Lierac, Eau De Soin Demaquillante (Płyn do demakijażu)

Lierac, Eau De Soin Demaquillante (Płyn do demakijażu)

Płyn do demakijażu twarzy i okolic oczu, nie wymagający spłukiwania typu "3 w 1" (zastępuje mleczko, tonik i płyn do demakijazu oczu). Delikatnie oczyszcza skórę z makijaż i zabrudzeń, pozostawia ją aksamitnie miękką. Nadaje się do każdej cery, nawet najbardziej wrażliwej. Jak wszystkie produkty Lieraca, formuła kosmetyku oparta jest na aktywnych wyciągach roślinnych, które w tym przypadku stanowią 30% objętości. Zawiera łagodzące wyciągi z lilii i rumianku oraz czynnik wiążący wilgoć w skórze (biopolimer kwasu hyauluronowego); nie zawiera alkoholu.

fajny płyn, tylko niefortunnie podany

Właściwości płynu same w sobie są dobre, a przynajmniej zaspokajają moje potrzeby. Ładnie usuwa makijaż, nie podrażnia, ma działanie łagodzące. Dla mnie to tylko wstęp do oczyszczania twarzy, bo myję po nim twarz żelem, a na koniec przecieram tonikiem. Zatem dla mnie nie jest to produkt 3 w 1. Niewątpliwą natomiast zaletą płynu jest jego delikatny, odprężąjący zapach.

Na minus butelka. Z jednej strony rozumiem producenta - coś, co ma pomkę jest bardziej ekskluzywne niż produkt w zwykłej butelce, ale z drugiej strony ta pompka jest nieobliczalna. Chlapanie może doprowadzić do szewskiej pasji. Szkoda.
Jeszcze co do wydajności - u mnie zszedł tak jak inne płyny, ani szybciej, ani wolniej.

Jeśli trafię na niego w dobrej cenie, to może i kupię.

OK, jednak nie wydajny...

Baaardzo szybko się skończył
I ,niestety, tak jak po wszystkich \'wodach\' do zmywania oczu, wypadają rzęsy... jednak nie ma to jak porządne mleczko lub ostatecznie płyn micelarny.

no i nie mam pojęcia po co ta pompka

+ super pachnie
+ oczyszcza
+ łagodzi
+ zmywa dokładnie makijaż oczu
+ skóra po nim jest mega milutka

- mało wydajny
- wypadają przez niego rzęsy
- cena

Ilość zużytych opakowań: próbka 30 ml

rozczarowanie

Micele wszelakiej masci i wody do demakijazu stosuje nie od dzis i mam troche rozeznania w temacie. Zdecydownie jest to najgorszy produkt tego typu jaki nabylam i najdrozszy. Cene moglabym przelknac gdyby w parze z nia szla i jakosc. Niestety produkt opakowany jest schludnie ale pompka rozpryskuje plyn wszedzie z wyjatkiem miejsca przeznaczenia. Stosowalam juz rozne natezenia nacisku na nia w celu wycisniecia plynu na wacik ale zadna z owych prob nie zakonczyla sie sukcesem. I jako, ze nieszczescia zazwyczaj chodza parami, to na domiar zlego plyn jest niewydajny.
Jesli idzie o dzialanie to niestety mam wrazenie "niedomycia" po jego zastosowaniu. Pewnie to tylko subiektywne wrazenie ale za taz cene spodziewalabym sie innych doznan. Duzo lepszy jest micel chocby SVR a za cene Lieraca mozna go nabyc pol wiaderka.

Plyn bardzo ladnie pachnie i to chyba tyle plusow.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Manicure - marynarskie paski

niewydajny

Ten płyn to argument przeciwko produktom typu "3 w 1" (chociaż znam udane realizacje w tym zakresie). Mleczko do demakijażu zastępuje średnio, makijaż z oczu usuwa .. tak sobie, a toniku w ogóle nie zastępuje - bo pozostawia twarz jakby "czymś posmarowaną", nie zapewnia wrażenia całkowiego oczyszczenia i odświeżenia cery, nie mówiąc już o uczuciu odprężenia .. Co? Mam wymagania ? Za te pieniądze mam prawo mieć. Do tego dozownik (zupełnie niepotrzebny w wypadku płynu) był nieszczelny i ochlapywał mnie ciągle z boku. Skuteczne oczyszczenie twarzy wymaga więcej niż jednej porcji z dozownika, więc pytanie, po co on jest. Płyn zużywa się błyskawicznie. Z zalet - przyjemnie pachnie