Hydra Controle Mat+

Hydra Controle Mat+

Żel-fluid łączący właściwości nawilżające i matujące. Doskonały pod makijaż. Zawiera w swoim składzie pudry absorbujące, miedź, cynk i witaminę E. Firma obiecuje całodzienną trwałość efektu matowania cery.

Cena: ok. 32 $ / 50 ml

Zmora z przeszłości

Już na sam widok opakowania mnie wzdryga. Używałam go bardzo dawno temu, ale wspomnienia zostały do dzisiaj.

Bardzo drogi produkt o właściwościach poniżej przeciętnych. Wyszukana buteleczka z pompką i ciekawy, chociaż mocny zapach to jedyne plusy jakich się można w Hydra Controle Mat + dopatrzyć.

Sciągał mi twarz niemiłosiernie. Jakbym miała skórę na twarzy i 1 rozmiar za małą. Matowił na bardzo krótko. Twarz po 2-3 godzinach świeciła się ze zdwojoną mocą.

Próby nałożenia podkładu na twarz pokrytą tym preparatem kończyły się tragicznie. Twarz w smugach podkładu, podkreślone skórki.Używam tego produktu od: pewnie z pół roku sie z nim szarpałam

okropny

Jest to jeden z gorszych preparatów matujących, jakich kiedykolwiek używałam!!!
To prawda - ma miły zapach i konstystencję, ale chyba nie o to w nim chodzi...
Nie matuje wcale, całe szczęście że dostałam go od bratowej (na której skórze też się nie sprawdził), bo bym się na siebie wkurzała za wydane pieniądze ;-)

Nie polecam!!!

hmmm

Mam mieszane uczucia wobec tegospecyfiku.
Niewątpliwie ma swoje plusy do których należą:
komfort używania, pompeczka, ładny zapach
dobrze się rozprowadza i wchłania
nawilża i lekko napina buzię.
A minusy :
Po pierwsze, drugie i trzecie : BARDZO KIEPSKO MATOWI !!! .Efekt matu jest i owszem b.ładny - ale przez godzinkę, może trochę dłużej. Za te pieniądze - NIE!.
Drugiego opakowania nie kupię, przyjemnie nawilżyć mogę się taniej ;)

Well 01

Jestem zadowolona

Jak dla mnie to bardzo dobry produkt, ale nie nazwałabym go bazą pod makijaż (być może jako baza się nie spisuje). Kupiłam go, bo poszukiwałam kremu do cery tłustej lekkiego, łagodzącego podrażnienia i drobne wypryski, nawilżającego nie koniecznie matującego i tu się dobrze sprawił. Nie źle nawilża (choć mógłby troszkę lepiej), po krótkim okresie jego używania polepszył się stan mojej skóry, niej zaczerwienień i różnych niespodzianek, nawet dość dobrze matowi (ale nie rewelacyjnie). Po zużyciu całego opakowania pozostał efekt w postaci jaśniejszej i gładszej skóry. Zapewne jeszcze kiedyś go kupię jako produkt uzupełniający.

średni

Jestem rozczarowana tym produktem. Liczyłam na lepsze efekty,a co dostałam za taka cenę?Kosmetyk dobrze sie rozprowadza, szybko wsiąkł w skórę, ale niestety zmatowił ją bardzo mało i w dodatku skóra lepiła się!!! fujNajgorsze było to,że wieczorem wyszła mi na policzku wysypka i pojawiły się suche plamy :( Ja sobie powiedziałam nigdy więcej, jednak mam cerę skłonną do uczuleń i nie chcę odstraszac innych.Może u was akurat się sprawdzi.U mnie odpadł w przedbiegach.Dobrze,że miałam miniaturkę 15ml.

bardzo dobry

Być może ktoś Wam źle polecił i zareklamował ten fluid, ale on nie ma za zadanie walczyć z przyczynami świecenia się cery (od tego jest Controle Nuit), ale właśnie walkę z OBJAWAMI, czyli doraźną eliminację świecenia i z tym radzi sobie świetnie!Jest bardzo lekki, co stanowi duży plus przy tłustej/mieszanej cerze, szybko się wchłania, mocno matuje na wiele godzin, wygładza i lekko napina cerę.Jestem z niego bardzo zadowolona, choć mam bardzo wymagającą i mocno błyszczącą buzię.

Za mało

Nie matuje na długo, choć na początku efekt matu jest imponujący. Efektów dłuższego stosowania nie zauważyłam, nie licząc lekkiego rozjaśnienia cery. Wadą jest napewno brak filtrów. Kremik dość dobrze się rozprowadza i ma miłą konsystencję, ale to za mało jak na krem takiej firmy, przeznaczony do kapryśnej, mieszanej cery. Plus za higieniczne opakowanie.

wyrzucone pieniądze

Koleżanka zachwalała mi tonik z tej serii,więc aby uporać się z moją błyszczące cerą raz na zawsze ,lekką ręką wydałam na niego 160zł.I co?Porażka!Nie dość,że w ogóle nie matuje i nie nawilża to jeszcze się klei a efekt pielęgnacyjny żaden.To już bardziej matową skórę mam po Thermal S2 Vichy(sic!)!!!Skutecznie zraził mnie do Lancoma,który zreszą podpadł mi już wcześniej.I pomyśleć ,że narzekałam na Hydra-Matte Day Lotion Clarinsa.Przy Lancomie to prawdziwe cudo!

Oceniam na 4.00

Idealnie matuje (na długie godziny)i lekko napina skórę, co zdecydowanie ułatwia nakładanie fluidu. Pierwszy kosmetyk, który utrzymuje makijaż (w prawie idealnym stanie) tam gdzie jest jego miejsce, czyli na twarzy :) Polecam wszystkim świecącym paszczkom ;)