Johnson's Baby, Softwash Extracare, Kremowy żel do mycia ciała z oliwką

Johnson's Baby, Softwash Extracare, Kremowy żel do mycia ciała z oliwką

Żel do mycia oparty jest na unikalnej formule `no more tears` dzięki której jest wyjątkowo łagodny zarówno dla skóry jak i dla oczu dziecka. Nie powoduje łzawienia, zaczerwienienia i podrażnienia oka. Chroni i zapobiega wysuszaniu skóry, ponieważ działają nawilżająco już podczas kąpieli. Dzięki dodatkowi 1/3 mleczka do ciała dla dzieci i oliwki pielęgnacyjnej zapewnia intensywne nawilżenie skóry, bez potrzeby dodatkowego używania balsamu czy mleczka po kąpieli. Unikalna formuła pozwala zapobiegać wysuszaniu skóry przez wodę, zatrzymując więcej wilgoci. Żel przeznaczony jest do mycia skóry suchej.

Cena: 10-12zł / 400ml

/e/

extra

Zużyłam bardzo chętnie i błyskawicznie jedno opakowanie 400ml.Kupiłam 2 kolejne,kiedy mam go w kabinie nie chce mi się zastanawiać czym sie umyć;) po prostu jest sprawdzony,uniwersalny oraz przyjemny.Pachnie delikatnie,nie wysusza skóry,nie mam po nim alergii.Jest kremowy i wspaniale sie rozprowadza,bez problemu splukuje. Dostepnosc nawet w dyskontach.Mysle,ze bedzie na mojej liscie must have jak mydło dove itp
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe 400ml oraz w trakcie kolejnego

Mój na wieki wieków amen

Nie będę się zbytnio rozpisywać - po prostu KOCHAM ten żel pod prysznic i nie wyobrażam sobie bez niego pielęgnacji swojego ciała :) Oblędny, delikatny, pudrowy zapach który mnie rozwala na łopatki. Idealnie sie pieni, jest kremowy, puszysty, lekko tłusty, skóra po nim jest tak gładka, że mam ochotę się cały czas macać! Ideał. Nie ma lepszego kosmetyku pod prysznic <3

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Skóra miękka jak u niemowlaczka!

Kremowy żel do mycia ciała z oliwką od Johnson\'s Baby sprawił, że moja skóra znów była cudownie miękka i przyjemna w dotyku - jak skóra niemowlaka :) Używanie tego żelu było dla niej bowiem niezwykle przyjemne - kremowa konsystencja kosmetyku i delikatna piana bardzo przypadły mi do gustu! Dodatkowo fantastyczne nawilżenie, gładkość i elastyczność skóry po kąpieli przekonują mnie do kolejnego zakupu. Marka żelu i jej nastawienie na naturalną, delikatną pielęgnację przede wszystkim skóry dziecka, gwarantują mi, że stosowanie kosmetyku jest bezpieczne, dlatego też kosmetyk ten nie podrażnia, ani nie uczula. Jestem zwolenniczką pięknych, długo utrzymujących się na skórze zapachów żeli pod prysznic i tego tutaj mi odrobinę brakuje, gdyż zapach żelu Johnsons Baby jest co prawda świeży i delikatny, ale jednocześnie dość nijaki (co w sumie sprawdzi się świetnie w pielęgnacji skóry dziecka). Czasem jednak mam ochotę na taką delikatną pielęgnację i wtedy zapach ten jest idealny - koi i uspokaja. Plus za dużą pojemność, a co za tym idzie i praktyczność kosmetyku.

+ delikatna pielęgnacja
+ miękkość, elastyczność i gładkość skóry
+ kremowa konsystencja
+ praktyczne opakowanie

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Czy warto?

Do kupienia tego żelu skusiła mnie reklama w internecie i nie żałuję!
* delikatny zapach,
* nawilża skórę (nie trzeba używać balsamu)
* przystępna cena
* nie powoduje alergii

- mógłby lepiej się pienić
Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Bardzo lubię :)

Bardzo lubię kosmetyki Johnson\'s Baby, w szczególności żele do mycia ciała.
Jestem posiadaczką skóry suchej, atopowej.
Żel sprawdza się bardzo dobrze, stosuję na przemian z żelem z serii Bedtime. To są moje 2 ulubieńce, i zawsze do nich wracam :)

+ Kosmetyk ma kremową konsystencję
+ Zapach bardzo mi odpowiada. Słodki- pachnie jak cukierki ;) Utrzymuje się na skórze po kąpieli,
+ Dobrze myje ciało, nie podrażniając go
+ Co ważne- Nie wysusza skóry,nie ściąga, delikatnie nawilża
+ Skóra po myciu jest miękka i delikatna :)

- Żel mógłby się trochę lepiej pienić. Myślę, że to zasługa oliwki w składzie, dlatego wybaczam :)
- Średnio wydajny.

Reasumując:
Jest to żel, który nie tylko myje, ale i pielęgnuje skórę. Jest przy tym niezwykle delikatny. Bardzo przyjemny zapach, wprowadza w dobry nastrój, odpręża.
Nie wiem jak sprawdza się u dzieci, testowałam tylko na sobie. Zawsze do niego wracam :)
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 10-15 opakowań 400ml

Rozkosz dla ciala

Zakochalam sie w tym zelu od pierwszego uzycia.Jest to moj fawortyt wsrod tego typu kosmetykow.Przede wszystkim zapach-cuuuudowny!!!!!
Chcialabym miec perfumki o takim zapachu.Kremowy,delikatny,cieply otulajacy zapach.Samo dzialanie na piatke z plusem-fajnie nawilza skore pod prysznicem.Pieni sie fajnie jesli uzywamy z gabka lub myjka.Polecam:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilknascie

Naprawdę 'extracare' :)

+NAWILŻA (natłuszcza? nieważne, działa.)
+przyjemna konsystencja, z oliwką
+dosyć łagodny, ale dobrze myje
+ładnie pachnie (delikatny zapach)
+cena idzie w parze z wydajnością, opłaca się
+można się obyć bez balsamu (na szybki prysznic 2 w 1 (mycie i nawilżenie) w sam raz ^^

-trochę się klei (patrz: zawartość oliwki) i ciężko go rozprowadzić, ale to raczej nieistotny minusik.

Dla suchej, normalnej,(nawet podrażnionej*) skóry POLECAM.
*z alergiami różnie bywa, ja mam Atopowe Zapalenie Skóry a jednak mi odpowiada : )

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące (na przemian z mydełkiem innej firmy)

Zdecydowanie Mój KWC

Mam bardzo wymagającą skórę-trudno ją pożądnie nawilżyć, a za względu na to, że jest cienka i delikatna,często pozostaje lepki filtr po oliwkach, żelach czy balsamach.Johnsons jest najlepszy - delikatnie myje, uwielbiam tą gęstą, aksamitną konsystencję, miły zapach. Oczywiście potem jeszcze nakladam balsam, ale przy tak wymagającej skórze to obowiązek. Przetestowałam kilka aptecznych produktów, ale zawsze wracam do tego żelu. Jak dla mnie jest niezastąpiony...Używam tego produktu od: ok. 3 lat
Ilość zużytych opakowań: z 10? trudno powiedzieć

Dziwny

Niby nie mam do niego wielkich zastrzeżeń, ale nie przepadam za tym żelem.
Kupiłam go, bo dostałam na nogach niesamowitych plan i krost, pani dermatolog poradziła mi żebym myła to miejsce delikatnym płynem czy też żelem. Mój wybór padł na Johnsons baby i ... niestety ten żel się nie sprawdził. Skóra jeszcze bardziej podrażniona niż robił to zwykły żel, czerwona i piecze. Sam produkt w kontakcie z wodą rozprowadza się bardzo tempo, robią się smugi i ciężko się nim myć.
Efekt po zastosowaniu ok: miękka, delikatna skóra i bardzo łagodny zapach. Żel ma dużą pojemność i jest bardzo wydajny.
Nie mogę zmęczyć pierwszego opakowania stoi już 0,5 roku.

Używam tego produktu od: 0,5 roku.
Ilość zużytych opakowań: cały czas w trakcie 1.

bardzo dobry

Lubię kosmetyki tej firmy, są naprawdę delikatne. Tak jest i z tym żelem. Miła, kremowa konsystencja, śliczny zapach i miękkie, pachnące ciało. Duża pojemność, bardzo wydajny. Dałabym 5 gwiazdek, ale żel szybko zasycha na ciele, i nie pieni się, aż tak bardzo (zapewne dla tego, że w składzie ma również oliwkę). Jednak mimo tego drobnego uchybienia, polecam, bo warto. Tylko opakowanie ma różowy, a nie żółty kolor jak na zdjęciu.

REWELACJA!

Jestem w szoku że za tak niską cenę znajdę tak dobry kosmetyk dla mojego dziecka! Długo szukałam następcy po Oilatum. Trochę w ciemno włożyłam ten żel do koszyka, mając nadzieję że będzie dobry. Okazał się fantastyczny! Skóra córeczki jest nawilżona, nie przesuszona i pięknie pachnie...

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: póki co dopiero 1 ale na pewno będzie więcej!

jak na razie KWC

dobra jakosć, duża pojemnosć za niską cenę, piękny zapach, który nie podrażnia, jednak trochę wysusza skórę, SLSna dalszym miejscu, ale jednak jest (a może to woda?), jak na razie pozostane mu wierna, bo nie znalazłam niczego lepszego.

Ilość zużytych opakowań: dużo