Kadus, Imunal Remove Control, Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy)

Kadus, Imunal Remove Control, Shampoo (Szampon przeciwłupieżowy)

Zawiera wyciąg z jeżówki, kompleks C3 z wyciągiem ziela tygrysiego, aminokwasy, sól morską która wspomaga naturalne funkcje skóry głowy. Synergetyczne składniki czynne zawarte w szamponie niezawodnie usuwają łupież i zapobiegają jego ponownemu tworzeniu się.

do włosów z łupieżem
oczyszczające, przeciwłupieżowe, łagodzące
Skóra głowy
problemowa

BEZNAJDZIEJNY!

Kupiłam szampon, bo myślałam, że artykuł fryzjerski będzie lepszy od tego, co znajdujemy na pułkach sklepowych, ale jakże się pomyliłam!

Szampon kompletnie nie działa! Jeszcze dodatkowo zwiększył się łupież!

Wracam do mojego ukochanego Vichy :)

Ilość zużytych opakowań: 3/4

Szampon WASH, łupież GO

W szampon się zaopatrzyłam w jednym z salonów Kadusa. Poleciła mi go fryzjerka abym pozbyła się nękającego mnie problemu - łupieżu. Oprócz szamponu kupiłam też maskę i tonik przeciwłupieżowy czyli całą kurację. Zapłaciłam majątek, ale było warto. Kuracja trwała trzy miesiące. Po jej zakończeniu naprawdę zauważyłam zniknięcie łupieżu. Szampon ma męski zapach (głównie mężczyźni skarżą się na łupież, Kadus wyszedł naprzeciw ich problemowi). Teraz także go używam na przemian z szamponem Kadus Imunal Color Care. Wszystkie szampony Kadusa są wysokiej jakości, więc jak najbardziej polecam. Szczególnie, że za butlę 1000ml zapłaciłam na Allegro 89zł.

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka