Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Tonik antybakteryjny dla cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Łagodnie oczyszcza i zamyka rozszerzone pory, intensywnie nawilża naskórek. Stosowany systematycznie ogranicza wydzielanie sebum. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie zawiera alkoholu.

szału nie było

Używałam regularnie przez jakiś czas, ale nie zrobił nic specjalnego dla mojej cery. mieszanej w kierunku tłustej. Fajne działanie tonizujące i odświeżające, sam nie robił nic poza tym, ale łączyłam z glinką zieloną z tej samej serii i z delikatnym peelingiem enzymatycznym, dopiero wtedy jako takie działanie pozytywne było widoczne. Plus za dostępność (prawie wszędzie - drogerie, supermarkety) i cenę. Minusem jest znikome samodzielne działanie antybakteryjne i niewygodne opakowanie, bo toniki preferuję jedynie w sprayu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1589711].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

Na plus niska cena, dostępność (swój kupiłam w Auchan) i wydajność - używałam ponad 4 miesiące, dwa razy dziennie.
Niestety nie zauważyłam żadnego oddziaływania na skórę, poza oczywistym moim zdaniem, w przypadku produktów tego typu, oczyszczaniem. Nie dostrzegłam mniejszego wydzielania sebum czy mniejszej ilości wyprysków.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1578916].usefull || 0 }}% pomocna.

Przeciętny

Przeciętny produkt do oczyszczania twarzy, do użytku codziennego, natomiast warto dołączyć do niego peeling/maseczkę przynajmniej raz w tygodniu. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1521681].usefull || 0 }}% pomocna.
Eris film 2

Najlepszy

Zapach jest wręcz cudowny, bardzo odprężający, podoba mi się jego działanie na cerze.
Zwęża pory, oczyszcza, świetnie tonizuje, jest mega tani, nie podrażnia oczu.
Jedynym minusem jest opakowanie - odkręciłam nakrętkę z psikaczem aby łatwiej było go zastosować

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512816].usefull || 0 }}% pomocna.

zwykły tonik

Używałam jakiś czas temu jednak nie zauważyłam działania antybakteryjnego. Zbędny wydatek bez większego odzwierciedlenia w działaniu. Nie zauważyłam dobrego wpływu na moja trądzikowa cere.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1497126].usefull || 0 }}% pomocna.

Moze dla nastolatków lepsze

Tonik zamknięty jest w szczeknej buteleczce. Formuła jego jest mało skuteczna. Produkt przeznaczony jest do cery młodej. Nie czuje sie jeszcze stara wiec powinno działać i na mnie. Niestety z moimi niespodziankami na twarzy sobie nie radzi. Tonik ściąga skore, powoduje ze jest odświeżona. Nie jest to efekt długotrwały, chwile pózniej zbiera sie sebum na twarzy. Jak dla mnie nie przywraca naturalnego pH skory, a bardziej zasadowe. Moge żyć bez niego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496001].usefull || 0 }}% pomocna.

na mnie nie działa

Pamiętam jak pierwszy raz sięgałam po niego za czasów małolatki, kiedy wyskakiwały mi pryszcze i skrzętnie chciałam się ich pozbyć wszelkimi metodami. Nie dysponowałam wysokimi kwotami pieniędzy, więc sięgąłam po średnią półkę. Ładnie pachniał, ufałam mu że działa .jednak wracając do niego po latach stwierdzam, że nie działa absolutnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459442].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic specjalnego

Wiadomo-tonik jak tonik. Służy do przemywania twarzy po oczyszczaniu żelem, tonizowaniu, przywracaniu właściwego ph skórze...
Ten niestety niewiele robi z cerą:
-jest niewydajny, przez butelkę wylewa się naprawdę dużo płynu i ciężko go dozować
-po długim stosowaniu podrażniał lekko
-nie wpływa na poprawę stanu skóry nijak
-opakowanie brzydkie-nie znoszę szaty graficznej tych serii Ziajii-te z serii med czy proffessional są proste a 100x ładniejsze
-nie doczyszczał dobrze skóry jako kolejny etap pielęgnacji
-nieprzyjemny zapach
Są lepsze w podobnej cenie. Nie polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404901].usefull || 0 }}% pomocna.

za taką cenę jest dobrze

Tonik nie zawiera alkoholu, a jego zadaniem jest łagodne oczyszczanie twarzy, zamykanie rozszerzonych porów i ograniczenie wydzielania sebum - brzmi jak marzenie większości z nas ale czy się spełnia? Fakt, oczyszcza ale na pewno nie zwęża porów - ja tego nie zauważyłam. Nie wpływa również na intensywność wydzielanego sebum, za to ładnie nawilża i łagodzi podrażnienia. Nie jest to najlepszy tonik jaki miałam ale za taką cenę jest dobrze :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388131].usefull || 0 }}% pomocna.

Było tak pięknie ale...

Do połowy miesiąca tonik bardzo dobrze się spisywał na mojej twarzy. Skóra była nawilżona po stosowaniu, gładka- aż chciało się jej dotykać. Po pewnym czasie jednak moja skóra chyba się do niego przyzwyczaiła bo nagle strasznie dużo produkowała sebum- jakbym na twarz wylała olej i wyskakiwało mnóstwo krostek. Musiałam go odstawić. Cena tego toniku jest na plus i wydajność.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325106].usefull || 0 }}% pomocna.