Nafta kosmetyczna z olejem rycynowym

Nafta kosmetyczna z olejem rycynowym

Cena już od 6,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Służy do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Odżywia, wzmacnia, zapobiega wypadaniu i łupieżowi. Nafta Anna pochodzi z Karpat, terenów czystych ekologicznie. Jest naturalnym środkiem pielęgnującym i leczniczym. Suche włosy należy natrzeć i pozostawić na 10 min. Umyć tak jak zwykle.

• nafta,
  • Olej rycynowy

Napisanych recenzji: 7

dobra

Firma New Anna ma dość duży wybór naft do włosów. Nie wypróbowałam oczywiście wszystkich, ale już mogę powiedzieć, że spełniają oczekiwania. Cena nie jest wysoka, a opakowania są bardzo wydajne. Nafta z olejem rycynowym odbudowała mi włosy po rozjaśnieniu. Przestały się łamać i puszyć. Niektórym może przeszkadzać zapach, ale naturalne kosmetyki z reguły nie zachwycają pod tym względem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233351].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 5

najlepsza

Naftę zaczęłam stosować dopiero kilka tygodni temu, ale już widzę różnicę. Włosy były przesuszone po rozjaśnieniu, łamały się i wypadały przy każdym myciu. Fryzjerka poleciła mi zastosowanie czegoś mocno nawilżającego - właśnie nafty. I nie żałuję. Niepotrzebnie wydawałam pieniądze na drogie odżywki i maski. Łatwo się spłukuje, nie obciąża włosów i nie przetłuszcza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226286].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Jestem na TAK :)

Poprawiła kondycję moich włosów, wcześniej miałam problemy z nadmiernym wypadaniem i żadne szampony, odżywki, suplementy diety nie dawały z tym rady, aż do zakupu nafty z olejem rycynowym za jedyne 8 zł:). Już przy pierwszym użyciu zauważyłam, że podczas mycia wypada mi mniej włosów. Po pewnym czasie stosowania moje włosy wyglądają lepiej, nie puszą się i nie łamią tak bardzo, nie mam też większych problemów z ich rozczesaniem. Jedynym minusem jest zapach, ale idzie wytrzymać, bo po umyciu włosów znika.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1201923].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Napisanych recenzji: 354

Dobra nafta

Wszystkie nafty jakie miałam z tej firmy są dobre. Najczęściej kupuję tę z wiataminami i dolewam do niej sama olej rycynowy, wtedy mam naftę z pełnym pakietem wspomagającym włosy. Ta nafta jest równie dobra, wspomaga odżywienie i porost włosów. Efekt są naprawdę zdumiewające przy regularnym stosowaniu, używam naft tej firmy od 5lat:)) Polecam zwłaszcza, że cena jest niska, a jakość wysoka, a kosmetyk wystarcza na długo.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele różnych opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[948003].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 48

Najlepszy sposób na zdrowe, mocne, pełne blasku włosy - nafta kosmetyczna

Jest to jeden z produktów, który na dobre zagościł w mojej łazience. Stosuję ją już cztery lata.

Wybór naft firmy Anna jest ogromny. Wypróbowałam wszystkie wersje. Obecnie używam tej z dodatkiem oleju rycynowego, miałam też naftę z czarną rzodkwią, pokrzywą, aloesem, tatarakiem, biopierwiastkami oraz witaminami A+E. Ta ostatnia jest najbardziej popularna, najczęściej mi sie trafia :) Jednak wydaje mi się, że niewiele się od siebie różnią, a ich działanie jest takie samo.

Naftę kosmetyczną można dostać w każdej aptece. Cena waha się w granicach 6-8 zł.

Buteleczka ma pojemność 120 g. Jest szeroka, plastikowa i przeźroczysta z niezbyt nowoczesną naklejką lecz nie to się liczy a działanie produktu.
Na opakowaniu umieszczono takie informacje jak skład, sposób użycia, datę ważności.
Nafta jest tłusta więc trzeba uważać z jej nakładaniem gdyż zbyt duża ilość może przetłuścić włosy lub będzie spływać z włosów na skórę i twarz.

Naftę można stosować zarówno na włosy, jak i na skórę głowy.
Początkowo nakładałam ją na skalp, nacierając skórę głowy na 10-15 minut przed myciem. Włosy opornie się zmywały - zawsze musiałam myć włosy dwukrotnie, za pierwszym razem żaden szampon nie chce się pienić, czasem nie mogłam ich domyć więc zrezygnowałam. Niestety niektórych może uczulić - powodując zaczerwienienie skóry głowy i pieczenie. Producent informuje o tym na opakowaniu. Wtedy nie pozostaje nic innego jak nakładać naftę jedynie na włosy.

Na włosy sprawdza się rewelacyjnie. Zdecydowanie wolę stosować ją jako składnik maseczki z dodatkiem żółtka jajka, olejku rycynowego i soku z cytryny, bo wówczas działanie wydaje mi się mocniejsze. Można ją też dodać do dowolnej drogeryjnej maski (np. Kallos, Biovax, maski Joanny i inne).

Nafta nadaje połysk włosom, puszystość i sprężystość, przez co lepiej się układają. Wzmacnia cebulki włosowe, ograniczając wypadanie włosów.
Dzięki niej pozbyłam się problemu z elektryzowaniem włosów oraz łupieżu. Ogranicza też ich przetłuszczanie.
Zatrzymuje wilgoć we włosach, likwiduje puch, siano itd.
Nie powoduje przyklapu, nie obciąża włosów.

Naftę stosuję też jako płukankę. Do 300 ml wody dodaję kropelkę nafty i po myciu płuczę tym włosy. Zapobiega puszeniu włosów, wygładza i nabłyszcza.

Produkt posiadający wszechstronne zastosowanie, tani, bardzo łatwo dostępny - dla mnie ideał!

Używam tego produktu od: czterech lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[938424].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 59

Napisanych recenzji: 401

Okropna

Ta nafta jest beznadziejna! Nie odżywia włosów, tragicznie się ją zmywa, nawet przy użyciu różnych szamponów! Nieprzyjemna w stosowaniu, niewydajna, opakowanie nieekonomiczne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881051].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Bardzo lubię.

Mam nową wersję-z atomizerem. Jak dla mnie, ta wersja z atomizerem niczym się nie różni od wcześniejszych, no może poza wygodą używania.
Nafta. Poleciła mi babcia, która sama jej używa też. Długo się nawalczyłam, aby znaleźć idealny środek do jej zmycia, i udało się, jest nim szampon z rzepy :) Używałam w różnych kombinacjach (z jajkiem, z dużą ilością rycyny, z odżywką)
Przez te kilka dobrych lat stosowania były wzloty i upadki, ale ufam mądrościom ludowym i mimo, że czasem niewygodnie było nakładać naftę, albo jak mi spływała z włosów, to wiedziałam, że jak chcę być piękna, to muszę chwilę "pocierpieć".Włosy miałam dwukrotnie rozjaśniane, przypalone prostownicą, także nosiłam doczepiane włosy na ringi. Także moje włosy nie miały lekko.
Podsumowując:
+ odratowała mi włosy.
+ świetnie nabłyszcza
+podkreśla skręt włosa (naturalnie mam fale aka rozprostowane loki- wyglądają świetnie)
+w wersji wymieszanej z odżywką zmywa się lepiej
+ włosy wyglądają lepiej, szczególnie końcówki (cierpię na syndrom suchych końcówek)
+ogranicza rozdwajanie się końcówek
+ w miarę tania
+włosy miękkie!

minusy:
-trochę trzeba czasem się nababrać, żeby zmyć (lecz ja stosuję od połowy długości włosa, więc zmywa się łatwiej niż przy położeniu na całą głowę)
-niektórym może przeszkadzać zapach, jednak po zmyciu nafty on znika.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka(naście)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[829349].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 181

Najlepsza nafta

Wcześniej miałam już doczynienia z innymi naftami, więc wkońcu postanowiłam wypróbować też tą.
Wad nie posiada, takrze przejdźmy od razu do zalet;-)

-odżywia
-wzmania
-zapobiega wypadaniu
-włosy są miękie
-nabłyszcza
-ułatwia rozczesywanie
-nie wysusza (mogę ją stosować nawet co 2 dni)
-zapobiega elektryzowaniu
-w porównaniu do innych naft to prawie wcale nie śmierdzi;-)
-nie ma problemów ze zmyciem

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[826362].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

jestm na tak :)

Nafte zakupiłam po recenzji na wizazu jak i rekomendacji babci :)

Jest tania więc w razie gdyby się nie sprawdziła można wyrzucić i nie żałować :)

Mam włosy puszące się, dawniej rozjaśniane. Nafty używam nieco inaczej niż zaleca producent.
Na noc nakładam na włosy olej, a 20 minut przed myciem wmasowuje w kosmyki nafte.

Plusy:
+ Miękkie, ujarzmione włosy.
+ Odporne na wilgoć i nadmierną suchość, włosy optymalnie nawilżone, miękkie końcówki.
+ Nie ucieka mi woda z włosów, po kilku dniach od mycia włosy nadal nawilżone

Neutralne:
- niektórych może obrzydzać zapach, dla mnie jest to naprawdę chwilowy i niewyczuwalny smrodek ;)
- trudność w zmyciu, może i powinno być minusem, ale przy dobrym szamponie nie ma problemów :) najgorzej zmywa się takim tępym bez piany :)

Bardzo polubiłam się z naftą i pozostanę jej wierna, ale też wypróbuje inne wersje :)

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[811743].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 49

Naturalny, stary sposób. Najlepszy.

Mam rozjaśnione włosy, które po ostatnim rozjaśnianiu zaczęły BARDZO wypadać.
Byłam zrozpaczona bo zawsze cieszyłam się ze swoich włosów, były gęste, grube no po prostu piękne. Zaczęłam popadać w panikę, że zaraz grubość mojego warkocza będzie równa kciukowi.

Żadne odżywki, tabletki itd nie dały mi tyle co właśnie nafta :)
Chciałam powiedzieć, że już po 1 użyciu (brzmi głupio, ale to prawda) po umyciu włosów miałam znacznie mniej włosów w wannie.

Po 3 użyciach doszło do tego, że czesząc się w szczotce zamiast całej kuli włosów było... ich trzy.
Nie wiem czy nafta działa tak zbawiennie na wszystkich, mam nadzieję, że tak!

Zapach cóż... mnie odpowiada, lubię go :)

PLUSY -
- działa
- bardzo wydajna (nakładam tylko na końcówki i skórę głowy - nie przy każdym myciu i starczyła mi na pół roku)
- tania
- zmywam ją zwykłym szamponem nivea, za 1 razem

minusy -
nie ma

Z tyłu pisze, że tak 15 minut to trzymać przed myciem, ale ja trzymam po godzinę lub dwie :P
Dodatkowo robię z jajkiem i cytryną (ale cytryna przez olej rycynowy bo on przyciemnia)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[802569].usefull || 0 }}% pomocna.