniknął.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263368].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry :)

Zawsze byłam zdania, że tonik to jest zwykła zapachowa woda, która nic na twarzy nie robi. Chyba kupowałam nie te co trzeba :) Ten, o dziwo, pomógł mojej skórze. Używałam go, przeważnie, wieczorem po zmyciu makijażu i oczyszczeniu twarzy. Mam sporo niespodzianek na swojej buzi, wiec od żeli czy toników wymagam konkretnego działania. I ten je miał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256496].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepiej działa na moją cerę

mimo że mam 27 lat, dalej pojawiają się u mnie wypryski. Ten tonik skutecznie im przeciwdziała - nie wiem co w nim jest takiego. Gdy o odstawiam - wypryski wracają. Dodam, że stosuje różne kosmetyki, już raczej przeciwstarzeniowe, niż dla młodej cery.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251381].usefull || 0 }}% pomocna.