Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Kolastyna, Chusteczka samoopalająca do twarzy i ciała

Kolastyna, Chusteczka samoopalająca do twarzy i ciała

Z Chusteczką samoopalającą będziesz o krok bliżej lata.
Uzyskasz efekt równomiernej, długotrwałej i naturalnej opalenizny.
Preparat łatwo się aplikuje, oraz bardzo szybko wchłania.
Zapobiega tworzeniu się smug i plam na skórze.
Zapewnia skórze złocistą opaleniznę przez cały rok.
Przed zastosowaniem chusteczki samoopalającej zalecane jest wykonanie peelingu. Chusteczki zawierają kompleks witaminowy i masło kakaowe, które:
nawilża,łagodzi, chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem.

nawilżające, koloryzujące
saszetka
chusteczka
<50ml
Skóra
normalna

w sumie ok

O tej porze roku chusteczki samoopalające są moim niezbędnikiem- źle się czuję z bladą cerą. Produkt ma dość nieprzyjemny, intensywny zapach , ale da się przeżyć. Szybko dziala i daję naprawdę ładny odcień opalenizny- szkoda tylko, że efekt nie jest trwały. Smug nie zauwazyłam, skóry też mi nie była przesuszona

Takie moje SOS

Chyba jeszcze nie wynaleźli samooplacza co by nie zostawiał smug. Jest to niestety nieodłączny ich element.
Chusteczki robią zacieki, dlatego obrałam technikę i rozsmarowuje je rękami. Wtedy produkt jest ładnie rozprowadzony, efekt nie jest aż tak mocny, ale w okresie zimy to mi odpowiada.
Zapaszek dość intensywny, ale po przemyciu skóry niewyczuwalny. Liczyłam że będzie trwalszy, bo już przy pierwszym przetarciu gąbką schodzi prawie do zera.
Mimo wszystko polecam osobom, które tak jak ja potrzebują np przyciemnić zbyt bladą szyję, bo na całe ciało to nei wiem ile bym musiała ich zużyć. Ja dzielę chusteczkę na naprawde małe kawałki i w zupełności na te jedną częśc ciała mi wystarcza.
Nie wysychają, ostatnią otwierałam w sierpniu a zużyłam w listopadzie.

zło

W ogóle nie rozumiem samoopalaczy w formie chusteczek. Jedną chuseczkę możemy zużyć przecież góra na jedną nogę ( z resztą w zależności od wzrostu i wagi ) a kupując pare sztuk to już lepiej kupić opakowanie..Ale do rzeczy. Poprobiła mi straszne smugi mimo wcześniejszego zalecanego peelingu i produkt nie nakładał się równomiernie. Na szczeście dość szybko się wymył z ciała. Odcień bardzo ładny i skóra po użyciu nie została podrażniona. Jednak ta forma aplikacji jak dla mnie jest zła. Ale na pewno ma swoje zwolenniczki :) Osobiście nie polecam