L'Oreal Paris, Remix - Modelująca Pasta Do Włosów

L'Oreal Paris, Remix - Modelująca Pasta Do Włosów

Zgłaszająca osoba: tavares_boy

Remix - Modelująca pasta do włosów. L`Oreal stworzył pastę modelującą i utrwalającą włosy. Jej innowacyjna, elastyczna konsystencja nie traci swych właściwości po nałożeniu na włosy. Możesz więc modelować i dowolnie zmieniać fryzurę kiedy chcesz, gdzie chcesz, bez ponownego nakładania produktu. Pasta pozwala na uzyskanie dowolnych efektów, oraz na zmiany fryzury w ciągu dnia.

Skład: Aqua, Glycerine, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, PVP, Dimethicone, Sodium Methylparaben, Hydroxypropyl Guar, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-90M, Chlorhexidine Dihydrochloride, Parfum (C15366/1)

idealny kosmetyk do krótkich włosów

Jakieś 3-4 lata temu, kiedy ścięłam włosy, najbardziej denerwowało mnie to, że nie mogę ich fajnie ułożyć. Znajomi polecali mi żele, woski, pianki...i zawsze coś było nie tak, zawsze coś mi nie pasowało. Najczęśniej problemem było to, że kosmetyki te tak obciążały mi włosy, że wyglądałam jakby (przepraszam za wyrażenie) pies zwymiotował mi na głowę :P Potem postanowiłam, że zapuszczę włosy...a jak już uzyskałam długość za ramiona, to postanowiłam znów je obciąć- ach te kobiety! ;-)

Przypadkiem trafiłam na ten produkt, choć przyznam, że na początku podeszłam do niego z wielkim sceptycyzmem- nie wierzyłam, że cokolwiek będzie w stanie utrwalić mi fryzurę bez sklejania kosmyków. Jakże miłe było moje rozczarowanie :D :D :D

Używałam jej z pianką, bez pianki, z lakierem, bez lakieru- za każdym razem efekt jest bardzo dobry.

Fryzura ma kształt taki, jakiego my chcemy i nawet jeżeli trafi nam spacer na wietrze lub w deszczu (to też już mam za sobą) łatwo jest doprowadzić się potem do porządku, wystarczy przeczesać włosy palcami :-)
Najcześciej używam tej pasty, gdy czeszę włosy do góry lub do tyłu, chociaż podoba mi się też wykończenie jakie nadaje gładkim fryzurkom.

Co również ważne- ciężko z nią przesadzić, nawet jeśli nałożymy jej ciut za dużo nie ma problemów z wyczesaniem jej z włosów. W przypadku innych kosmetyków pozostaje tylko powtórne mycie głowy lub paradowanie w czapce ;-)

Produkt jest meeeeeeeeega wydajny, co może być plusem, gdy pod jednym dachem mieszka kilka osób, które stylizują włosy co rano. W moim domu włosami bawię się tylko ja i mam wrażenie, że pasta nigdy się nie skończy. Na pewno nie zużyję jej przed końcem daty ważności. Dlatego odjęłam pół gwiazdki w ocenie.

chyba do krótkich włosów..

nawet nie napiszę od kiedy mam tę pastę... ona się nigdy nie skończy...!!!

mam włosy półdługie, a kiedyś- długie. kręcone.
+ podkreśla loki i lepiej się trzymają
+ ma bardzo ładny kolor
+ mega wydajna, wystarczy odrobina

- strasznie się klei i część i tak zostaje na rękach które trzeba umyć
- nie wiem w jaki sposób można potem zmieniać fryz w ciągu dnia... to chyba dotyczy krótkich włosów
- efekt out of bed przy dłuższych włosach niekoniecznie wygląda ładnie :P ale może też to być na +
- u mnie nie pomagał w prostowaniu ani nawet w utwaleniu wyprostowanych włosów

jak widać choć są plusy,minusów jest więcej. kupiłam ją baaaardzo dawno temu ale wydaje mi się że nie była super tania (ale z drugiej strony starcza na długo)

Używam tego produktu od: od ho ho ho czasu- wciąż dobra

Ilość zużytych opakowań: pierwsze dobiega końca

bardzo dobra ale po uzyciu trzeba myc włosy na następny dzień

mam włosy cienkie i delikatne, ścięte w do ramion i wycieniowane tak by mozna było wymodelowac z nich artystyczny nieład typu out of bed

pasta w tym wypadku sprawdza sie rewelacyjnie

podkreśla pojedyńcze pasma, nie obciąża włosów przez cały dzień i fryzura nie klapie, można faktycznie rozczesać wielokrotnie włosy szczotką i modelowac fryzure od poczatku- wlosy sa bardziej plastyczne

minus to to ze na drugi dzień włosy sa lekko tłustawe albo na takie wyglądają więc konieczne jest mycie przy krótkich włosach nie jest to akurat problemem, ale przy dłuższych moze być

u mnie się sprawdził, na plus tez ładny zapach i niesamowita wydajność

Eris film 1

rok to za mało! :)

plusy:
-nieziemska wydajność! nie da jej się skończyć w 12 miesięcy jak zaleca producent na opakowaniu
-ładny zapach
-cena
-faktycznie nie twardnieje
-poręczne opakowanie
-wystarczy niewielka ilość aby wymodelować włosy

minusy:
-pozostałości strasznie lepią się do rąk
-pasta obciąża włosy
-nie sprawdza się do długich i cienkich włosów

Mimo tylu zalet nie kupię jej więcej ponieważ mam bardzo mało i bardzo cienkie włosy, więc nie chcę ich dodatkowo zmniejszać optycznie ;)

Używam tego produktu od: ponad 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 150ml

Cudo!!!

+ potrafi wyczarować na włosach efekt out of bed
+po jej nałożeniu można zmieniać fryzurę ciągu dnia
+ mega wydajna
+ ekstra do krótkich włosów
+ mocna, trwała
+ nie ma w składzie alkoholu więc nie wysusza włosów
+ w składzie gliceryna chroniąca włosy
+ nie przetłuszcza włosów

- mogłaby być tańsza

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

beznadzieja

najgorszy produkt jaki używałam , podobnie jak wszystkie inne do włosów tej firmy , pasta śmierdzi chemią ,klei się do rąk i wkleja we włosy , ciężko ją wyczesać , usztywnia , przetłuszcza już przy niewielkiej ilości , wysusza po dłuższym użyciu , włosy po paru użycich zamieniają się w siano

All in one

+do prostowania
+do kręcenia
+do ujarzmiania niesfornych kosmyków
+do włosów długich
+i do tych krótszych

Jednym słowem - świetny do wszystkiego :D
Niezastąpiony, by przygładzić puszące się, nawet te zniszczone włosy. Ja używam go przed prostowaniem lub kręceniem i efekt jest zawsze bardzo satysfakcjonujący :P
Nigdy nie narzekam i przyznam, że bez niego nie doprowadziłabym włosów do ładu.
Może tajemnica tkwi w umiejętnym nakładaniu...
Ah! Jeszcze słowo o wydajności: Służy, i służy, i służy.... przez napraawdę długi czas :D
Bądź co bądź, wystawiam pozytywną ocenę, bo jesteśmy razem rok z hakiem i nie zaliczył jeszcze żadnej wpadki :P

Do ideałów nie należy ;)

Zacznę od podaniia mojej nazwy:
L\\\'oreal, Studio Remix, Strukturyzująca Pasta Do Włosów (Efekt modelowania dowolnie zmienny, nie twardnieje); skład jw.
Stosuję ją czasami na prostowane włosy do ramion, ale nakładam ją raczej na końcówki. po ich rozczesanu i tak roznosi się na włosy u nasady
Zalety
- przyjemny zapach
- wygładzenie, (włosy się po nie nie puszą;)
- ułatwia podkręcenie końcówek (nie mogę zmęczyć opakowania 150 ml.)
- nie twardnieje,
- nie skleja włosów

Minusy:
- mocno obciąża włosy, pozostawia na nich \\\"swoisty filtr\\\" (jak normalnie myję włosy 1-2 razy w tygodniu, to po jej użyciu druiego, max 3 dnia muszę myć głowę, bo inaczej nie mogę się pokazać ludziom na oczy;(
- nie utrwala jakoś szczegolnie fryzury, najczęsciej muszę użyć dodatkowo lakieru
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (150ml) i końca nie widać

dla mnie beznadziejny

na moich długich i suchych włosach jest koszmarny, ja je prostuję i prostuję, a on skręca.

ale na włosach mojej mamy, krótkich - super do modelowania, tylko trzeba nie przesadzić z ilością kosmetyku

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1/4 jednego

Nie lubię cię ;P

Mnie ta pasta nie przypadła do gustu- mam kręcone włosy i właściwie zależało mi, żeby pasta utrwalała i przy okazji podkreślała skręt, ale chyba za dużo od niej wymagałam ;P Powiem wprost- do włosów kręconych się kompletnie nie nadaje. Skleja, usztywnia, a nie podkreśla. Jeśli da się jej za mało na włosy- nie ma efektu kompletnie, fryz np. na imprezie ;) albo od wiatru, się po prostu rozsypuje. Zero utrwalenia. Za dużo- efekt opłakany- włosy posklejane w nieestetyczne pasemka- fryz nie do odratowania ;) Tak więc ciężko ją nałożyć. Wcale nie definiuje moich loczków, co mnie najbardziej wkurza, czasami je potrafi jeszcze zepsuć :/ Taki kleik. Mam też wrażenie, że paradoksalnie przy jej używaniu moje włosy bardziej się puszą. Włosy są też niemiłe w dotyku, sztywne. Na moje nieszczęście- pasta jest mega wydajna. Ech. Ja już jej nie kupię.

Używam tego produktu od: ponad rok

Idealny do krótkich włosów

Cudowna alternatywa dla sklejających żeli i nie działających przy krótkich włosach pianek.
Konsystencja lekko ciągnąca, ale przyjemna (należy uważać, żeby dokręcać dokładnie opakowanie. Inaczej pasta twardnieje), zapach ładny, wydajność BARDZO dobra. Nie skleja włosów, nie utwardza ich. Daje możliwość dowolnego nastroszenia, postawienia, ulizania szczególnie krótkich włosów przy użyciu niewielkiej ilości produktu. Opakowanie wygodne i schludne.
Minusy są dwa. Po pierwsze przy dłuższych włosach (mam na myśli dłuższe niż kilka cm) się gorzej sprawuje, bo szybko opadają i trzeba je często poprawiać. Po drugie trzeba nabrać pewnej wprawy w używaniu owej pasty. Przypuszczam, że właśnie z nieumiejętnego nakładania wynika większość negatywnych opinii o tym produkcie.

Mimo tych drobnych wad kosmetyk jest jednym z najlepszych do stylizacji. Polecam wszystkim krótkowłosym. Sama sięgnę po niego znów, jeśli wrócę do krótkiej fryzury.

Używałam tego produktu przez ok 2,5 roku na krótkich włosach
Ilość zużytych opakowań 2 (!)

Super!

Pierwszy produkt,a używałam ich już sporo-który, nie robi na włsach kasku!!!! a jednocześnie świetnie utrwala fryzurę!
Mam włosy krótkie, które bez produktu do stylizacji są oklapnięte, a ten produkt jest doskonały do krótkich i szalonych fryzurek!
Bardzo dobrze utrwala, łatwo go później wyczesać-można powiedzieć,że nie zostaje nic a nic na włosach!Nie przetłuszcza ich i swobodnie można zmieniać fryzurkę!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego