Pomadka Q10

Pomadka Q10

Ta delikatna pomadka zawiera koenzym Q10, witaminę E, olej z pestek moreli w specjalnej matrycy naturalnych wosków. Ma piękne kolory, nie wysusza, zaskakuje trwałością. Do pomadki dołączona jest gratisowo pomadka pielęgnacyjna

Godna uwagi

Kolor, lekkość, trwałość. To są niekwestionowane atuty tej pomadki. Po pomalowaniu ust otrzymujemy naturalny efekt, który jest doskonałym podkreśleniem ust. Kupiłam ten produkt skuszona ceną i uważam, że był to dobry zakup. Niestety pomadka z tej serii nieco wysusza usta, więc trzeba pamiętać o nawilżeniu.

Zalety:
- kolor
- trwałość
- lekkość
- wydajność
- naturalny efekt

Wady:
- wysusza usta

Używam tego produktu od: ponad roku

Magiczny relikt.

Kupiłam ją kilka lat temu, jeszcze jako studentka. Była moją pierwszą "luksusową" pomadką, na dodatek w kolorze ...burgundu.
Długo zastanawiałam się nad odcieniem, który mam wybrać, ale w końcu zdecydowałam się na piękną czerwień o barwie wina ( pierwsza z lewej).

Pomadkę można ładnie budować na ustach, pogłębiając jej koloryt.
Pierwsza warstwa nadaje ustom barwę subtelnej różowej czerwieni. Każda następna co raz bardziej dojrzewającego czerwonego wina.
Delikatnie wklepana wygląda naprawdę ładnie. Subtelnie, uroczo i dziewczęco, ale z klasą. Mimo, że jest to ciemna pomadka, magicznie odejmuje lat. Jest niczym rumieniec młodej dziewczyny, spowodowany szybszym biciem serca na samą myśl o ramionach ukochanego
Idealna dla jasnych karnacji, ciemnych i jasnych blondów o odcieniach popielatych. Dla wiosen i lat.

Kolor jest trwały, produkt się nie rozmazuje.
Jest matowa, nie posiada żadnych tandetnych drobin.
Delikatnie kremowa, ale "zwarta i zbita". Nie roluje, nie zbiera w kącikach. O typowym, pomadkowym, ale delikatnym zapachu.

Odłożyłam ją na kilka lat na dno szuflady i mimo, że jej termin ważności pewnie już minął, nie zmieniła kształtu, zapachu i konsystencji.

Odkryłam ją na nowo i doceniłam po kilku latach.
Idealna na zimową porę.

Nie wiem jak sprawują się inne odcienie, ale do tego jeszcze powrócę.
Używam tego produktu od: kilku lat z dłuugą przerwą
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno, nadal w użyciu

idealna

Idealnana codzień.
- ma subtelny, delikatny zapach
- kremowa konsystencja
- nie skleja ust a kolor jest równomierny
- doskonała trwałość
- efekt naturalności po umalowaniu ust

Ilość zużytych opakowań: 2 pomadki zaczęte

Inglot swatche sypkie cienie

Bardzo dobra

W przeciwieństwie od zwykłych pomadek Inglota, które są dość słabe, ta jest bardzo dobra.

Plusy:
- delikatny zapach
- kremowa konsystencja, dzięki której pomadkę przyjemnie i równomiernie się aplikuje, a mimo wszystko jest na tyle twarda, że nawet w upał się nie topi i trzyma dobrą konsystencję
- dość dobra trwałość na ustach, po prostu przyzwoita
- nie skleja ust
- wygląda na ustach elegancko, kolor jest równomierny i równomiernie też znika
- brak drobinek
- nie jest zupełnie matowa, ale połysk ma tylko bardzo minimalny, szminka w sam raz do naturalnego makijażu na codzień

Widziałam, że jest już nowe opakowanie, metaliczno-grafitowe. Opakowanie wygląda ma metal i sprawia wrażenie, że to produkt z wyższej półki. Ja mam jeszcze wersję szarą, okrągłą.

Minusy:
- o wiele mniejszy wybór kolorów niż pomadek zwykłych Inglota
- nie nadaje się na siarczyste mrozy, gdyż wtedy nie wystarczająco chroni i wysusza
- opakowanie z którego wszelkie napisy się wytarły, stąd nie wiem jaki posiadam numer
Używam tego produktu od: 2,5 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Super pomadka

Zacznę od tego, że mam odcień nr 31, na ustach delikatnie wpada w róż, jestem bardzo zadowolona. Piękny zapach, ładnie się rozprowadza, dosyć długo utrzymuje na ustach. Nie wysusza i nie skleja. Do tego podoba mi sie metalowe opakowanie. Dodam że w moim mieście w Inglocie kupiłam ją za 24 zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

świetna

Pomadka jest świetna. Przede wszystkim ma bardzo przyjemny zapach taki jakby owocowy. Jest miękka i bardzo dobrze aplikuje się ją na usta. Czy pielęgnuje usta to nie zauważyłam, ale na pewno nie wysusza. Godna polecenia.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

podobała mi się !

Rzeczywiście była bardzo dobra:

nie wysuszała ust,nie podrazniała naskórka a do tego chroniła i nawilżała,delikatny efekt natłuszczenia też był choć szminka nie ma zawrotnej ceny :)

Kolory całkiem długo utrzymywały się na wargach i wyglądały naturalnie.
Opakowanie wygodne ,można polecić bo szmineczkawcale nie jest gorsza od tych kilkakrotnie droższych !

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: dwa niecałe

Najlepsza

Póki co najlepsza szminka jaką miałam. Nie wysusza, daje piękny kolor no i łatwo się nakłada. Znalazłam też kolor idealny, delikatną czerwień nr 22, idealna na dzień daje efekt naturalnie czerwonych ust.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

wysusza

Kupilam ta pomadke we wrzesniu zeszlego roku. Na poczatku sie cieszlam, ze mam taka fajna szminke i kolor taki jaki szukalam - pudrowy roz.
Pomadka byla kremowa i myslalam ze dzieki temu nie wysuszy usta i bedzie sobra na zime. Niestety po kilku aplikacjach zaczela wysuszac, a w zimie wogole nie ochronila usta przed chlodem, usta wysychaly na wior. Pierwszy raz zdarzylo mi sie cos takiego przy tak fajnie kremowej pomadke. Oddalam zanajomej i wogole za nia nie tesknie.

Używam tego produktu od:z przerwami od wrzesnia, a jak wzielam sie za nia na powaznie to okazala sie bublem
Ilość zużytych opakowań:napoczelam pierwsze

Jak najbardziej warto

Śmiało mogę stwierdzić, że ta pomadka przebija wiele pomadek drogich zachodnich firm. Co najważniejsze - pielęgnuje, nie wysusza. Jest trochę twarda, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Dzięki temu jest wydajna. Pachnie pięknie. Usta po jej użyciu są naturalne, ale jakby bardziej wydatne.

Używam tego produktu od:ponad rok

najlepsza jaka mialam

nie mialam lepszej pomadki ma sliczne intesywne kolorki zlwaszcza do gustu przypadl mi kolor 45 taka wisnia wpadajaca w braz,pomadka dodatkowo nablyszcza wiec nie potrzebny jest blyszczyk ,dlugo trzyma sie na ustach

Używam tego produktu od:2 tygodni

fajna

Używam jasnego beżowego odcienia, może trochę za bardzo wpada w pomarańcz, dlatego mogę go użyć tylko zależnie od makijażu. Ale pomadka sama w sobie bardzo fajna, delikatna, nie wysusza ust, ma delikatny połysk, nie rozmazuje się i jest w miarę trwała. Nie wiem, czy jeszcze jest w sprzedaży.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: prawie 1