Rimmel, Wonder Wing Eyeliner (Eyeliner w pisaku)

Rimmel, Wonder Wing Eyeliner (Eyeliner w pisaku)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 1 szt

Wonder Wing Eyeliner marki Rimmel to eyeliner w pisaku. Posiada specjalną końcówkę, która umożliwia wykonanie precyzyjnej kreski o różnej długości i grubości. Produkt dostępny w odcieniu intensywnej czerni. Innowacyjna formuła sprawia, że kosmetyk utrzymuje się na powiekach przez długi czas. Eyeliner posiada szybkoschnącą formułę zapewniającą trwały makijaż.

Eyeliner w pisaku.
Posiada szybkoschnącą formułę.
Utrzymuje się na powiekach przez wiele godzin.
Produkt dostępny w odcieniu intensywnej czerni.

Ma jedną poważną wadę

Teoretycznie wszystko jest ok, mocny kolor, łatwo się nim rysuje kreskę, ładnie się prezentuje na oku. Przez to, że jest dość gruby jak na eye liner można nim ładnie poprowadzić kreskę przy samej linii rzęs, co je zagęszcza optycznie. Niestety bardzo odbija się na górnej powiece. Nie tylko po pomalowaniu, ale w zasadzie przez cały dzień. Z tego powodu po prostu nie mogę go stosować.

Duże zaskoczenie

To jest naprawdę dobry eyliner za niewygórowaną cenę. Miałam do klasycznych eyelinerów kilka podejść, ale zupełnie mi kreski z nimi nie wychodziły i nie zasychały. Ten w pisaku jest idealny. Maluje się nim jak zwykłą konturówką, ale efekt jest bardziej wyrazisty. Na powiece zasycha wręcz od razu, nigdy mi się nie zdarzyło rozmazać kreski cieniem. Porzuciłam zwykłe konturówki na jego rzecz.

Ciekawe rozwiązanie, ale uwaga!

Bardzo podoba mi się ta końcówka. Rzeczywiście ułatwia pracę i tworzenie "jaskółki". Możemy też nią manewrować tak, by osiągać różne efekty. Jest trwały, trzyma się cały dzień. Z czasem jednak końcówka trochę się mechaci.
Generalnie dobry produkt, gdyby nie jedno ALE. Mianowicie zapach. On śmierdzi, i to bardzo. Na szczęście po nałożeniu już tego nie czuć. Mam jednak cichą nadzieję, że to mi po prostu trafił się felerny egzemplarz.

Ulubieniec

Mistrzem robienia kresek to ja nie jestem, dlatego zawsze wybieram eyelinery w pisaku. A ten produkt z Rimmel od całkiem nie dawna jest moim ulubieńcem. Opakowanie całkiem zwykłe w porównaniu do innych, niczym się nie wyróżnia, ale jeżeli mowa o jakości to już całkiem inna sprawa. Eyeliner bardzo fajnie się nakłada, jest mocno czarny, a aplikacja nie sprawia problemu, co najważniejsze nie uczula,i jest mega trwały, od rana do wieczora bez żadnych poprawek. Bardzo sympatyczny produkt, polecam

Świetny!!

Według mnie jest to fantastyczna kosmetyk nawet dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kreską. Mi już przy pierwszym użyciu udało się stworzyć bardzo ładną kreskę i od początku jestem tym kosmetykiem zachwycona, ponieważ za niską cenę mam naprawdę świetny kosmetyk. Jest w przystępnej cenie, często kosmetyki tej marki bywają w promocji w sklepach kosmetycznych, nic się nie ściera ani nie rozmazuje, trwały. Polecam!!

Nawet nie najgorszy eyeliner.

Eyelinery w pisaku zazwyczaj nie mają takiej 'mocy' jak te w pędzelku. Ten był trochę lepszy od pozostałych, które używałam do tej pory.
Czerń nie była najczarniejsza, zastygała na mat. Jednak kreska ładnie wyglądała na oczach.
Eyeliner nie współpracował z niektórymi cieniami do powiek, ponieważ osiadały się na nim, trzeba było poprawiać kreski.
Końcówka pisaka była precyzyjna do czasu, ponieważ w pewnym momencie zaczęła robić się miękka i niedokładna. Sama w sobie jest dość gruba, pomimo, iż jest ścięta, wykonanie cienkiej, niewidocznej kreseczki było trudne. Za to jaskółki były łatwością.
Demakijaż nie sprawiał problemu, kreski usuwałam płynem micelarnym jak i olejkiem.
Jak na kosmetyk w pisaku był dość wydajny i nie zasechł szybko. Nie jest moim ideałem, ale są dużo gorsze pisaki, które pękają na powiekach, ścierają się, blakną.

Stempelek dla nieuzdolnionych artystycznie ;)

Czyli dla mnie!
Całkowicie mnie to urzekło i muszę przyznać, że na początku nawet to sprawiało mi problem jednak w trakcie użytkowania doszłam do wprawy. Niestety jaskółka jest odrobinę zbyt gruba jak na moje niewielkie oko, dlatego delikatnie "wyszczuplam" ją bagietką. Podczas robienia kresek są one trochę za jasne i za słabo pokrywają powiekę, przy ponownych próbach nałożenia eyelinera nic się nie zmienia, co oznacza słabą pigmentację. Podsumowując jestem z niego zadowolona, jeśli chodzi o stempelek, ale kreskę poprawiam do skutku (czasem pomogę sobie kredką lub innym eyelinerem)

Czegoś w nim brakuje

Na początku sądziłam ze bedzie bardzo dobry ze wzgledu na końcówkę niestety juz po pierwszych dniach użytkowania jego nakladanie na powieke jest mało przyjemne koncowka jak dla mnie jest zbyt twarda,zauwazylam rowniez ze zaczol dziwnie pachniec owszem utrzymuje sie na powiece nie rozmazuje sie ale to raczej wszystko bo zeby zrobic fajny dokladny makijaz oka to za bardzo twarda koncowka

Bardzo wygodny - super sprawa!

Uwielbiam eyelinery w pisaku, a ten ze względu na kształt końcówki i wyrazistą czerń jest jednym z moich ulubionych. Lubię rysować dość grube kreski (taki kształt pasuje do kształtu mojego oka), jedynie z cienką jaskółką na samym końcu. Flamastry, szczególnie odpowiednio wyprofilowane, świetnie się do tego sprawdzają. Mam łatwość narysowania wzdłuż powieki grubszej linii bez jej mozolnego wypełniania, a na końcu - mocno wywiniętej i cienkiej linii.

Ten flamaster to naprawdę przełomowy pomysł na kształt aplikatora. Końcówka jest ścięta płasko z jednej strony, a zarazem wyprofilowana na kształt idealnie, ostro zakończonej jaskółki - trochę jak stempel. Możemy przyłożyć końcówkę płaską stroną do skóry, skierowaną cienkim końcem na zewnątrz, w takim miejscu, gdzie chcemy naszą jaskółkę wykonać - i praktycznie od razu mamy odbitą idealną kreskę. Ja jednak lubię używać go w ten sposób, że aby wykonać jaskółkę przeciągam go (nadal płaską stroną) wzdłuż skóry, od zewnątrz w kierunku do środka oka. W ten sposób zawsze najlepiej rysuje mi się koniec kreski. I zakończenie takiej kreski jest idealne! Rozszerzone we właściwym miejscu, a odpowiednio cienkie na samym końcu. Naprawdę, łatwość pracy z tym aplikatorem jest niesamowita. Świetna sprawa dla kogoś, kto dopiero uczy się rysowania kresek, a i dla zaawansowanych to spora oszczędność czasu - przykładamy, przeciągamy i gotowe.
Oczywiście flamastrem możemy też rysować kreski w klasyczny sposób - jest odpowiednio cienki, ma ostrą krawędź, wzdłuż powieki bez problemu można nim narysować idealnie równą linię.
Końcówka jest wykonana z odpornego tworzywa - nie robi się miękka czy gąbczasta, nic z niej nie odstaje.

Kolejny plus za intensywną czerń - nie jest szara ani wodnista, flamaster jest naprawdę mocno napigmentowany i odpowiednio mokry (mam go już jakieś trzy miesiące i ani trochę nie stał się suchy). Nie zostawia prześwitów (nawet jeśli poprawiając kreskę dokładamy nową warstwę tuszu).

Trwałość - bardzo zadowalająca, nic mi się po czasie nie rozmazuje ani nie blaknie. Tusz się nie kruszy. Jedyny minus - nie jest to formuła wodoodporna, więc może rozmywać się na przykład w kącikach oczu. Ale nie obniżam za to oceny, producent nie obiecuje wodoodporności, a ja już przyzwyczaiłam się, że moje oczy mają w wewnętrznych kącikach tendencje do łzawienia i w tym miejscu mogę używać tylko wodoodpornych eyelinerów (tego nie nakładam po prostu w kąciki oczu).

Opakowanie - dobrze zamykane, szczelne (tusz nie wysycha). Oczywiście przechowywać go warto aplikatorem w dół, aby tusz cały czas spływał do końcówki. Opakowanie jest ładne, czarno złote, wygląda elegancko. Zatyczka solidna, nie pęka, napisy się nie ścierają.
Cena - za taką jakość i przede wszystkim wydajność (trzeci miesiąc, a eyeliner nie wysycha i nie wygląda jakby miał się skończyć!) uważam, że nie jest wygórowana.

Bardzo dobry, intuicyjny eyeliner. Można zrobić z nim każdą kreskę, jaka nam pasuje, od cienkiej po grubą retro. Precyzyjny. Daje wiele możliwości zabawy kształtem kreski, w zależności od tego, jak przyłożymy końcówkę. Oczywiście, to raczej coś dla zwolenników flamastrów - ja zawsze preferowałam takie eyelinery, a ten pasuje mi idealnie.

kupiłam podróbe?

wyglądał ciekawie, ale to raczej mazak dla dzieci, a nie eyeliner. Łatwo się rozmywa, a ta końcówka niczego nie ułatwia. Do tego lipna pigmentacja, a dodatkowe warstwy niczego nie zmieniają.

Bardzo pomocny

Nigdy nie byłam mistrzynią w robieniu jaskółek i żaden eyeliner nie był w stanie mi tego ułatwić, ani w pisaku ani te płynne. Skusiłam się na ten przez recenzje na youtube i nie żałuje. Ścięta końcówka idealnie odwzorowuje jaskółkę, która pasuje do mojego kształtu oka, jednak wymaga to trochę wprawy, żeby obie wyglądały jak bliźniaczki a nie siostry. Wcześniej, żeby zrobić jakkolwiek podobne kreski, spędzałam naprawdę mnóstwo czasu, jednak z tym eyelinerem to jest dosłownie chwilka i po sprawie. Gorąco polecam, szczególnie osobom, które jak ja mają problem z jaskółkami :)