Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Babydream, Puder

Babydream, Puder

Puder Babydream wchłania resztki wilgoci ze skóry niemowlęcia, chroni ją przed podrażnieniami i odparzeniami. Produkt zawiera talk mineralny, olejek oliwkowy i alantoinę. Nie zawiera barwników i konserwantów.

Jestem zadowolona

Używałam tego pudru i jestem zadowolona, bo doskonale się u nas sprawdził. Łatwo się rozciera, ma przyjemny zapach, wygodne opakowanie i w przystępnej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525856].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie tylko dla dzieci

Ja sama rossmannowski puder dla dzieci stosuję raczej na sobie :) na co dzień jako puder transparentny przy wykończeniu makijażu - jest niezawodny, pozostawia skórę aksamitną i zmatowioną, a nie widzę różnicy między nim a drogeryjnymi pudrami sypkimi. Nigdy nie zrobił mojej cerze krzywdy.
Sprawdza się również jako suchy szampon na włosy, aczkolwiek dla mnie samo aplikowanie go na włosy jest nieco problematyczne, dlatego przerzuciłam się na szampony suche w sprayu.
Oprócz tego daje ulgę mojej podrażnionej po depilacji skórze.
Kiedyś też miałam ochotę poeksperymentować trochę przy malowaniu paznokci i delikatnie przyprószyłam nim schnący lakier, co dało efekt matu :)

A wszystko to za parę złotych. Dodam, że mimo codziennego stosowania od długiego już czasu, nie zanosi się, aby szybko się skończył. Ma ładny zapach, typowy dla kosmetyków dla niemowląt..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525371].usefull || 0 }}% pomocna.

Używam przed depilacją

Tak jak w tytule, kupiłam puder do stosowania na skórę przed depilacją, szczególnie okolic bikini. Wypowiem się więc na jego temat tylko w odniesieniu do tego przeznaczenia :)
Jestem bardzo zadowolona z działania pudru. Opakowanie wystarczy mi chyba na 100 lat, jest bardzo wydajny. Zapach pudrowy, delikatny, ale nie jest duszący jak niektóre dziecięce produkty. Sitko się nie zapycha, dozuje odpowiednią ilość. Działanie - takie, jakiego oczekiwałam. Puder niweluje potliwość skóry, dzięki czemu wosk łatwiej się rozprowadza na skórze i przykleja do włosków. Kupiłam za kilka zł w Rossmannie. Jestem zadowolona! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487791].usefull || 0 }}% pomocna.

Azja Kolorówka

Nie wiem jak dla dzieci

Jest to mój magiczny kosmetyk, używam wszelako, nie wyobrażam już sobie go nie mieć, musi być w zapasach.
Jest niezastąpiony na wakacje, zaczęłam go używać, gdy dezodorant do stóp zaczął mi przesuszać stopy. Zapobiega odparzeniom w miejscach na to narażonych.
Czasami stosuję zamiast antyperspirantu, owszem, trzeba uważać przy aplikacji na ubrania, ale ładnie pachnie i nie dopuszcza wilgoci.
Nadaje się też zamiast suchego szamponu, łatwiej usunąć jego nadmiar i mniej chemicznie pachnie, niż większość tego typu produktów dostępnych na rynku.
Zdecydowanie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373246].usefull || 0 }}% pomocna.

Przydatny gadżet, nie tylko dla dzieci

Bardzo polubiłam ten puder głównie dlatego, że świetnie się sprawdza jako talk do stóp, dzięki czemu mamy pod ręką dobry zamiennik aptecznych pudrów na potliwość. Jest tani i się sprawdza, więc po co przepłacać? W Rossmannie można go kupić za grosze. Jest wydajny i pachnie w sumie normalnie, jak to puder dla dzieci. Nadaje się również jako suchy szampon. Ma wygodne opakowanie. Same zalety, tylko kupować!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1349341].usefull || 0 }}% pomocna.

nic nadzwyczajnego

Stosowałam dla mojej córki ale nie obchodziło się bez odparzeń.. na szczęście było to niewiele razy.. puder zapach ma taki sobie, konsystencja no to wiadomo że pudrowa, wydajność dobra, cena przystępna. właściwie mogę go polecić każdej mamie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1330291].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

Zupełnie się nie sprawdził na skórze mojego dziecka. Użyłam go może do pupy dwa razy po czym odstawiłam. Nijak nie pomagał- pupa była zaczerwieniona i pojawiały się krostki. Zastosowałam raz do posmarowania fałdek czy zagłębień pod kolanami i efekt był identyczny. Odstawiłam na półkę.
Używałam go później na sobie, ale z równie marnym rezultatem.
Odleżał swoje i go wyrzuciłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1330236].usefull || 0 }}% pomocna.

wielofunkcyjny

Bardzo dobry wielofunkcyjny produkt, sprawdza się nie tylko u małych dzieci ale także osoba dorosła znajdzie w nim zastosowanie.
Możemy stosować go zamiast pudru gdy nasz ulubiony się skończy bardzo dobrze sobie radzi dobrze matuje a cera staje się jedwabista.
Stosuje go na podrażnioną skórę po depilacji bardzo dobrze koi i łagodzi podrażnienia a nogi są jedwabiście gładkie.
Ja stosuję go również gdy depiluje np wąsik na twarzy, smaruje nim delikatna warstwę i przyklejam plaster co sprawia że wosk wyrywa tylko wąsik a nie przykleja się do skóry.skóra po takim zabiegu nie jest podrażniona i zaczerwieniona.
Jako suchy szampon również dobrze się sprawdza włosy po nim wyglądają na świeże i lekko uniesione.
Można także stosować jako antyperspirant jednak u mnie dobie w tym zakresie nie radzi.
Myślę że jest to tak wielofunkcyjny produkt, że każda kobieta powinna mieć go w kosmetyczce.
Jest niesamowicie wydajny nie kosztuje wiele a naprawdę jest cudowny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279581].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny produkt.

Produkty Babydream lubię, ponieważ są tanie i równie skuteczne jak produkty droższych marek. Nie mam dzieci i stosuję je na swojej skórze :).
Pudru używam głównie latem, by nie obcierały mi się uda przy noszeniu sukienek i krótkich spodenek. Puder doskonale zapobiega poceniu i powstawaniu otarć. Nie jest widoczny na skórze i nie ma zapachu. Ponadto jest niedrogi, wydajny i ma wygodne opakowanie. Co ciekawe można go również stosować w zastępstwie pudru matującego. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279256].usefull || 0 }}% pomocna.

Suchy szampon

Stosuje ten produkt jako suchy szampon do włosów i spełnia swoje zadanie tak samo jak te prawdziwe! Używam go za każdym razem gdy moje włosy nie są już tak świeże, a po użyciu i rozczesaniu wyglądają jak 2 dni wcześniej. Jedynym minusem jest to że jest on biały i na ciemniejszych włosach może zostawiać ślady. Ale cena i wydajność w porównaniu do orginalnych jest 100 razy lepsza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255381].usefull || 0 }}% pomocna.