Clinique, Advanced Stop Signs Cream

Clinique, Advanced Stop Signs Cream

Advanced Stop Signs wyrównuje koloryt cery, wygładza drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Sprawia, że skóra staje się lepiej nawilżona i jaśniejsza. Kosmetyk przeznaczony dla kobiet po 25 roku życia należy stosować 2 razy dziennie na twarz i szyję. Producent zaleca używanie Advanced Stop Signs z kremem lub emulsją Total Tournaround.

Cena: ok. 200 zł / 30 ml

lotion - skuteczny

Używałam lotionu ( rodzaj cery 3,4)jeszcze wokresie przedretinoidowym , zanim poznałam Wizaż. Kosmetyk spełnia obietnice producenta, wygladza skórę, ujędrnia, wyrównuje koloryt, jest przy tym bardzo lekki i nie zapycha skóry. Po zuzyciu buteleczki widac pozytywne efekty na skórze.Kosmetyk jest wydajny.
Teraz juz nie kupię gdyż używam skuteczniejszych w pielęgnacji retinoidów ( zorac)

Używam tego produktu od:kilka lat temu

Daje piątkę

Jest to krem do zadań specjalnych: ja nakładałam go samodzielnie, na noc.
Wcześniej używałam 30ml serum pod kremiki, także na noc.
Efekty:
-skóra BEZ przebarwień, które mi ciążyły
-rano gładka,napięta
-bruzdy wypełnia
Zapach jest ok - proszę się nie bać. Gęsta konsystencja, bogata - na dzień nie nakładam; nie ma filtrów. Na pewno działa super na T.Turnaround [ja próbowałam na DDML - ok].

jestem zachwycona

Zuzylam sloiczek i wroce do niego na pewno za jakis czas.
Firma Clinique raz mnie zachwyca( generalnie pudry), a raz totalnie rozczarowuje...
W tym przypadku, zupelnie przez przypadek( namowy pani z perfumerii), trafilam na kosmetyk wprost dla mnie stworzony...
Krem genialnie wrecz nawilzal mi buzie, rozswietlal,wygladzal, a z czasem rozjasnil piegi i splycil troche zmarszki mimiczne nad brwiami.
Po nalozeniu skora byla taka napieta, odzywiona, swietnie sie na nim trzymal makijaz- po prostu komfort dla skory przez co najmniej 8 godzin w pracy ;-).
Ma tez bogata, aksamitna konsystencje- przez co jest piekielnie wydajny i to takze uwazam za kolejny plus.
Zapach.. Rzeczywiscie nic pieknego, ale przy jego dzialaniu- wybaczylam ;-).

Manicure - gradientowe kropki

sama nie wiem

Lubię Clinique, ale nie jest to jakaś miłość. Kosmetyki są poprawne, choć trochę...bezpłciowe. Podobnie ten krem... Ma ładny, różowy kolorek, lecz już "bezzapachowy" zapach jest irytujący. Gęsty, solidny krem - jest zadziwiająco wydajny, dobrze i szybko się rozprowadza. Wchłania także szybko, pozostawiając delikatny film. Jednak po 4 godzinach moja twarz już mogłaby dostać cos innego...
Nie piecze, nie podrażnia. Nie zauważyłam wygładzenia zmarszczek mimicznych, innych jeszcze nie mam. Ogólnie mam cerę zadbaną, więc spektakularnych efektów nie było - ot, przyzwoity kremik. Ale bez filtrów, więc nie przed wyjściem z domu. I raczej na wiosnę, niż na lato. Podsumowując - nie mam poważnych zastrzeżeń, ale nie skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie.

Ujdzie

Przyjemny zapach i konsystencja,dobrze się wchłania,skóra staje się gładka. Troche mi natomiast podrażniał skórę (szczypanie). Powalających efektów nie zauważyłam, na wygładzenie zmarszczek nie wpływa,cery nie rozświetla...słowem średniak.

daje efekty

Jeden z nielicznych kremów, którego efekty działania naprawdę widać. Stosowałam i serum, i krem - nie widzę różnicy w skuteczności; przy wyborze wariantu wystarczy kierować się porą roku czy typem cery. Stosowałam po demakijażu kosmetykami innych firm - być może po trzech krokach Clinique byłby jeszcze bardziej skuteczny. Efekty widać rano, twarz jest gładka, "rozprasowana", nawet lekko zaróżowiona. Ładne, "cliniqowe" opakowanie. Natomiast faktem jest, że zapach ma nieładny, intensywny, jakby kwaśny. Może też lekko szczypać, choć w moim wypadku miało to miejsce nie na początku, ale pod sam koniec stosowania. Może trzeba było go używać co drugi dzień.

polecam ale

Krem jest super, wygladza zmarszczki te drobn,e ladnie rozswietla cere, generalnie cera wyglada lepiej juz po paru dniach uzywania, ale mam jedno zastrzezenie: przez pierwsze pare dni zaraz po uzyciu lekko szczypala mnie buzka. Teraz kiedy koncze juz opakowanie nie ma tego uczucia...
Aczkolwiek ono nie przeszkadza i nie wywluje negatywnych skutkow moze lekko wystraszyc.
Krem ma natomiast powazna wade: zapach. jak dla mnie okrutnie smierdzi :( Byc moze mial byc bezzapachopwy, ale jego naturalny zapaszek jest zle tolerowany. Wybaczam mu tylko dlatego ze ladnie dziala na moja buzke ;)

dobry ale ...

daleko mu do doskonałości . W moim przypadku na dzień się nie sprawdził , na noc tak ale stosowany łącznie z moisturge surge light bo sam nawilża niewystarczająco . Cera jest rozjaśniona , gładsza .Niestety po kilkunastu dniach stosowania osiągnęłam odwrotność -tzn. cera wyglądała bardzo przeciętnie i cudny efekt z początku kuracji prysnął jak bańka mydlana :( . Teraz uzywam tego kremu doraźnie raz na jakiś czas i jestem bardziej zadowolona niż z uzywania go codziennie .

lubię :)

Naprawdę świetny krem!Idealnie się rozprowadza i wchłania, dobrze nawilża skórę, ale nie pozostawia tłustego filmu.Ma przyjemny kolor i konsystencję, zauważalnie wygładza i rozjaśnia twarz.DLa mnie niesamowity. :)Ilość zużytych opakowań: 1

bez zachwytu

Jest niezły, ale spodziewałam się bardziej spektakularnych efektów. Tymczasem - całkiem nieźle nawilża, nieco rozjaśnia i rozświetla skórę.Fajna konsystencja, ładnie się rozprowadza i wchłania

polecam!

Ostatnio szaleję za kosmetykami Clinique - są według mnie bardzo, bardzo dobre. Advanced Stop Signs wspaniale nawilża skórę, lekko ją napina, wygładza. Mam krem w słoiczku. Mimo, że jest dosyć gęsty łatwo się rozprowadza. Polecam!