MAT-B Complex, Krem nawilżający na dzień

MAT-B Complex, Krem nawilżający na dzień

Krem zawiera kompleks normalizujący, witaminy E i C oraz witalizujący ekstrakt z drożdży o działaniu stymulującym, regenerującym i antystresowym. W efekcie: pięknie wygładzona elastyczna skóra, miła i delikatna w dotyku, o zdrowym kolorycie, bez wyprysków, zanieczyszczeń, podrażnień.Zawiera piękny aromat olejku eterycznego z grejpfruta.

Miałam go kiedyś i mi nie odpowiadał...

Co prawda ślicznie cukierkowo pachniał... ale
Był ciężki
Miałam wrażenie, że wysuszał mi skórę

Taki średni, zdecydowanie wolę Garniera :)

Używam tego produktu od: Jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Wycofany

Z tego co wiem, seria jest wycofana;(, na stronach Dermiki, dostępny jest tylko tonik.
Żałuję, bo kremik był na prawdę fajny.
I gdyby nie to na 100% bym go kupowała.
p.s. a swoją drogę, można by umieszczać takie info - o wycofywanych seriach na wizażu, ot co!

Używam tego produktu od:z przerwami od 2006

zły polski i drogi krem

Dość, że ten krem jest dość drogi to wcale nie spełnia swoich funkcji.

Nie matuje a wręcz przeciwnie nabłyszcza
Jedyny plus to piękny zapach i dobre nawilżenie.
Zastanawiam się czemu firma Dermika ma aż tak wygórowane ceny jak na nasz Polski rynek.

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:nie mogę go skończyć

Manicure - glitter nails

nie kupię go już nigdy

po tym kremie moja skóra potrzebowała ratunku. ponieważ już byłam w połowie tego kremu a on mnie podrażniał z każdym dniem coraz bardziej. nie wiem może jestem uczulona na cytrusy czy coś nie wiem ale jestm bardzo niezadowolona z tego kremu :(

Używam tego produktu od: rok temu

jak dla mnie rewelacja!

po przebojach z Preventi obiecałam sobie, że nigdy więcej Dermiki! szukałam dla siebie idealnego kremu bardzo długo - w tyle pozostawało wiele marek, aż wreszcie z braku pomysłów znów skusiłam się na Dermikę i tym razem jest to absolutna rewelacja! krem jest leciutki, świetnie się wchłania, choć żeby zrobić makijaż trzeba chwilę odczekać; dobrze nawilża i pozostawia moją buzię idealnie gładką, jakby lekko napiętą; zapach bardzo przyjemny, słoik estetyczny; nic dodać, nic ująć;
jedna tylko jeszcze uwaga - używam kilku produktów tej serii i generalnie uważam, że nie jest to seria super matująca; gdybym stosowała te kosmetyki jako nastolatka, kiedy miałam największe problemy z cerą, czy nawet po 20 - nie byłabym na pewno zadowolona z efektów; teraz, kiedy moja skóra nie ma aż takiej skłonności do wyprysków i produkowania nadmiaru serbum - wszystkie te kremy są strzałem w 10!Używałam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 12-15

Niestety na tym koniec mojej przygody z Mat-B :( Po raz kolejny marketingowcy pokazali, że wiedzą lepiej, kiedy wycofać produkt z rynku...

Regularnie do niego wracam

Lubię ten krem i zawsze po niego sięgam, gdy mam problemy z uspokojeniem świecącej się i jednocześnie schnącej cery, np przy dużych różnicach temperatur, sezonie grzewczym itp. Ma właśnie jakieś takie działanie uspokajająco - matujące, sam krem nie matuje. Używałabym go stale gdyby nie to, że dla mnie jest za lekki. Raczej wiec do młodych cer, albo właśnie jako uzupełnienie do cer starszych, wymagających większego odżywienia., nawilżenia. Generalnie uważam go za najlepszy produkt z serii MAT-B, znacznie lepszy od matującej wersji kremu. Polecam.

Używam tego produktu od: wiele lat, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: hoho :)

Godny polecenia

Nawilża, odświeża, ma przyjemny zapach. Nie zauważyłam właściwości matujących, dlatego, gdy wychodzę, nie używam go - nakładam go tylko wtedy, gdy jestem w domu, aby nawilżyć twarz.

Zdecydowanie najlepszy krem nawilżający na dzień dla cer tłustych i mieszanych :)

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

To zdecydowanie mój faworyt

Jestem posiadaczką cery mieszanej, w dodatku bardzo wrażliwej, która nie toleruje większości kremów nawilżających dostępnych na rynku. Krem Dermiki jest jednak wyjątkiem i mimo stosunkowo wysokiej ceny po nieudanych eksperymentach z innymi kremami zawsze do niego wracam.
Krem ma idealną konsystencję, cudowny zapach, dobrze się rozprowadza, świetnie matuje twarz, a jednocześnie dobrze nawilża i sprawia że cera staje się gładka, a wszelkie niespodzianki w postaci pryszczy, grudek itp znikają. Idealnie nadaje się pod makijaż, na mojej skórze nie pozostawia lepkiej warstwy. Wraz z kremem normalizującym na noc z tej serii stanowią dla mnie niezastąpiony duet.
Co prawda mógłby być trochę tańszy, ale wolę kupić ten krem w takiej cenie niż 4 inne w granicach 10 zł, które potem stoją na półce i są zupełnie nie przydatne. Wolę wydać pieniądze na coś sprawdzonego.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań: 6 słoiczków

zawiodlam sie!

kupilam ten kremik, poniewaz od dawna szukam dobrego kremu nawilzajacego do cery tlustej. niestety po jego nalozeniu wcale nie czuje nawilzenia!!!! do tego pozostawia jakby lepka warstwe na twarzy... a mialam dobre zdanie o dermice... a i jeszcze cos po kilku aplikacjach zauwazylam jakies uczulenie na ten krem, ktorego wczesniej nie mialam i ktore po odstawieniu kremu zniklo... plusem jest zapaszek bardzo przyjemny...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pol 50ml

milusi

baaardzo mi się spodobał. Matuje moją buźkę idealnie, nadaje się pod makijaż. Ma śliczny zapach. Wygładza buźkę i nadaje jej miękkości. Moja buzia stala się bardzo gładka. Mniamnuśny...

Używam tego produktu od:3 misiące

Plusy są,ale nie do końca

Krem nawilża,matuje ale tu już średnio,zapach ma ładny,no właśnie opakowanie jest trochę niewygodne i taki słoiczek trochę waży jeśli myślimy o wzięciu go w podróż.Poza tym trzeba go dobrze wklepać,bo tak ma tendencje do klejenia się na skórze.No i co do działania regulującego i innych super efektów dla skóry trądzikowej czy mieszanej to nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:czerwiec

KWC

krem godny polecenia !!!
Poleciła mi go moja kosmetyczka, i to był dobry wybór.
Krem jest bardo wydajny.

Używam tego produktu od:od pół roku