Bergamo Specialist, S.9 [s.nine], Pure Snail Ampoule Soft Care (Ampułka ze śluzem ślimaka)

Wysoce skoncentrowane substancje odżywcze nawilżają i regenerują skórę. Śluz ze ślimaka opóźnia procesy starzenia się skóry, ujednolica jej koloryt, zapobiega podrażnieniom oraz chroni ją przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Zawarta niacyna rozjaśnia skórę pozostawiając ją promienną i dogłębnie nawilżoną.

Jest ok

Produkt sprawdził się dobrze zarówno na mojej cerze mieszanej, jak i cerze suchej mojego chłopaka. Daje uczucie odświeżenia, mocno nawilża, lecz nie zostawia tłustej warstwy. Skóra po ampułce jest delikatna jak po peelingu. Jestem fanem innych firm, ale produkt jest ok, można spróbować.

dobre serum

Jak najbardziej używam, nawet całkiem regularnie. Ma bardzo przyjemną konsystencję. Jest żelowo - wodniste. Bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustej, czy lepkiej warstwy. Bardzo dobrze wspomaga nawilżenie skóry. Jest mega wydajne.

Używa produktu od: próbka

pozytywne zaskoczenie !

najlepszy kosmetyk do twarzy od dłuższego czasu :-) nigdy nie lubiłam serum- kojarzył mi się z tłustym, wodnisto-oleistym płynem, po którym świece się jak po wazelinie ;-P
a to serum? CUDO! konsystencja żelu świetnie się wchłania- nie zostawia tłustej warstwy, wspaniale wygładza skórę. Dostałam próbkę w Shiny Box i na pewno skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie. Próbka bardzo wydajna- 2 g a starczyły na 3 użycia :-)