Lierac, Soin Eclat Express, Masque Velours

Lierac, Soin Eclat Express, Masque Velours

Maseczka intensywnie nawilżająco-regenerująca, zawierająca 32% aktywnych wyciągów roślinnych. Głęboko nawilża i wygładza skórę. Polecana do stosowania wieczorem, gdy skóra jest szorstka, zwiotczała, pozbawiona zdrowego kolorytu lub przy każdej okazji, gdy potrzebuje dodatkowego nawilżenia. Jednorazowe efekty zastosowania maski, dzięki zawartości kwasu hyauluronowego i naturalnego kolagenu, to wyraźne wygładzenie i zmiękczenie skóry. Regularne stosowanie prowadzi do trwałego nawilżenia głębszych warstw skóry, pomaga zwalczać oznaki przedwczesnego starzenia skóry, aktywuje odnowę komórek skóry oraz poprawia jej napięcie i elastyczność.

maseczka jak maseczka

wzielam bo byla na przecenie w TKmaxxie, zaplacilam za nia chyba 3 funty, znam firme Lierac ale nie mialam do tej pory stycznosci z ta maska zaciekawilo mnie to ze mozna stosowac ja od 5 do 10 minut, jestem leniwa jesli chodzi o maski
ta dziwnie pachnie, nie jestem pewna czy nie jest juz stara, chociaz mnie wogole nie uczulila, i choc zapach nie jest przyjemny, maska ma fajna konsystencje, jest kremowa, ja nakladam tylko na 5 minut, raz na tydzien po kapieli, cienka warstwa, po zmyciu buzia jest po niej mieciutka, nawilzona
ogolnie mozna sprobowac ale chyba mozna kupic cos tansze a polskie

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Świetna

Maska, która przez długie lata zastępowała mi krem – nakładałam ją grubą warstwą i zostawiałam na noc. Konsystencja taka, jak trzeba: bogata, aksamitna . Skóra nie ciągnie się, jest nawilżona i odżywiona. Po prostu: idealna! Dla niektórych może być zbyt ciężka, bo skóra po aplikacji trochę świeci się - mnie to jednak nie przeszkadza, wręcz uważam to za plus. Spokojnie można stosować pod oczy, ja nakładam grubą warstwę i czekam, aż się wchłonie, resztę rozcieram.
Jednym słowem: dla skóry młodej, bez problemów – ideał. Skórze dojrzalszej przyda się jeszcze jakiś krem. Polecam.

przyjemna

Przy okazji zakupów dostałam pare próbek tego kosmetyku, kazda starcza na 2-3 hojne uzycia.Dlatego nie wypowiadam sie o cenie, zreszta nie kupuje maseczek ze średniej/górnej półki, bo zwykłe polskie działaja znakomicie :)
Kremowa konsystencja pozwala na wygodne rozsmarowanie, zapach przyjemny. Łatwo i szybko sie wchłania, nawet nałozona grubsza wartwa, nie natłuszcza i nie nabłyszcza specjalnie, ale i tak stosuję jako kuracje nocna. Dobrze nawilza twarz i tego własnie oczekuje od takiej maski. Przyjemna, ale faktycznie znam polskie wcale nie gorsze, a co! ;)

Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań:próbki

depilacja opóźnianie porostu włosów

zwykła, niezła maseczka

za niezwykłą cenę ;) gdyby kosztowała ze 20 zł, pewnie oceniłabym wyzej, ale jest to maseczka nawilżająca o mozliwosciach porównywalnych do maseczki avonu za grosze, trzeci raz zawiodłam sie na tej firmie, chyba juz do niczego mnie Lierac nie przekona.

Używam tego produktu od: 2 mce
Ilość zużytych opakowań: pół

Oczekiwałam czegoś więcej

Weszłam do apteki z zamiarem kupienia Masque Apaisant Hydratant Avene i...wyszłam z Soin Eclat Express. Tylko dlatego, że nie miałam siły przerwać egzaltowanej pani magister zachwytów nad rewelacyjnymi skutkami stosowania maseczki Lierac, wykazałam się totalnym brakiem asertywności. Już sam ten fakt sprawił, że Masque velours początkowo wzbudzała tylko moją irytację. Żeby nabrać nieco dystansu i obiektywizmu odczekałam z recenzowaniem jej 1,5 miesiąca.
A teraz moje wnioski:
- kremowa konsystencja doskonale się nakłada pozostawiając na skórze aż do rana przyjemny film (nakładając ją wieczorem zmywam dopiero rano),
- nie klei się,
- nie błyszczy przesadnie,
- w przypadku mojej skóry, uprzednio już poddanej intensywnej kuracji nawilżającej, utrzymuje dobry stopień nawilżenia,
- przy nakładaniu umiarkowanie grubej warstwy jest bardzo wydajna.
Ale tyle potrafią również kosmetyki w przedziale cenowym 15-25 PLN.
Termin ważności po otwarciu tej maseczki, producent ocenił na 3 miesiące. Przy regularnym stosowaniu jest szansa na wykorzystanie jej do końca, w w/w terminie.

Przyjemna

Przyjemna maseczka nawilżająca, łatwo się rozprowadza i zmywa, ładnie pachnie. Skóra po maseczce jest miękka i dobrze nawilżona. Ogólnie godna polecenia.

bardzo przeciętny

Nabyłam ją w maju, na fali dzikiego entuzjazmu dla kosmetyków, opierających się na ekstraktach roślinnych.Wyjątkowo przyjemnie się ją nakłada. To duży plus, przynajmniej dla mnie. Miła, jedwabista konsystencja, ładny zapach i kolor.Niestety moja cera (mieszana, w zimie i na wiosnę często przesuszona) okazała się wyjątkowo oporna na te uroki i zupełnie niewdzięczna. Nie zauważyłam wyjątkowego efektu nawilżenia (mniej więcej taki, jak po kremie nawilżającym, a przecież oczekiwałam dużo więcej). Co do regeneracji, to nie powinnam się wypowiadać, bo nie oczekiwałam takiego efektu (podejrzewam, że w moim wieku nie trzeba jeszcze regenerować skóry:P)Ogólnie, przeciętny kosmetyk w aurze (aby być bardziej precyzyjną : o świetnie wykreowanym wizerunku)"czerpiącego z natury".Mogę zapłacić za obietnice (niespełnione, ale to jest wliczone w ryzyko zakupu) ale za wizerunek płacić nie będę.

NAJLEPSIEJSZA ;-)

Ile ja już maseczek nie wypróbowałam... Ale na tej skończyłam experymenta ;-) bo jest doskonała. Już sama aplikacja jest czystą przyjemnością. Leciutka i gładziutka i pachnąca..hmmmm...marzenie. Skóra po zastosowaniu maseczki jest gładka, miło na nią patrzeć i dotykać również ;-) Znakomicie sprawdza się jako expert i pomoc we wszelkich przesuszeniach, podrażnieniach. Znakomicie odżywia i wyraźnie poprawia wygląd cery.

nie tylko dla pań ... ;)

Ciekawa maseczka; jak większość produktów Lieraca nie rozpieszcza zapachem markowych perfurm - a ta konkretnie pachnie jakby ... słoninką (dlatego w podsumowaniu napisałam, że faceci mają szansę się zachwycić). Wchłania się powoli i nie daje tak spektakularnych efektów jak niektóre polskie maski; jest jednak bardzo łagodna i pozostawia dość trwały efekt odżywienia skóry, zwłaszcza przy częstym stosowaniu. Po zmyciu cera jest w dotyku aksamitnie gładka i bardziej sprężysta. Nie zauważyłam natomiast rezultatów zakresie zmniejszenia porów, wyrównania lub rozjaśnienia kolorytu cery - tu trzeba rozejrzeć się za innym produktem.

moja ulubiona :)

Maseczka nie dostała jednak pięciu gwiazdek tylko z tego powodu, że ją lubię ;)<BR><BR>Przede wszystkim bardzo dobrze nawilża, a po nocy "sam na sam" ;) z maseczką skóra w zasadzie wygląda (i czuje się :) jak nowa. Efekt nawilżenia długotrwały. Przyjemna w nakładaniu.<BR><BR>Jeżeli chodzi o właściowości regenerujące to się nie wypowiem, bo u mnie jeszcze nie ma, szczerze mówiąc, czego regenerować, ale działanie maseczki jest widoczne już od pierwszego zastosowania