Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Tonik antybakteryjny dla cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Łagodnie oczyszcza i zamyka rozszerzone pory, intensywnie nawilża naskórek. Stosowany systematycznie ogranicza wydzielanie sebum. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie zawiera alkoholu.

Skład: Aqua (Water), Glycerin, Panthenol, Propylene Glycol, Mentha Piperita Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Allantoin, Butylene Glycol, PEG-60 Almond Glycerides, Caprylyl Glycol, Carbomer, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Perfum (Fragrance), Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Citric Acid.

Cena: 5,50zł / 200ml

/s/

Może być

Szału z tonikiem nie ma. Podczas stosowania go pojawiały mi się krosty, ale że zostało go ciągle dużo, znalazłam dla niego inne zastosowanie - plecy. Tam skóra obfituje mi wypryski i co najlepsze, tonik sobie bardzo dobrze z nimi radzi. Już po jednym przemyciu zauważyłam, że następnego dnia pojawiło się tych krost zdecydowanie mniej, a obecne stały się mniej widoczne.
Więc jeżeli Nuno nie sprawdza się na twarzy, polecam wypróbować go na innych partiach ciała - ja teraz przerzucam go na pupę :)
Miałam dac 2 gwiazdki, ale ponieważ sprawdza się na plecach i jestem z tego zadowolona, ocena jest wyższa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265151].usefull || 0 }}% pomocna.

A miało być tak pięknie..

Urzekł mnie jego skład i cena. Wiem, że tonik ma na celu jedynie przywrócić pH skórze i ją odświeżyć, więc efektów spektakularnych nie oczekiwałam, ale nie wiem czemu po kilku razach używania produktu na mojej twarzy zrobiło się piekło. Wyszło sporo krostek i po odstawieniu produktu problem po pewnym czasie zniknął.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263368].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry :)

Zawsze byłam zdania, że tonik to jest zwykła zapachowa woda, która nic na twarzy nie robi. Chyba kupowałam nie te co trzeba :) Ten, o dziwo, pomógł mojej skórze. Używałam go, przeważnie, wieczorem po zmyciu makijażu i oczyszczeniu twarzy. Mam sporo niespodzianek na swojej buzi, wiec od żeli czy toników wymagam konkretnego działania. I ten je miał.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256496].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

najlepiej działa na moją cerę

mimo że mam 27 lat, dalej pojawiają się u mnie wypryski. Ten tonik skutecznie im przeciwdziała - nie wiem co w nim jest takiego. Gdy o odstawiam - wypryski wracają. Dodam, że stosuje różne kosmetyki, już raczej przeciwstarzeniowe, niż dla młodej cery.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251381].usefull || 0 }}% pomocna.

W porządku

Jak za taką cenę tonik jest całkiem w porządku.

Plusy:
- cena (zapłaciłam za niego około 3,50 zł w Hebe na promocji),
- opakowanie (wygodne, widać zużycie produktu jeśli przystawimy kosmetyk do światła, żarówki),
- wydajność (tonik przy codziennym użytkowaniu starczył mi na ok. 1,5 miesiąca,
- zapach (przyjemny, odświeżający dzięki dodatku mięty),
- łagodny, bo bez dodatku alkoholu więc nie wysuszał mi skóry,
- pojemność (standardowe 200 ml),
- dostępność.

Plusy/minusy:
- nie poprawił kondycji mojej skóry, pryszcze od czasu do czasu dalej się pojawiały, aczkolwiek czego się spodziewać po toniku. :)

Jednak polecam, bo za taką cenę warto wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239423].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry.

Plusy:
- niska cena
- dobry skład (nie zawiera alkoholu)
- wydajny
- oczyszcza
- ładny zapach
- nie ściąga skóry
- nie podrażnia
- nawilża
Trądzik niestety nie zniknął, ale moja skóra wygląda troszkę lepiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179188].usefull || 0 }}% pomocna.

Tonik jak tonik

+oczyszcza,
+całkiem wydajny,
+nie pozostawia lepkiej warstwy,
+nie zawiera alkoholu,
+przyjemnie pachnie,
+niska cena

-odrobinę naciąga skórę, lekko wysusza
Dobrze się sprawuje na młodej cerze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148186].usefull || 0 }}% pomocna.

DOBRY DLA MŁODEJ CERY

Cena - dobra.
Odświeża.
Niweluje uczucie napięcia skóry.
Idealny dla cery młodej, tłustej, z wypryskami, zanieczyszczeniami.
Przynosi ulgę.
Jest dobry, ale nic więcej.
Brak minusów.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1075301].usefull || 0 }}% pomocna.

Specyficzny

Ten produkt stał na mojej szafce od około pół roku. Nie potrafiłam go zużyć . Ma swoje wady i zalety:
Plusy:
-zapach :)
-cena :)
-oczyszczanie :)
-skład :)

Minusy:
-nie działa na trądzik :(
-bardzo wysuszył moją skore :(

Jednak jeżeli macie tłustą skore to mimo wszystko możecie dać mu szansę :)

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1074471].usefull || 0 }}% pomocna.

ROBI Z TWARZY COŚ POTWORNEGO

Kupiłam go, bo był tani, urzekł mnie składem, dobrze wyglądał i pachniał. Poza tym mam relację love-hate relationship z marką Ziaja (kocham ich produkty i nie mogę się oprzeć ich kupowaniu, chociaż w 99% się u

Mam cerę skłonną do wyprysków. Latami używałam toników na bazie alkoholu, ale postanowiłam zmienić pielęgnację na delikatniejszą, choć nie mniej skuteczną.

Liczyłam, że Ziaja Nuno pomoże mi łagodnie domywać resztki makijażu i nie spowoduje wyprysków.

Zalety:
- brak alkoholu, fajny skład
- niska cena
- łatwa dostępność w sklepach, supermarketach, na bazarach, w drogeriach
- przyjemne dla oka, higieniczne, łatwe w obsłudze opakowanie
- miły, łagodny, naturalny zapach (kwiatowo-ogórkowo-miętowy)
- polska marka

Działanie:
Zapowiadał się na KWC, jednak po 2-3 tygodniach stosowania miałam wysyp pryszczy, skóra twarzy na policzkach mi płonęła, wyszła mi pokrzywka. Leczę cerę po tym badziewiu od miesiąca.
Nie polecam nikomu w żadnych okolicznościach.

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1073951].usefull || 0 }}% pomocna.