Rowenta, Suszarko - lokówka Brush Activ

Rowenta, Suszarko - lokówka Brush Activ

Cena już od 178,35 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Suszarko-lokówka 2 w 1 Brush Activ nadaje się do równoczesnego suszenia i modelowania włosów. Obrotowa szczotka pozwala na wymodelowanie fryzury szybko i bez wysiłku. Wystarczy pozwolić Brush Active nawijać i modelować włosy. Urządzene posiada również regulację siły nadmuchu i regulację prędkości obrotów szczotki. Prędkość obrotów można precyzyjnie dopasować do długości włosów. Dwustopniowa regulacja nawiewu powietrza pozwala odpowiednio dobrać moc do ułożenia konkretnej fryzury. Dzięki Brush Activ w ciągu kilku minut można uzyskać piękny efekt jak u fryzjera.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Uwielbiam

+ po półtora roku działa bez zarzutu
+ łatwa wymiana i ściąganie końcówek
+ ślicznie układa włosy - mam efekt identyczny jak od fryzjera ale szybciej
+ jest warta swojej ceny

- białe plastikowe elementy zrobiły się żółte (farbowałam włosy henną naturalną, to od tego, nie obwiniam producenta ale mimo wszystko nie wygląda już tak ładnie jak na początku)

Mam włosy cienkie i rzadkie, dłuższy bob; z tą suszarko-lokówką jestem w stanie z wilgotnych włosów w 10-15 minut zrobić puszystą fryzurę i jestem gotowa do wyjścia. Polecam!

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994641].usefull || 0 }}% pomocna.

Najwyższy czas na ocenę

Aktualnie (czyli po 2 latach używania) nie wyobrazam sobie bez niej życia . Mam półdługie, gęste, cieniowane włosy. Wcześniej używałam szczotki i suszarki, teraz taka opcja tylko na wyjazd.
Początki były trudne. Ja- Niezgraba, lokówka ciężka, nie umiałam zakręcić na nie włosy, sukcesywnie je wyrywałam i złosciłam się , że wywaliłam kasę na bubel. Ale po kilku użyciach nabrałam wprawy i przy dobrej robocie fryzjera -włosy jak u modelki :)
Z drugiej strony; jak się trafi złe strzyżenie -lokówka ratuje sytuację.
Muszę przyznać ,że używam tylko grubszej szczotki, mała plącze mi włosy i za to pól gwiazdki w dół ( ale ja -Niezgraba ;) )
Plusy:
-układa włosy jak marzenie
-nie niszczy , nawet wygładza, zwłaszcza przy użyciu \'jonizacji\'
Minusy:
-choć nie umiem obsługiwać małej szczotki chętnie wypróbowałabym inne wielkości, 2 szczotki -mało!

Może są lepsze, ale jak by odpukać wyzionęła ducha, poszukam wśród tej samej rasy ;)

Ilość zużytych opakowań: jedna w użyciu, oby się za szybko nie zepsuła

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976281].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjna!

Na wstępie podam, że posiadam model BRUSH ACTIV VOLUME&SHINE CF9320, włosy długości delikatnie przekraczającej ramiona i używam szerszej szczotki z zestawu.

Długo rozważałam zakup tego typu urządzenia i nie żałuję ani odrobinę! Zakochałam się w tej szczotce niemal od pierwszego użycia!
Obsługa jest mega łatwa i idzie jak z płatka. Jestem osobą, która nie bardzo "ma rękę" do włosów, fryzury wykraczające stopniem trudności poza poziom zwykłego kucyka są dla mnie nieosiągalne. Z pomocą brush activ włosy modeluję jedną ręką, pomimo wskazówek w instrukcji i w internecie robię to po swojemu czyli "byle jak" (nie dzielę na pasma, szczotkuję to tu, to tam :P ) to i tak efekt jest wysoko zadowalający. Ponadto moje mało podatne na stylizację włosy poddają się szczotce bez walki a efekt utrzymuje się wiele godzin. A tego się niespodzeiwałam! POLECAM!

Używam tego produktu od: Szczotkę posiadam od dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: To moja pierwsza szczotka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971974].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - marynarskie paski

dałabym 10 gwiazdek

rewelacja. włosy jak od fryzjera, za każdym razem w zaledwie 10 minut. mam włosy za uszy, tak do połowy szyi, cieniowane lekko na końcach. klasyczny bob. dla mnie szczotka jest niezastąpiona. mam ją już dość długo i cały czas ją uwielbbiam.
moje włosy sa delikatne, lubią falować kiedy jest wilgotne powietrze i puszyć się rzez całą zimę. ta szczotka zakończyła ten proceder i teraz włosy są posłuszne.
doskonale podnosi włosy u nasady, efekt utrzymuje się nawet cały dzień przy odpowiednich kosmetykach. następnego dnia, moje szybko przetłuszczające się włosy nadal są na tyle świeże, że mogę ich nie myć jeszcze.
po opanowaniu sposobu postępowania ze szczotką (około czterech razy) teraz włosy układam jedną ręką.
w moim egzemlarzu szybko zepsuł się termostat do regulacji temperatury i teraz jeśli układam włosy do 7-8 minut to jest jeszcze ok, ale po tym czasie powietrze wydmuchiwane ze szczotki parzy. wagę szczotki i szum silniczka da się przeżyć. przy ierwszym i drugim użyciu może sprawiać wrażenie ogromnej i trudnej do opanowania, potem to mija.

-trochę ciężka
-trochę głośna
-termostat szybko się psuje, przez co szczotka bardzo się nagrzewa

+jest idealna+
+doskonale układa włosy
+układanie jest proste i szybkie
+pozostawia włosy lekkie i gładkie
+w moim przypadku opóźnia przetłuszczanie się włosów
+wywołuje komplementy ;-)

już zbieram się do zakupu nowej szczotki, by swą weterankę, po 3 latach prawie codziennego używania wysłać na emeryturę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[914191].usefull || 0 }}% pomocna.

R.E.W.E.L.A.C.J.A

Kupiłam model Rowenta Brush Activ Volume & Shine CF9320 jakieś 10 dni temu... mam włosy równe, proste, naturalne i zdrowe, jednak od pewnego czasu dostrzegłam, że w pracy (gdzie często panuje spora wilgoć) zaczynają się nieco puszyć (widać baby hair), plątać - nigdy nie miałam tego problemu

Przyznam szczerze, że po pierwszym użyciu byłam zawiedziona.. nie widziałam żadnej różnicy i trochę bałam się, że wyrzuciłam pieniądze w błoto...

ocknęłam się po drugim, trzecim i czwartym użyciu... Od wielu miesięcy chodziłam w kucyku ;) coraz częsciej i chętniej wracam do rozpuszczonych włosów - tak jak w tej chwili. Jak widać warto dać szansę naszej Rowencie. Moje włosy są bardzo gładkie, takie sypkie, świeże.

Wiele osób pisze o wadzie jaką jest wielkość urządzenia- osobiście mi to nie przeszkadza - gdzieś musi mieścić się cały \'silniczek\' ;) Nie mam też problemów z obsługą przycisków.

Warto zainwestować w Rowentę Brush Activ - POLECAM

Używam tego produktu od: ok. 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1(w trakcie)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[836244].usefull || 0 }}% pomocna.

Całe życie na nią czekałam :)

Oceniam najnowszy model (fioletowa z jonizacją).
Mam włosy za ramiona i dopóki nie kupiłam tego urządzenia suszyłam i modelowałam włosy za pomocą suszarki i zwykłej okrągłej szczotki.
Muszę przyznać, że jest idealna choć sporo czasu zajęło mi nauczenie się jak się nią posługiwać. Pięknie modeluje włosy - mam cienkie i po wymodelowaniu wyraźnie mogę stwierdzić zwiększenie objętości. Zauważyłam, że poprawił się też stan moich włosów mam rozjaśniane i nie ma efektu suchych włosów są wyraźnie wygładzone, wyglądają zdrowo (może dzięki jonizacji). Ostatnio próbowałam wymodelować włosy ręcznie i nie dość, że bolała mnie ręka to jeszcze efekt delikatnie mówiąc był okropny. Dodam jeszcze, że włosy myje prawie codziennie i codziennie jej używam- a nie mam suchych ani zniszczonych włosów. Efekt jak od fryzjera :) Nie wyobrażam sobie już bez niej modelowania włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 urządzenie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[769567].usefull || 0 }}% pomocna.

Że też dopiero teraz ją odkryłam :)

Oceniam model brush activ cf 9250. Nie żałuje żadnej złotówki wydanej na nią, żałuje tylko że odkryłam ją dopiero teraz. Jest to pierwsza tego typu elektryczna szczotka jaką używam. Za bardzo również nie umiałam modelować włosów na zwykłą okrągłą szczotkę, w przypadku moich grubych i gęstych włosów to czasłochłonna katogra a brush active bardzo ułatwia codzienne układanie włosów, przepięknie wygładza je oraz unosi u nasady. Mam nadzieje, że dzięki niej ograniczę używanie prostownicy i szybciej zapuszcze włosy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[725021].usefull || 0 }}% pomocna.

Wkurza mnie

Z braku trzeciej ręki wyrastającej z pleców, która znacząco ułatwiałaby samodzielne modelowanie przy użyciu tradycyjnej suszarki i okrągłej szczotki, napaliłam się na ten sprzęt.
Mam , używam, ale się wściekam, bo tak mało brakuje, żeby było super, a brakuje w skutek czego i tak często sięgam po szczotkę.
Moim głównym zarzutem jest to, że włoski szczotki są miękkie niczym moje własne, głaszczą powierzchnię pasma włosów z góry lub z dołu, nie ma efektu lekkiego rozczesywania, wsuwania się włosów między kujki szczotki, włosy zostają tak jakby na powierzchni, nawinięcie to jakiś koszmar. Poprostu nawijam na wierzch włosków szczotki. Wlosy nie dochodzą wcale do rdzenia. Trzeba je co chwila rozczesywać tradycyjną szczotką.

Owszem włosy sie podręcają, wygładzają, ale kurcze, albo muszę je dzielić na miliony cienkich pasemek, albo mam polizane z zewnątrz. Głaskacz jeden......

Nie mam grubych włosów, raczej cienkie, nie kupiłam podróbki, nie czuję się początkująca , nie oczekuję cudów. Trochę jestem zaskoczona, że nikt o tym nie pisze.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalna szuszara

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[709258].usefull || 0 }}% pomocna.

KOCHAM!

Właśnie dziś moja Rowenta umarła - przez sześć lat używałam jej śrdenio co drugi dzień i w końcu zajeździłam ją na śmierć! Drżałam, że nie będę mogła dostać nowej. Okzauje się jednak, że jest i to chyba nawet ulepszona :)

Idealna dla cienkich włosów, nie przypala, nie plącze, zwiększa objętość po prostu same ochy i achy!!!

Używam tego produktu od: 2006 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[693683].usefull || 0 }}% pomocna.

CUDEŃKO!!!

PRZY PIERWSZYM UŻYCIU RZECZYWIŚCIE TROSZKĘ PLĄTAŁA WŁOSY ALE JUŻ WTEDY ZACZEŁAM SIĘ W NIEJ ZAKOCHIWAĆ A TERAZ JEST TO PO PROSTU MIŁOŚĆ:)) NIE WYOBRAŻAM SOBIE UKŁADANIA WŁOSÓW BEZ NIEJ.MAM CIENKIE ROZJAŚNIANE WŁOSY Z CZARNEGO NA MIODOWY BRĄZ -ZROBIŁY MI SIĘ SIANOWATY PUSZĄCE A DZIĘKITEJ SZCZOTCE ORAZ MASCE TAHE KERATIN GOLD SĄ SYPKIE BŁYSZCZĄ I LEKKIE JAK PIÓRKO
POLECAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[679379].usefull || 0 }}% pomocna.