Lierac, Deridium, Krem przeciwzmarszczkowy

Lierac, Deridium, Krem przeciwzmarszczkowy

Krem do stosowania na dzień i na noc, z linii Deridium przeznaczonej do przeciwdziałania pierwszym oznakom starzenia skóry - jak utrata właściwego nawilżenia i pojawienie się pierwszych zmarszczek. Jest to fitokosmetyk zawierający bogate we flawonoidy, skoncentrowane wyciągi roślinne (jeżówka purpurowa, bluszcz, skrzyp, przywrotnik), a także czynniki nawilżające, witaminę E, olej z kukurydzy i kopry. Krem działa naprawczo, energizująco i wzmacniająco, co jest widoczne już po kilkunastu dniach stosowania. Regularne używanie zapewnia poprawę napięcia skóry i rozjaśnioną, promienną cerę, drobne zmarszczki znikają, głębsze stają się mniej widoczne, następuje wyrównanie kolorytu skóry. Zawiera filtr UV. Występuje w dwóch wersjach : - dla skóry suchej oraz - dla skóry normalnej i mieszanej.

podrażnił

Mam słabość do kosmetyków Lierac, jednak im jestem starsza niestety przekonuję się, że istnieją od nich inne, zdecydowanie lepsze. Oceniam krem do skóry suchej i bardzo suchej. Farmaceutka uprzedziła mnie, że w przypadku bardzo wrażliwej skóry może on na początku podrażniać. Za jej poradą stosowałam początkowo Deridium co drugi dzień, na noc. Pod względem konsystencji, krem jak najbardziej spodobał się mojej skórze i jej nie wysuszał. Po przebudzeniu buzia była nawilżona, jednak coraz częściej zaczęły pojawiać się zaczerwienienia. Mam tendencję do rozszerzonych naczynek i bardzo dbam o to, żeby minimalizować ich widoczność (m.in codziennie stosuję na problematyczne okolice specjalny krem, de facto także Lierac, anti - rougeurs), jednak pomimo dodatkowych "zabezpieczeń", Deridium zdecydowanie pogorszył ich stan. Sumując, nie polecam osobom o bardzo wrażliwej skórze. Dwie i pół gwiazdki przyznaję tylko dlatego, że krem nie wysuszył skóry a mój chłopak, który przejął go po mnie, jest nim zachwycony (co ciekawe ma cerę normalną, z tendencją do wrażliwej...).

absolutny must have

Opakowanie zmieniło się już od czasu pierwszego kremu Deridium przynajmniej kilka razy, niemniej jednak pokłon w stronę marki Lierac że nie próbują "ulepszać" składu jednego ze swoich najlepszych kremów, co nieuchronnie skonczyłoby się katastrofą.
Dla mnie krem ma same zalety (oceniam wersję dla cery suchej, której używam, mimo ze takowej cery nie posiadam, wersja dla cery normalnej jest jednak - co nalezy zaznaczyć - slabszym jakościowo produktem).
1. fenomenalne i trwałe nawilżenie, ale także delikatne natłuszczenie co powoduje że skóra jest przez cały dzien/noc odpowiednio napięta
2. brak agresywnego zapachu - co powoduje że mimo stalego używania krem nie uczula
3. Zważywszy że wiekszość osób mowi że nie mam zmarszczek wiec mogę pozytywnie ocenić też efekt antyzmarszczkowy (skuteczny pewnie z uwagi na nawilżenie/natłuszczenie w odpowiednich proporcjach
4. jak na taką jakość cena przyzwoita

Polecam z czystym sumieniem

Bardzo fajny

Dobry krem w rozsądnej cenie. Ma ładny, delikatny zapach, fajną konsystencję, szybko się wchłania i jest odpowiedni pod makijaż. Dobrze nawilża i wygładza skórę, niweluje poczucie ściągnięcia i przesuszenia. Jak radzi sobie ze zmarszczkami? Trudno mi ocenić, bowiem zużyłam tylko jeden słoiczek- używałam go przez około półtora miesiąca, a to za krótko żeby zauważyć duże zmiany w redukcji zmarszczek. Krem jest wydajny, stosując go na dzień i na noc bardzo obficie ;-) wystarcza właśnie na około półtora miesiąca (ja go sobie nie żałowałam i nakładałam naprawdę grube warstwy na noc). Jak większość kremów Lierac termin przydatności to trzy miesiące od otwarcia słoiczka i na tyle na pewno wystarczy osobom oszczędnym w aplikacji kremu.

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, bowiem teraz używam Ultra Jour i chyba ten drugi troszkę bardziej przypadł mi do gustu ;-)

Używam tego produktu od: używałam go przez 1,5 miesiąca

Ilość zużytych opakowań: jeden słoiczek 50 ml

Peeling do ciała

Bardzo dobry

Uwielbiam ten krem, chciałam coś na pierwsze oznaki stażenia i Pani w aptece poleciła mi właśnie ten krem. Szukam teraz czegoś podobnego, ponieważ ten wydaje mi się troche drogi, ale to jego jedyny minus. Już po piewszym razie zauważyłam, że ten krem spłycił moje niewielkie zmarszczki wokół oczu. Fajnie się wchłania i ładnie pachnie. No i oczywiście jest bardzo wydajny! Mój KWC

Przyzwoicie przeciętnie półtłusty

Krem posiadam w wersji próbek do cery suchej. Mimo, że mam cerę mieszaną o suchych policzkachnie bałam sie spróbować, zważywszy na tak ostrą zimę.

+ konsystencja treściwa, kremowa
+ dobrze się wchlania
+ naturalny skład w przewadze(m.in.: olejek kokosowy, kukurydziany, z dyni, skwalan oraz różne wyciagi roślinne)
+ bardzo wydajny
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ stosowany pod oczy nie podrażnil i nie powowdował opuchnięć
+ pozostawia cerę gładką, wypoczetą i o jednolitym kolorycie
+ bardzo dobrze odżywia i nawilża
+ redukuje zmarszczki poprzez odżywienie

+/-zapach roślinny cytrusowo-zielony, subtelny, aczkolwiek drażniący i może męczyć, szczególnie ze krem jest wydajny
+/- z uwagi na bogaty skład (olejki) może rozdymać pory
+/- pozostawia film ochronny zatem nadaje się na noc, na dzień wymagałby pudru, nie nadaje sie na ciepłe pory roku
+/- jak na krem na 1sze zmarszczki posiada dość ubogi skład (brak chociażby kwasu hialuronowego, czy wit.C)
+/- parabeny

- wysoka cena.

Krem jest dobry, przyjemny, ale za tę cene i obietnicę dla mnie to za mało. Krem milo sie aplikuje, moim zdaniem przyjemnie pachnie cytrusowo-ziolowo. Osoby lubiące kosmetyki Nuxe może sie nie zachwycą, ale odnajdą w nim przyjemność jaką dają ekstrakty roślinne na zmysły. Skład jest przyzwoity i mniemam, że jego dzialanie na 1-sze zmarszczki jest za pośrednictwem odżywienia i nawilżenia. Niemniej obecnie na rynku w tym przedziale wiekowym i cenowym można znaleźć sporo perełek, które są skuteczniejsze i dają lepsze i trwalsze efekty niż odżywczy Deridium. Mimo to Deridium nie jest zły, skóra po nim odzyskuje wigor, jest napięta, odżywiona i nawilżona, więc sprawdza się jako krem na noc oraz, tak jak przeznaczył producent, do cer suchych i bardzo suchych, które mają skłonność do zmarszczek z powodu przesuszenia.
Wprawdzie zmarszczek (żaden krem tego nie zrobi) nie usunie, lecz złagodzi rysy, co wplynie na ogólny wygląd skóry. Niestety mimo ogolnych zalet jakie posiada Deridium, to za mało i odczuwam niedosyt, szczególnie, że Lierac prezentuje sie jako firma luksusowa, ceny ma niemałe. Krem jest przyzwoity i po prostu przeciętnie półtłusty.

Polecam przed zakupem wypróbować próbki.

Nie przekonał ani mnie ani cery.
Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: 2x 10 ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Cel: nawilżenie...reszta - milczenie

Krem otrzymałam w prezencie i..., no cóż - używam, ponieważ szkody nie wyrządza, ale też nie działa rewelacyjnie:

Punkt wyjścia: mam cerę mieszaną w kierunku suchej, na razie bez większych problemów zmarszczkowych. Miałam nadzieję, że Deridium spełni swoją rolę jako przyjemny krem dobrze nawilżający skórę, nadający jej lepszą sprężystość i dobrze współpracujący z podkładem.

Efekty (na plus):
+ treściwa konsystencja, która każe podejrzewać, że krem będzie bardzo wydajny;
+ twarz zyskuje kilkugodzinny komfort związany z porządnym jej nawilżeniem;
+ krem dobrze radzi sobie z trudniejszymi warunkami pogodowymi (ale tylko w dni chłodniejsze), izolując delikatną skórę twarzy od wiatru/mrozu;

Efekty (na minus):
- treściwa konsystencja i warstwa tłustawego filmu, który jest jej konsekwencją powodują, że twarz się niemiłosiernie świeci i wygląda po prostu nieestetycznie...;
- makijaż wykonywany niedługi czas po aplikacji kremu nie trzyma się twarzy, wędruje tłustymi ścieżynkami w dół zgodnie z siłami przyciągania ziemskiego...;
- ZAPACH: dla mnie aplikacja tego kremu, przez ten charakterystyczny - przypominający woń cytrynowej kostki do WC - zapach, nie jest niestety przyjemnością...mam przez pierwszą godzinę od nałożenia tego kremu wrażenie, że znajduję się w świeżo wyczyszczonych miejskich szaletach... (niestety...);
- linie mimiczne na mojej twarzy są dokładnie takie, jak zawsze, nie zauważam żadnego działania wygładzającego, co skłania mnie do wyciągnięcia wniosku, że i na zmarszczki nic nie poradzi.

PODSUMOWUJĄC: Jest to niezły specyfik nawilżający, ale raczej nie nadaje się na ciepłe dni i nie pod makijaż. Odżywi skórę twarzy, ale nie cofnie czasu, nie wygładzi, nie doda uroku. Zużyję swoje opakowanie do końca, ale bez większej przyjemności i raczej do niego nie wrócę, choć bardzo lubię produkty tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie słoiczka 50 ml

Sama nie wiem

Krem ma bardzo treściwą konsystencję (miałam wersję do skóry suchej), dość dobrze nawilża i jest wydajny. Zakupiłam go z myślą używania na noc, dlatego też pomimo cery mieszanej zdecydowałam się na wersję do tej suchej. Stosowanie go nie sprawiało mi absolutnie żadnej przyjemności, gdyż pomijając fakt, że zapach ma niezbyt przyjemny, to dodatkowo zostawia baaaardzo tłustą warstwę na twarzy. Nie wiem sama co o nim myśleć, bo niby szkody żadnej mi nie uczynił, ale też jakoś specjalnie się mojej skórze nie przysłużył. Rano po przebudzeniu nie wyglądałam zbyt dobrze, bardziej widoczne były linie np. te nosowo- wargowe, które ogólnie mam niewielkie (wiek 28 lat). Teraz stosuję serum z Estee Lauder na noc i nie mam takich problemów o poranku. Być może krem był po prostu dla mojej skóry zbyt obciążający... Nie spodobał mi się, niestety.Używam tego produktu od:3 miesięcy

Super kremik

Super krem!!!! dla mojej bardzo suchej skóry. jestem po 30stce i moja skóra potrzebuję porządnego nawilżenienia i zapobiegania zmarszczkom. kupiłam go na zmarszczki mimiczne i efekt jest zachwycający. stosuję go na noc.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

dobry

Dosyć dobry krem. Ale nie do zadań specjalnych. Raczej nie jest przeciwzmarszczowy tylko dobrze nawilżająco - odżywczy :) Używam go co kilka dni na noc. Dobrze współpracuje z serum. Rano cera jest wypoczęta i nawilżona. Dobrze wygląda. Na pewno sprawdziłby się na dzień jako podkład ponieważ dobrze się wchłania i nie błyszczy się po nim. Nie zatyka porów.Używam tego produktu od:3 miesiące

Moze dobry ale nie dla mne

Mam dośc mieszane uczucia odnośnie tego kremu. Moim zdaniem krem nie nadaje sie na dzień, buzia strasznie się po nim świeci. Podkład po nałozeniu spływa. Do tego odniosłam wrazenie ze wyszly mi po nim krostki :( Byc może skora jest po nim odzywiona ale na pewno nie zakupie tego kremu po raz drugi.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo lubię :-)

Jeden z moich ulubiony kremów :-)
Pomimo że mam cerę mieszaną uzywam kremu Deridium dla suchej skóry. Moim zdaniem jest to bardzo fajny kremik, dość treściwy (nie lubię zbyt lekkich), ale nie za bardzo.

Ogólnie bardzo polubiłam ten kremik, choć spektakularnych efektów odmładzających nie widzę (inna sprawa, że dużych zmarszczek tez nie mam ;-). Generalnie buzia jest ładnie nawilżona, gładka, krem nie zapycha skóry i nie powoduje jej przetłuszczania.
I podstawowa zaleta - jest to jeden z nielicznych kremów, który nałożony na noc sprawia, iż rano nie mam poczucia, że skóra jest ściągnięta i słabo nawilżona; świadczy to o tym, iż krem dobrze nawilża i odżywia skórę, nawet o tej porze roku kiedy kaloryfery szaleją.
Jeśli nakładam ten krem na dzień - to musze trochę odczekać, aby sie wchłonął, gdyż pozostawia warstewkę na twarzy.
Generalnie stosuję go jako krem na dzień i na mnie bardzo dobrze działa (zwłaszcza jeśli na noc stosuję akurat kurację Night Peelem Lieraca - takie połączenie daje u mnie gładką i ładną buzię :-)

Mnie osobiście zapach odpowiada - jest taki świeżo-roślinno-ziołowy.

Wadą jest to, że po otwarciu słoik trzeba zużyć w ciagu 3 m-cy, co bywa u mnie trudne, bo czasem używam rożnych kosmetyków równolegle.
I oczywiście cena - byłby fajnie gdyby była niższa :-(

Używam tego produktu od:2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Solidne odżywienie

Mimo, że mam cerę mieszaną – stosowałam wersję do skóry suchej i bardzo suchej. Krem ma bogatą, treściwą konsystencję. Solidnie nawilża i odżywia. Skóra jest jakby napojona, jędrna, aksamitna. Zapach i beżowy kolor kremu dla mnie przemawia na plus (nie toleruję mocno perfumowanych kremów).
Krem doskonale sprawdził pod oczy: absolutnie nie uczulił, ale dobrze nawilżył i odżywił delikatną skórę pod oczami.
Jedyne zastrzeżenie – trochę rozpulchnił pory skóry w strefie T, po aplikacji skóra świeci się, więc proponuję aplikować na noc. (na partie tłuste można nałożyć dodatkowo krem matujący).
Właściwości przeciwzmarszczkowych nie zauważyłam.
Wersja do skóry mieszanej okazała się zdecydowanie gorsza. Krem ma znacznie lżejszą konsystencję, lepiej wnika i chyba lekko matuje skórę. Niestety moja skóra po nim ciągnie się i domaga się kolejnej warstwy.

Ogólnie: wersja do skóry suchej - bardzo dobra i godna polecenia.