Beiersdorf, Bambino, Krem pielęgnacyjny SPF6

Beiersdorf, Bambino, Krem pielęgnacyjny SPF6

Krem pielęgnacyjny przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry twarzy i ciała niemowląt i małych dzieci. Dzięki starannie dobranym składnikom nawilżającym i pielęgnującym pozawala utrzymać naturalną równowagę skóry i zapewnia jej długotrwałą ochronę przed wysuszeniem. Ma lekką konsystencję, która sprawia, że krem łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Nie zawiera barwników.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Butylene Glycol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cera Microcristallina, Glyceryl Stearate, Hydrogenated coco-Glycerides, Dimethicone, Panthenol, Phenoxyethanol, Sodium Carbomer, Lanolin Alcohol, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Citronellol, Coumarin, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Limonene, Geraniol

idealny

Ten krem wpadł w moje ręce z ciekawości. Używam go wyłącznie do ust. czesto mi wysychaja i pękaja,a ten krem zawsze przynosi mi ulge i kolor ust jest taki piekny po nim,a usteczka sa miekkie i jedrne:D na twarz próbowałam ale jest troszke za cieżki (tutaj malusieńki minusik za to)i przy mojej tłustej skórze dodatkowo ja natłuszcza wiec nie ładnie wyglada twarz zwłaszcza pod podkład(przynajmniej dla mnie nie jest odpowiedni). a krem mam wszedzie:D obowiazkowo jeden w torebce, drugi w łazience, trzeci w pokoju pod ręką:D

Ilość zużytych opakowań: oj duuuużo

Powrót do dzieciństwa ; )

Używam od urodzenia. Owszem, mam wiele innych kremów, ale zawsze wracam do niedrogiego, dziecięcego kremu Bambino zamiast sięgać po inne drogie kremy, które niezawsze są warte tego wydatku ; )

Usta:
Mam swoje fajne recepty i przepisy na pielęgnajce ust. Krem ten jest jednym z głównych, kończących proces pielęgnacji składników.

Twarz:
Mam cerę wrażliwą, mieszaną, problemową, Bóg wie jaką (zaskórniki zamknięte ; < ) i robiłam chyba dwa razy maseczkę polegającą na nałożeniiu tego kremu, i po 30 minutach ściągnąć. Fajnie wygładza, lecz nie mogłabym ciągle używać, gdyż zbyt natłuszcza i świeciłabym się

Dzień:
Wspaniale nadaje się do nałożenia na usta na zimę! Nie będą pękać, gdyż jest to krem NATŁUSZCZAJĄCY a nie NAWILŻAJĄCY.

Zapach, wydajność ++ ; )

Używam tego produktu od: 17 lat ; D
Ilość zużytych opakowań: Proszę, nie każcie zliczać ; D

przyjemny

Kojarzy mi się z kremem nivea i jednak tamten wolę. Ten krem jest idealny dla dzieci, jeśli chodzi o mnie też bardzo go lubię, ale na noc, bo na dzień jest za ciężki.

+ cena
+ dostępność
+ wydajność
+ nawilża
+chroni buzię
+ ślicznie pachnie
+ skóra jets po nim mięciutka

- za ciężki na dzień

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: kilka

Niewidoczna kreska na powiece

Idealny na noc. :)

Stosuję go głównie na noc, by nawilżyć moją skórę.
Rano budzę się z idealnie gładką buzią. :)
Z wypryskami problemów nie mam, więc nie wiem czy faktycznie znikają po tym kremie, jak twierdzą poprzedniczki.
Konsystencja jest troszkę za tłusta, a co za tym idzie ciężko się go rozprowadza, ale można mu wybaczyć.
Często zamiast maseczki nakładam grubą warstwę kremu i pozostawiam na 15 min. Po zmyciu tego cuda skóra jest jedwabiście miękka, gładka i doskonale nawilżona. :)
Zapach idealny, efekty doskonałe. :) i właśnie za zapach i efekty daję mu 5 gwiazdek.
Napewno nigdy z niego nie zrezygnuję. :)Używam tego produktu od: dziecka.
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość :)

ciezko mi go ocenic

no i kolejna moja recenzja ktora musze pisac ponownie bo okazalo sie ze nie zostala wyswietlona moze mi ktos wyjasnic czemu tutaj nie wszystkie recenzje zostaja ujawnione? wlasnie zauwazylam ze masa moich renenzji zniknela, jakas cenzura czy co?
ale wracajac do tematu:
z ciezkim sercem mi go ocenic bo naprawde polubilam ten krem ma delikatna lekka konsystencje o zapachu kwiatowym jakby frezja albo konwalia. Pieknie sie rozprowadza na skorze nawilza ja i pozostawia taką fajną pudrową aksamitną wartewke na skórze :) ja uzywalam go jako krem do mojego ciala i ile bym go nie nalozyla moja skora go wpijala wchlanial sie do matu wiec rewelacyjne dzialanie mial. I do tego dobra cena i w miare duze opakowanie no i mialam napisac ze to moj KWC ale niestety jak przeczytalam sklad jego doznalam szoku bo zawiera on caly komplet parabenow czyli 5 tyle ile jest mozliwe. To go dyskwalifikuje u mnie na bank jako produkt dla dziecka a dla siebie moze z sentymentu kiedys go jeszcze kupie a szkoda bo polubilam go jak zaden inny krem :(

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:cale jedno

Delikatny,dobrze znany ^^

Krem ma lekką konststencję,dobrze nawilża,jest tani,delikatny,nawilżający. Ja używam go do:
+rąk(nawilża i szybko się wchłania)
+twarzy
Myślę,że (prawie) każdy go zna więc nie ma się co rozpisywać :)

Używam tego produktu od: od lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jak najbardziej tak:)

Witam:)
Krem Bambino...zawsze obecny u mnie w łazience. Smarowałam nim dłonie, stopy i podrażnienia po depilacji. Od kilku lat walczę z wypryskami na twarzy, nie jest to trądzik na wielką skalę, raczej wypryski w kilku stałych miejscach. Kiedy już nie miałam pomysłu czym je wykurzyć, posmarowałam miejscowo kilka większych wyprysków. Na drugi dzień zmalały i przestały boleć. Obudził się we mnie Pomysłowy Dobromir:)Postanowiłam posmarować nim całą twarz. Pomyślałam, że najwyżej wyskoczą mi nowe grudki, co nie będzie nowością dla mnie:)Tymczasem.. nie dość,że nic nie wyskoczyło to stare zaczęły znikać. Te które wycisnęłam niemal natychmiast się zagoiły. Twarz jest nawilżona, miękka i wygładzona. Nie świeci się a krem dobrze się wchłania. Idealny na zimę, bo doskonale chroni.Ja stosuję nową wersję.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

świetnie nawilża

Plusy:
+ niska cena
+ wygodne, estetyczne opakowanie
+ słynny, klasyczny zapach
+ lekka konsystencja
+ łatwo się rozsmarowuje
+ szybko się wchłania
+ przynosi natychmiastową ulgę przesuszonej skórze - jako jedyny kosmetyk sprawdził się po opalaniu i doprowadził moją skórę do porządku
+ błyskawicznie nawilża
+ wygładza naskórek
+ łagodzi podrażnienia
+ całkiem wydajny

Minusy:
- mam wrażenie, że trochę zapycha, ale może to nie ten kosmetyk

Kocham

Kremik boski;]Niby dla dzieci ale tak naprawdę dla każdego sie bardzo dobrze nada. Ja miałam straszny problem z przesuszającym sie czołem. Bambino zdziałał cuda;]Używam go do całego ciała. Kocham go również za cenę - tak naprawdę to grosze w stosunku do tego co ten krem potrafi.
...i ten przyjemny zapach;]

Używam tego produktu od:miesiąca

moj KWC

Krem jest po prostu doskonały. Apteczne produkty miały problem z moją wysuszoną skórą na nogach, a on poradził sobie znakomicie już po kilku użyciach. Do tego nie uczula, a to dla mnie bardzo ważne. Przyjemnie pachnie, dobrze się rozprowadza i wchłania. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Mój ulubiony

Świetnie nawilża skórę, która po użyciu jest miękka i gładka. Pomaga mi w szczególności na suche i ponękane usta. Wyjątkowo delikatny, ma przyjemny zapach. Tani i wydajny.
Godny polecenia ;)

Wspomnienie dzieciństwa :)

Fajna rzecz ,bo jest do wszystkiego(co nie oznacza ,że do niczego!),dobrze się rozprowadza ,miły zapach,dobra cena i przypomnienie czasów gdy chodziłam do przedszkola ....
A jak doda się parę witamin to wychodzi na dobry krem nawet dla dojrzałej skóry...
Polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:myślicie ,że liczyłam przez tyle lat?????