Mexx, Fly High Woman EDT

Mexx, Fly High Woman EDT

Nowa para zapachów szykuje się do startu: radość czuć już w powietrzu – nadchodzi wraz z MEXX Fly High. Wzbijasz się na skrzydłach sukcesu? Tęsknisz za świeżością młodzieńczej wyobraźni? Najwyższy czas na MEXX Fly High MAN i WOMAN, nową ekscytującą parę zapachów dla Niej i dla Niego stworzoną przez markę MEXX. Zapachy MEXX Fly High są spontaniczne i autentyczne jak moda firmy MEXX ‑ oryginalna i bezpretensjonalna. Ta popularna marka projektuje ubrania dla młodych, pozytywnie usposobionych osób, którzy wolny czas spędzają na zabawie, spotkaniach z przyjaciółmi w klubach. Krótko mówiąc, MEXX to marka dla każdego, kto patrzy w przyszłość z uśmiechem na twarzy.

MEXX Fly High to fascynacja wszystkimi drobnymi rzeczami, jakie przynosi życie. Zapach dla osób pozytywnie usposobionych, których codzienne radości potrafią wprowadzić w stan euforii. Ich serca biją szybko, a spontaniczna chęć zabawy rośnie na potęgę!

MEXX Fly High jest jak cudowne optymistyczne uczucie. Dynamiczny charakter zapachu powoduje, że swobodnie unosisz się nad ziemią i przyjmujesz życie takim, jakie jest. Pozwala obudzić Ci się beztrosko z rana z pełnym przekonaniem, że dziś jest właśnie twój dzień...

MEXX Fly High: bądź gotowy do startu w przestworza… Kwiatowy i owocowy dla KOBIETY, aromatyczny i cytrusowy dla MĘŻCZYZNY – nowe zapachy MEXX Fly High sprawiają, że siódme niebo nagle znajduje się na wyciągnięcie ręki..

Dynamiczny design: MEXX Fly High – o krok od nieba... Flakony zapachów MEXX Fly High MAN i MEXX Fly High WOMAN to wyraz energii i elegancji. Pną się do góry, jakby próbowały dosięgnąć chmur. Flakon męski jest nieco wyższy od damskiego – tworząc asymetrię, która nadaje całości dynamiki. Lekko wygięte kształty buteleczek kojarzą się z płynnym ruchem. Delikatny róż MEXX Fly High WOMAN i orzeźwiający turkus MEXX Fly High MAN przywodzą na myśl świeżość, lekkość i beztroskę.

Nuty zapachowe: Zapach MEXX Fly High WOMAN otwiera eksplozja orzeźwiających owoców. Czerwona porzeczka i soczysty arbuz pojawiają się razem na starcie, a tuż za nimi zagrzewająca do wyścigu, cytrynowa woń yuzu. W jego sercu rozkwitają kwiaty: majowa róża i bez rozchodzą się w letnim słońcu, a stefanotis roztacza swą woń i porywa KOBIETĘ MEXX Fly High w przestworza...W nucie bazy rozpościerają się intensywność i kobieca zmysłowość. Korzenny cedr unosi się wraz z ciepłym drewnem sandałowym tworząc harmonijną mieszankę, której wyrazistości nadaje białe piżmo. kwiatowy, owocowy i cudownie orzeźwiający.

wody toaletowe
<50ml, 50 - 100ml
Rekomendacja
jesień / zima, wiosna / lato, na dzień, na wieczór
kwiatowe, owocowe

20% jesień/zima 80% wiosna/lato

Jedne z ulubionych

Uwielbiam te perfumy!
Bardzo ładny, elegancki i minimalistyczny flakonik, w którym zamknięte są perfumy o różowym zabarwieniu.
Zapach jest obłędny:) Owocowo- kwiatowy, słodki, lekki, uroczy i kobiecy zapach.
Perfumy są bardzo trwałe i lubię je używać każdą porą roku.
Bardzo żałuję, że nie można ich już dostać stacjonarnie. Poluję na nie online.

Przyjemny dziewczęcy zapach

Otrzymałam ja jako mikołajkowy prezent od mojego męża i bardzo się z nim polubiłam . Ma piękny różowy flakonik i świetna zawartość. :-):-) Zapach opisalabym jako kwiatowo-owocowy i dosyć delikatny choc wydaje mi się że w jej nucie zapachowej jest piżmo albo jakiś komponent który nadaje mu wyrazistszy charakter. Myślę że jest przyjemny w odbiorze. Kilka razy byłam pytana czym pachne po jego uzyciu. Mimo kilku flakoników innych zapachów bardzo często wracam do Fly High. Szczególnie w lecie kiedy nie jest wskazane noszenie duszących mdłych zapachów. Nie obawiam się również używać go na wieczór lub wyjątkowe okazje. Jeśli chodzi o trwałość to jestem z niej zadowolona. Utrzymuje się parę godzin po czym ponawiam aplikacje.

• Flakon: 5

Bardzo ładny owocowy zapach :)

Długo chorowałam na tę wodę, aż wreszcie dostałam ją od siebie na urodziny i to od razu w największej pojemności :D

Zapach jest owocowy i lekko kwiatowy, ja wyczuwam w nim czerwone owoce i coś orzeźwiającego, rzeczywiście może tak pachnieć mieszanka arbuza i porzeczki. Całość jest lekka i przyjemna w odbiorze, idealna na letni dzień, pasuje zarówno do zwiewnej sukienki jak i do krótkich szortów. Nastraja optymistycznie :)

Zapach nie jest bardzo intensywny i nie zadusi otoczenia, trzyma się raczej blisko nosiciela, nie ma ogona na pół kilometra.
Trwałość jest przeciętna w kierunku dobrej, ja go wyczuwałam jakieś 5 godzin, później zostawał po nim tylko mały ślad.
Atomizer działał sprawnie rozpylając chmurę perfum, nie pryskał kroplami.

Cena nie jest wysoka, swoją wersję udało mi się zdobyć za ok. 60 zł. Nie wiem, czy kupię go ponownie, rzadko kiedy wracam do perfum, lubię poznawać nowe zapachy.
Polecam - jako lekkie pachnidełko na ciepłe dni.

Ulubiona

Mexx Fly High to jedna z moich ulubionych perfum, do których zawsze wracam. Nie używam na co dzień, bo jak każda kobieta jestem zmienna i w zależności od nastroju używam moich perfum :) . W przypadku tej to taka wisienka na torcie i sięgam po nią, gdy chcę się poczuć świeżo i radośnie. Ona wręcz dodaje mi skrzydeł, gdy jej używam czuję się naprawdę wolna. Niby to tylko zapach a potrafi sprawić, że dzień staje się lepszy, a wieczór przyjemniejszy.
Uwielbiam tą wodę, gdyż:
*Jest w eleganckim flakoniku
*Jest różowa
*Jest wydajna
*Jest trwała
*Zawiera w sobie moje ulubione kompozycje zapachowe, a mianowicie piżmo, róże, owoce, drzewo sandałowe
*Ma po prostu piękny, świeży, ale bardzo kobiecy sensualny zapach.
*Jeśli chodzi o cenę, to jak na tak dobrą i trwałą wodę toaletową, to cena nie jest wygórowana.
Ja osobiście jestem zachwycona i to zdecydowanie mój hit. A każdej kobietce polecam z całego serducho!

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Delikatny

Zapach jest kwiatowy, letni, delikatny. Śmiało można go stosować na co dzień. Jest dość trwały, jednak trzeba powtarzać aplikację kilka razy dziennie żeby faktycznie był wyczuwalny,/ Flakonik jets poręczny.

wspaniale radosny

Fly High od Mexx to zapach kwiatowo owocowy ktory swietnie odswieza i sprawia ze czujemy sie lekko uniesieni nad ziemia.

Perfumy sprawiaja ze sie usmiecham jest w nich tyyle radosci. Pewnie to zasluga Arbuza i czerwonej porzeczki co jest dobrze wyczuwalne i ciekawe. Gdzies tam przewija sie cytrusowa won yuzu. Czuc tez lekko bez co kojarzy sie z wiosna i roze. Wszystko to zwienczone jest cydrem, drzewem sandalowym i BIALYM PIZMEM. Perfumy tworza ciekawa i spojna calosc. Niezwykle slodkie i kobiece, bardzo energetyzujace.

Zapach dosc dlugo utrzymuje sie na mojej skorze wiec jestem w pelni zadowolona.
Perfumy nie przytlaczaja sa bezpieczne wspominaja beztroskie mlodziencze lata.

• Flakon: 4

Jest OK, tylko czy az.

Zapach zamowiony w ciemno po swietnych recenzjach.
Dla mnie osobiscie zapach jest po prostu OK.
Moim zdaniem nie jest to zapach do zakochania ani tez do znienawidzenia.
Pachnie, bo pachnie. Przypomina mi troche zielony C-thru.
Jest przyjemny jak na terazniejsze upaly 30+. Taki do psikniecia na wyjscie na plaze czy wakacyjny spacer lub zakupy.. Odswiezajacy, pachnacy, nic szczegolnego. Wydaje mi sie idealny na wakacje dla nastolatek.
Mam buteleczke, zuzyje, nie drazni mnie, ale nie ma w nim zadnego WOW. :)

Mój faworyt!

Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na temat tej perfumy zdecydowałam się na jej zakup i muszę stwierdzić, że to był strzał w dziesiątkę! Mexx to zdecydowanie mój faworyt! Uwielbiam ten lekki, bardzo kobiecy, świeży, kwiatowy zapach. W dodatku ma śliczne opakowanie. Jedyną małą wadą jest to, że perfuma nie utrzymuje się tak długo jakbym chciała. Jednakże rekompensuje mi to jej piękny zapach i wydajność! Polecam!

Idealny zapach na lato

Zapach jest śliczny słodki i kwiatowy, lekki i niestety bardzo ulotny. Perfumy są idealne wręcz na porę wiosna/lato.Jak na tak wysoką cenę liczyłam na wysoką trwałość perfum niestety zapach utrzymuje się 2-3h.Po 8 h zapach lekko czuć tylko na ubraniu.Flakonik jest bardzo ładny, idealny do torebki.

• Flakon: 4

przyjemne

Owocowo-wodo-kwiatowy zapach.Idealny latem cudownie świeży,radosny i energetyzujący.Tragicznie nietrwaly.Flakonik 20ml jest uroczy.Zmiesci się do kazdej damskiej torebki,bo uzywajac go musimy liczyc się z tym,ze trzeba ponownie aplikowac.Dla kobiet mlodych,ktore zaczynaja przygode z perfumami będzie doskonaly.Bo sam zapach jest naprawdę dobry.A trwalosc,cena to już niestety wady tej kompozycji.

• Flakon: 5

Zapach piękny, trwałość tragiczna nie adekwatna do ceny

Zapach jest obłędny. Piękny, lubię takie zapachy. Kwiatowy...letni... no bajka. i na tym koniec. Bo kupiłam go za ponad 80zł i jestem zła, bo trzyma na ubraniu MAX 2H! TO dla mnie zdecydowanie za krótko i ta cena... nie warte są tej ceny! serio!

• Flakon: 3

Hmm kupiłam je na promocji w Rossmann. Zostało mi jeszcze pół flakoniku. Po pierwsze zapach jest słodki, nie przytłacza. Po drugie trwałość produktu jest średnia. Powiem szczerze, że inni nawet go nie wyczuwają, Zapach jest jednak o wiele ładniejszy od perfum bruno banani w czerwonym opakowaniu. a kupiłabym obydwa w tym samym czasie.