New ANNA, Nafta kosmetyczna z olejem rycynowym

New ANNA, Nafta kosmetyczna z olejem rycynowym

Służy do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Odżywia, wzmacnia, zapobiega wypadaniu i łupieżowi. Nafta Anna pochodzi z Karpat, terenów czystych ekologicznie. Jest naturalnym środkiem pielęgnującym i leczniczym. Suche włosy należy natrzeć i pozostawić na 10 min. Umyć tak jak zwykle.

bez parabenów, bez silikonów
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
do włosów długich
wzmacniające, przeciwłupieżowe

Najlepsza

Stara metoda najlepsza na porost i wypadanie włosów. Mnóstwo baby hair, włosy lepiej się układają, mniej wypadają. Jednak najważniejsze, by produkt stosować regularnie i konsekwentnie a efekty na pewno się pojawią. Najgorsze jest zmywanie, ale dla efektów warto się poświecić.

Wspaniała dla włosów

Naftę zakupiłam około 2 miesiące temu, kiedy to jedna z moich ulubionych wlosomaniaczek polecała ją do maseczek diy.

Jest to plynny produkt zamknięty w plastikowej przeźroczystej buteleczce. Mimo, iż jest niwielkich rozmiarów, starcza na długo. Kosztuje niewiele. Zapach produktu nie jest zachęcający, ale nie jest (jak dla mnie) nachalny. Włosy po użyciu są błyszczące, elastyczne, mięsiste i miłe w dotyku. Jak dla mnie rewelacyjny produkt za niewielką cenę.

Moje włosy nabrały głębi koloru

Naftę dostałam od mamy, która stwierdziła, że nie ma tyle czasu na zabawę z włosami a wie, że ja wykorzystam do końca i się nie zmarnuje. Do produktu podeszłam dosyć sceptycznie, sama pewnie bym nie kupiła, ale postanowiłam przetestować. Oprócz wad takich jak zapach, trudność w aplikacji i zmyciu nafty z włosów (potrzeba około 3 umyć) zauważyłam, że moje ciemne włosy nabrały głębi koloru a przy tym zaczęły się pięknie błyszczeć. Ze względu na czasochłonność w pielęgnacji włosów naftą używałam jej raz na 2 tygodnie. Efekt głębi koloru choć bardzo piękny nie przekonał mnie jednak, by nafta na stałe zagościła na moich włosach. Zużyłam, popodziwiałam efekty i zaczęłam szukać kosmetyku, który da mi to samo mniejszym nakładem czasu.

Porządna i tania

To pierwsza nafta, której używałam więc doświadczenia w ich stosowaniu nie mam.
Jestem z niej zadowolona. Nie śmierdzi i dobrze się rozprowadza na skalpie. Starcza na długo bo nie trzeba jej używać zbyt dużo. Po użyciu pojawiło się na mojej głowie dużo baby hair ale nie przyspieszyła wzrostu włosów. Porządna i bardzo tania.

Niezbędna!

Naftę kilka lat temu poleciła mi ciocia, kiedy po dość częstym farbowaniu i rozjaśnianiu z moich włosów zrobiło się siano. Nie byłam przekonana, bo zapach nie zachęcał i nigdy wcześnie o tym nie słyszałam, jednak postanowiłam ją wypróbować. Już po pierwszym użyciu zauważyłam różnicę. Włosy stały się bardziej podatne na zabiegi stylizacyjne, nie puszyły się tak, były błyszczące. Używam jej od kilku lat, raz na dwa tygodnie i zauważyłam też, że rzadziej mi się przetłuszczają i że łupież, z którym miałam kłopot od jakiegoś czasu tez się zredukował. Kolor włosów stał się głębszy. Sama aplikacja jest dość problematyczna i czasochłonna, ponieważ produkt jest tłusty i jeśli nakładamy na całą głowę to może troszkę piec. Po zalecanym czasie należy ją zmyć - niestety jednym myciem się jej nie pozbędziemy i u mnie potrzeba minimum trzech. Jednak sam efekt wynagradza to wszystko, a fakt że nafta kosztuje tylko 6 zł tylko zachęca do przetestowania!

Nafta na szybszy porost włosów

Kupiłam naftę w celu osiągnięcia efektu lśniących włosów, lecz moje rozjaśnione włosy puszą sie gdy użyję jej na całej długości. Natamiast jeżeli wcieram tylko w skóre głowy zdecydowanie szybciej rosną

nie dla mnie

W naftę zaopatrzyłam się chcąc polepszyć kondycję moich suchych, puszących się włosów. Niestety zamiast jedwabistej, lśniącej i zdrowej czupryny, po kilku użyciach produktu uzyskałam coś na kształt spuszonego, suchego jak chrust gniazda na głowie. Nie o takim efekcie marzyłam! Kilka tygodni zajęła mi regeneracja włosów i doprowadzenie ich do takiego stanu, jak przed kuracją naftą.
Naftę oceniam jednak na 3 gwiazdki (czyli w mojej klasyfikacji jako przeciętny produkt), chcąc być fair - jest to pierwszy produkt tego typu i nie mam porównania jak by zadziałały nafty innych firm. Być może po prostu mam taki typ włosów, które nie znoszą nafty i na których żaden produkt tego typu się nie sprawdzi.

Jak po wizycie w salonie

Stosuję raz w tygodniu przy użyciu atomizera na suche włosy od połowy, wiąże kok i tak sobie z nim chodzę przez kilka godz po domu. Nastepnie myję włosy 2-3 razy to momentu gdy szampon sie dosyć dobrze zapieni. Gdy włosy są już wysuszone meeega błyszczą, są miękkie, kolor wlosów podkreślony! Gorąco polecam!

Najlepsza nafta

Ta nafta uratowała moje włosy. Dzięki niej stały się mocniejsze i lśniące. Regularne stosowanie sprawiło, że włosy wolniej się przetłuszczały. Już niewielka ilość

Moje małe odkrycie

Raz w tygodniu używam nafty, nakładam przed myciem na około 20minur. Zauważyłam że włosy sąbardziej sprężyste i delikatne w dotyku. Nie polecam stosowania zbyt często bo nafta może wysuszyć ( wiem co mówie bo kiedyś stosowąłam co mycie ) Nafta naprawde może zdziałać cuda , warto wypróbować zwłaszcza że jest to produkt tani i dostępny w każdej aptece :)

dobra

Firma New Anna ma dość duży wybór naft do włosów. Nie wypróbowałam oczywiście wszystkich, ale już mogę powiedzieć, że spełniają oczekiwania. Cena nie jest wysoka, a opakowania są bardzo wydajne. Nafta z olejem rycynowym odbudowała mi włosy po rozjaśnieniu. Przestały się łamać i puszyć. Niektórym może przeszkadzać zapach, ale naturalne kosmetyki z reguły nie zachwycają pod tym względem.

najlepsza

Naftę zaczęłam stosować dopiero kilka tygodni temu, ale już widzę różnicę. Włosy były przesuszone po rozjaśnieniu, łamały się i wypadały przy każdym myciu. Fryzjerka poleciła mi zastosowanie czegoś mocno nawilżającego - właśnie nafty. I nie żałuję. Niepotrzebnie wydawałam pieniądze na drogie odżywki i maski. Łatwo się spłukuje, nie obciąża włosów i nie przetłuszcza.