Pierre Rene, Precision Ink Eyeliner (Eyeliner w kałamarzu)

Pierre Rene, Precision Ink Eyeliner (Eyeliner w kałamarzu)

Niezawodny w tworzeniu idealnej kreski na powiece,łatwy w użyciu nawet dla początkujących, tradycyjny eyeliner w formie kałamarza. Perfekcyjnie podkreśla kontur oka, gwarantuje wielogodzinny makijaż. Dostępny w różnych kolorach.
Wodoodporny. Hypoalergiczny.

Fatalny

PLUSY
- cena
- dostępność
- dwa kolory
- wygodny aplikator (właśnie dlatego go kupiłam, bo nie jest ani za miękki, ani za twardy)

MINUSY
- TRAGICZNA I ROZWODNIONA konsystencja! Produkt jest bardzo rzadki, nie ma nic wspólnego z eyelinerem. Nie idzie nim zrobić nic, robi tragiczne prześwity, maże się, nie zastyga, nie ma krycia. Pierwszy raz spotykam się z czymś tak paskudnym! Jakbym do normalnego eyelinera dolała mnóstwo wody.
- brak trwałości
- brak możliwości zrobienia nim kreski
- kolor jest szary, a nie czarny - tragiczna pigmentacja
- fatalna jakość

No i kolejny raz przekonuję się, że ta firma jest nic nie warta, jedynie ma piękne kolory konturówek do ust. Szkoda, bo zapowiadało się dobrze.
Produkt wylądował w koszu.

czarny nie jest czarny

I to by było właściwie na tyle. Czarny nie jest czarny. Konsystencja jakby ktoś rozwodnił go wodą, a co za tym idzie, mega ciężko namalować kreskę.
W dodatku drogi - dałam 19,90, o niebo lepszy Eveline kosztuje połowę z tego.
Nie polecam!

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, mega zawód

świetny produkt!

Jestem zaskoczona tak niską oceną tego eyelinera. Na moich powiekach wygląda cudnie. Łatwo się aplikuje, a jeśli coś nie wyjdzie to można lekko zmazać bez naruszania reszty makijażu, np. cieni. To było właśnie zaskoczenie. Jest tani i trwały.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Bobbi Brown - Jak dobrać korektor pod oczy

Świetny

+trwały
+intensywny kolor
+łatwy w użyciu pędzelek
+wydajny
+poręczny
+cena

Dostałam go w prezencie ale na pewno chętnie sięgnę po niego ponownie . polecam

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące

Niezniszczalny

Niezawodny produkt. Niesamowicie trwały, nie ściera się. Wygląda perfekcyjnie cały dzień. Niezwykle łatwo się nim maluje. Aplikator jest dla mnie idealny. Starcza na wieki. Pod koniec pędzelek stracił trochę swoją ostrość, ale to zupełnie normalne.
Zdradziłam ostatnio ten eyeliner, czego bardzo żałuję i szybciutko do niego wróciłam :)

Używam tego produktu od: dwóch lat

nigdy mnie nie zawiodl!

Byl to chyba moj pierwszy eyeliner, ktory pomogl mi zakonczyc nastoletni okres "obrysowywania" oka czarna kredka - i od razu przypadlismy sobie do gustu. Kreske maluje sie latwo i przyjemnie, dzieki sztywnej koncowce. Na przestrzeni lat wyprobowalam kilka eyelinerow, m.in. zelowy eyliner z tej firmy, MasterDuo z Maybelline, eyelinery w kalamarzu firm Revlon, czy Eveline - mialy one swoje wady i zalety, jednakze nie zastapily w mojej kosmetyczce czarnego Precision Ink Eyliner z Pierre Rene.

PLUSY:
+ kreska namalowana rano, towarzyszy mi przez caly dzien, bez koniecznosci nanoszenia poprawek;
+ maluje sie nim codziennie, a jedno opakowanie wystarcza mi na bardzo dlugo;
+ cena! - swietna jakosc, bez przeplacania;
+ sztywny aplikator pozwala z latwoscia narysowac kreske nawet niezbyt wprawnej rece (nie przemawiaja do mnie miekkie pedzelki, ktore wyginaja sie na moim oku na wszystkie strony swiata);
+ nie ma problemu z demakijazem.

MINUS:
- znam tylko jeden sklep w ktorym jest dostepny.

Używam tego produktu od: wielu lat (5-6)
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

nieodżałowany brąz

Od tego eyelinera zaczynałam swoją przygodę z malowaniem kreski i dziękuję niebiosom,że trafiło właśnie na niego,a nie na któregokolwiek z później przeze mnie używanych eyelinerów, bo zapewne do dziś kocie oko byłoby dla mnie nieosiągalne.

Kreskę rysuje się bardzo wygodnie i sprawnie, choć rzęsy brudzę sobie przy tym niemiłosiernie i zawsze przed nałożeniem tuszu muszę najpierw patyczkiem kosmetycznym ściągnąć z włosków eyeliner ;) ale to też wina moich rzęs, bo są długie i mocno podkręcone, więc ciężko je ominąć jakimkolwiek aplikatorem.

A propos aplikatora - sztywna gąbeczka jest wg najlepszym możliwym rozwiązaniem w eyelinerze. Pędzelki są dla mnie zbyt "szalone", gną się na wszystkie strony i utrudniają manewrowanie.

Formuła tuszu jest genialna. Kolor jest nasycony, trwały, nie szarzeje i nie ściera się nawet do 14-15h, jaskółka pozostaje idealna nawet po całym dniu w pracy, a potem jeszcze na szybkim,spontanicznym wypadzie na miasto ;) ). Tusz nie odbija się też na górnej powiece (a mam je tłuste, więc miałby prawo).

Zużyłam jakieś 5 opakowań brązowego tuszu i kupowałabym dalej, lecz niestety został wycofany, czym firma Pierre Rene złamała mi serce. Kolor był cudowny - idealnie wyważony ciemny brąz, który był jednocześnie dostatecznie wyrazisty,ale i nie za ostry do codziennego makijażu i doskonale dostosowany do mojego typu urody (niebieskie oczy, kasztanowe włosy, bardzo jasna cera w różowawym odcieniu). Długo błąkałam się w poszukiwaniu jego godnego zastępcy... Próbowałam The Body Shop (średniak), Revlonu (już troszkę lepiej), L\\\'Oreala (przeciętniak), Inglota (badziew stulecia!), Diademu (nawet dawał radę,ale też szybko wycofano brąz :( ), itd.

Rada nierada, musiałam zacząć kupować czarny. Oczywiście zachowuje wszystkie boskie właściwości, ale to już nie jest mój kolor :(

Podsumowując:
+ doskonała trwałość,
+ łatwa aplikacja, nawet początkująca sobie poradzi,
+ nasycony kolor,
+ idealna konsystencja, nie robią się prześwity, nigdy nie trzeba dwa razy przejeżdżać aplikatorem w tym samym miejscu,
+ wydajny i nie zasycha w opakowaniu,
+cena (około 18 zł w małych osiedlowych drogeriach).

Minusy:
- powtórzę jeszcze raz - oddawać mój brąz! ;)

EDIT:
Zapomniałam dodać,że nawet kiedy poleciało mi kilka łez, nigdy się nie rozmazał. Moja koleżanka na moje pytanie, kiedy nie mialam pod ręką lusterka, a była grożba awarii:"ej stara, rozmazalam się?", odpowiadała zawsze:"spaaadaj, Ty się nigdy nie rozmazujesz. Nie wiem jak to robisz, ale nie lubię Cię za to". :D

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: 6-7

Nie byłam zadowolona...

Wypróbowałam już w życiu wiele eyelinerów, ale ten to jakiś mały koszmarek... Mam kolor granatowy, który prezentuje się bardzo dobrze - jest głęboki i wyrazisty, ale to chyba jedyny plus, jaki zauważyłam w tym produkcie.
Tusz masakrycznie się rozmywa, spływa do kącika oka, a przy tym niemiłosiernie szczypie. Końcówka kreski również nie wytrzymuje w nienaruszonym stanie zbyt długo. Pędzelek jest zdecydowanie zbyt krótki i sztywny, a przy tym ma wyraźne tendencje do rozdwajania się.
Zdecydowanie nie zakupię ponownie :)

Używam tego produktu od: użyty kilka razy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Warto kupić!

Fantastyczny.
Dzięki niemu nauczyłam się robić kreski.
Jest wydajny,czerń jest nasycona.
Świetny aplikator.
Polecam każdej,która zaczyna swoją przygodę z kreskami. :)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 9>

Nie jest zły ;)

Zachęcona opiniami na wizażu, zakupiłam.
Po pierwszym użyciu jestem mile zaskoczona, kreskę rysuje się idealnie, pędzelek jest tak cieniutki, że nie ma problemu z narysowaniem pięknego "kociego oka".
Trwałość sprawdzałam podczas godzinnego treningu interwałowego i zdał egzamin na 5. Zero rozmazywania czy kruszenia się. Na pewno wart uwagi. Cena bardzo przystępna. Polecam

Używam tego produktu od: tygodnia

Duży sentyment

Był to mój pierwszy eyeliner i nie zawiodłam się. Pomógł mi uczyć się kreować kreski, dzięki wspaniałej końcówce w postaci gabeczki. Jego czerń była nasycona idealnie, a trwałość jak na produkt tej ceny jest wspaniały. Kreska utrzymywała mi się cały dzień:)
Więc, na pewno będę chętnie wracała do niego, ale teraz testuję jego starszego brata HI-TECH STYLOWY PISAK DO OCZU, z którego też jestem bardzo zadowola.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

ideał

pierwszy kosmetyk jakiemu byłam w stanie dać 5 gwiazdek. Jest idealny:
- rzeczywiście kałamarz bardzo pomaga w precyzyjnym nałożeniu
- kupiłam czarny i na powiece jest na prawdę czarny (z innymi bywało różnie)
- pod koniec dnia kreska wygląda tak samo jak chwilę po nałożeniu (nie obawiam się już, że wyblaknie)
- jak na razie uważam, że jest wydajny. Używam prawie codziennie od 3 miesięcy i jeszcze się nie skończył :)

krótko mówiąc: gorąco polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe