Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Lierac, Coherence, Lifting Intensif Cou

Lierac, Coherence, Lifting Intensif Cou

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 210,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Krem z linii Coherence, przeznaczonej dla cery dojrzałej (po 30 roku życia), do stosowania na dzień i na noc. Zawiera czynnik stymulujący syntezę kolagenu III, odpowiedzialnego za jędrność i nawilżenie skóry. Duża koncentracja tego czynnika (5%) powoduje wygładzenie skóry. Fitoceramidy wzmacniają włókna elastyczne. Kwas hyauluronowy zapewnia odpowiednie nawilżenie. Krem powoduje wygładzenie i napięcie skóry szyi.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 2 /5

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

spodziewałam się więcej

No cóż, ten krem odstaje w dół od poziomu pozostałych produktów z linii Coherence. Po zużyciu całego słoika (ponad dwa miesiące) nie dostrzegłam żadnych istotnych efektów. Krem nawilża skórę raczej umiarkowanie, a efekt jest krótkotrwały; innych, deklarowanych przez producenta rezultatów regeneracyjnych nie dostrzegłam (no, może niewielka poprawa napięcia skóry). Tyle, ze stan skóry się nie pogorszył - ale czy za to warto płacić aż takie pieniądze ?
Wg mnie nie, dlatego, chociaż może zasługuje na 3*, daję tylko dwie.
Jeszcze o innych cechach produktu: krem ma konsystencję miękkiego masła (ale nie jest tłusty), zapach mydła, wchłania się dość dobrze (dlatego nie jest zbyt wydajny, przy stosowaniu 2x dziennie zużywa się w max. 3 mies.), ale zostawia na powierzchni skóry śliskawą warstewkę. Co nie znaczy, że chroni skórę przed wysychaniem.
W okresie gdy go stsosowałam spotkała mnie przykrość - na szyji zaczęły się tworzyć wypryski i zaskórniki (po raz pierwszy w życiu). Nie mogę jednoznacznie stwierdzić, że jest to wina tego produktu, ale na wszelki wypadek wspominam.

Zużyłam miniaturę 15 ml i 1 słoik 50 ml

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  114
  produktów

  200
  recenzji

  152
  pochwał

  10,00

 2. 2

  99
  produktów

  249
  recenzji

  54
  pochwał

  9,41

 3. 3

  115
  produktów

  166
  recenzji

  142
  pochwał

  8,74

Zobacz cały ranking