Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Rimmel, Wonder Wing Eyeliner (Eyeliner w pisaku)

Rimmel, Wonder Wing Eyeliner (Eyeliner w pisaku)

Pojemność 1 szt

Wonder Wing Eyeliner marki Rimmel to eyeliner w pisaku. Posiada specjalną końcówkę, która umożliwia wykonanie precyzyjnej kreski o różnej długości i grubości. Produkt dostępny w odcieniu intensywnej czerni. Innowacyjna formuła sprawia, że kosmetyk utrzymuje się na powiekach przez długi czas. Eyeliner posiada szybkoschnącą formułę zapewniającą trwały makijaż.

Eyeliner w pisaku.
Posiada szybkoschnącą formułę.
Utrzymuje się na powiekach przez wiele godzin.
Produkt dostępny w odcieniu intensywnej czerni.

kupiłam podróbe?

wyglądał ciekawie, ale to raczej mazak dla dzieci, a nie eyeliner. Łatwo się rozmywa, a ta końcówka niczego nie ułatwia. Do tego lipna pigmentacja, a dodatkowe warstwy niczego nie zmieniają.

Bardzo pomocny

Nigdy nie byłam mistrzynią w robieniu jaskółek i żaden eyeliner nie był w stanie mi tego ułatwić, ani w pisaku ani te płynne. Skusiłam się na ten przez recenzje na youtube i nie żałuje. Ścięta końcówka idealnie odwzorowuje jaskółkę, która pasuje do mojego kształtu oka, jednak wymaga to trochę wprawy, żeby obie wyglądały jak bliźniaczki a nie siostry. Wcześniej, żeby zrobić jakkolwiek podobne kreski, spędzałam naprawdę mnóstwo czasu, jednak z tym eyelinerem to jest dosłownie chwilka i po sprawie. Gorąco polecam, szczególnie osobom, które jak ja mają problem z jaskółkami :)