Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Deep Moisturizing, Intensive Deep Repair Mask

Deep Moisturizing, Intensive Deep Repair Mask

Maska intensywnie i głęboko nawilżająca do włosów przesuszonych, zniszczonych po zabiegach chemicznych na bazie jojoba oraz protein sojowych. Przywraca prawidłowe nawilżenie i elastyczność. Nadaje włosom jedwabistość i zdrowy wygląd. Zawiera antyoksydanty wzmacniające mechanizmy obronne włosów.
Pięknie pachnie mleczkiem kokosowym. Maska do spłukiwania.

w miarę ok

Mam włosy bardzo przetłuszczające się u nasady i suche na końcach. Produkt ma w składzie PARAFINĘ. Okropna dla twarzy (zapycha), podobno dobrze działa dla włosów. Maska dobrze działała ale na pewno znajdziecie lepszą. Nawilżenie nie jest efektem wow, raczej tylko trochę moje włosy się nawilżyły. Bardzo szybko się kończy i nie da się dużej resztki wydobyć z opakowania (ja mam w tubce).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507361].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam dla suchych i zniszczonych włosów

Używałam maski 2 razy (2 opakowania po 100 ml) w rocznym odstępie czasowym do całkowitego wykończenia opakowania. Mam włosy kręcone, długie.

W 2014 roku działała na mnie tak:
+ ułatwia rozczesywanie
+ nawilża
+ zmniejsza puszenie
+ dociąża, dyscyplinuje włosy

To była moja pierwsza maska do włosów. Od tamtego momentu dbałam o włosy systematycznie, więc ich stan zdecydowanie się poprawił.

W 2015 przy lepszej kondycji włosów, nie działa tak dobrze jak przy suchych i zniszczonych włosach.
- nie zmniejsza puszenia
- nie dociąża włosów

Dodatkowe wnioski:
- nałożona przy skalpie może obciążać
+ bardzo wydajna

Używam tego produktu od: pół roku jedno opakowanie 100 ml, raz w tygodniu
Ilość zużytych opakowań: 2x po 100 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016236].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest dobra

PLUSY:
-BARDZO DOBRZE NAWILŻA I ODBUDOWUJE( ale efekt widoczny jest tylko na mocno zniszczonych dekoloryzacją włosach, moja mama ma włosy w dobrej kondycji i nie zauważyła różnicy)
Włosy są naprawdę miękkie, nie dostrzegam zniszczonych końcówek
-Ładny zapach(przypomina mi zapach serków Monte :D )
-Cena i wydajność (kupiłam w Sephorze za ok. 20 zł w małym opakowaniu 100 ml, mam już ponad miesiąc, używam 2 razy w tygodniu, niewiele trzeba by rozprowadzić ją na włosach)
-Konsystencja

MINUSY:
-NIEZWYKLE PRZETŁUSZCZA I OBCIĄŻA! polecam ją używać gdy nie mamy w planach wychodzenia z domu, bo włosy są oklapnięte, jednak efekt utrzymuje się tylko po użyciu odżywki, po następnym myciu nie widać ani śladu, włosy są piękne:) )

Ogólnie to efekt przetłuszczenia włosów może być spowodowany tym, że używam uprzednio olejku kokosowego na włosy, a następnie szamponu nawilżającego. Mimo wszystko jestem w stanie przecierpieć te dni przetłuszczonych włosów, bo efekt jest naprawdę OK, włosy są bardzo nawilżone, bez porównania do innych masek do włosów! :)

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Połowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[939628].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

średniak

zawiodłam sie bardzo, liczyłam na wspaniałe efekty i sie przeliczyłam.
zapach taki jakiś mdły, nie w moim typie, ogólnie konsystencja fajna, łatwo się nakłada na włosy, jest bardzo wydajna, nie trzeba jej dużo na pokrycie całych włosów a moje zaliczają sie do tych dłuższych, nie spływa. efekt no brak jakiegoś większego... nie nawilżył jakoś specjalnie, w sumie nie zauważyłam różnicy, włosy mam średnio zniszczone, nie jakoś tam bardzo bo od 10 miesięcy intensywnie dbam o nie i zaprzestałam malowania, ale podniszczone są i dlatego zdecydowałam się na tą maskę.
trzymałam ją na głowie różnie (dokładnie nie na głowie tylko na włosach od poziomu uszu bo skalp mi podrazniła) ale zawsze minimum 5 min. Włosy myję co 2-3 dni i zawsze jej używam po myciu.
nie napiszę o niej nic dobrego ani nic bardzo złego, no u mnie nie zrobiła kompletnie nic. Mogę tylko dodać, że nie plącze włosów, łatwo je rozczesać a to dla mnie ważne gdyż nie używam szczotek ani grzebieni, moim włosom wystarcza rozczesywanie palcami.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 litrowego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[862408].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mocno zniszczonych włosów...

Maskę kupiłam już ponad 3msc temu podczas promocji w Sephorze. Kupłam od razu dwa opakowania, bo jako, że sephora ma wyłączność na osmo to drugie opakowanie nabyłam 40%taniej odczas promocji.

Co do jej działania, to tak jak napisałam w podsumowaniu. Ta maska nie da sobie rady z mocno zniszczonymi a zatem wymagającymi włosami.
Dlatego trochę mnie zawiodła.
Farbuje włosy na blond, dodatkowo sporadycznie rozjaśniam u fryzjera, codziennie prostuję i myję.
Można się więc tylko domyślać, że mimo dobrych szamponów, odżywek, olejków i kosmetyków termoochronnych lekko nie mają...
Liczyłam na tą maskę, tym bardziej, że kupiłam od razu w sumie 500ml...

Maska mocno zmiękcza włosy, stają się delikatne i lekkie. Nie obciąża ich i nie powoduje szybszego przetłuszczania, pozostają świeże od rana do samego wieczora.
Blasku włosom nadaje ale miewałam lepsze efekty w tej kwestii przy innych maskach :)
Nie lśnią więc może dając po oczach, ale włosy wyglądają zdrowo.
To co najmniej mi pasuje, to to, że nie dyscyplinuje moich włosów. Mam, ich sporo, są ścięte na boba i żeby dobrze się układały nie mogą być sianowate i zbyt puszyste.... Tak więc tą maskę muszę trzymać co najmniej 7- 10min żeby efekt była taki jak chce a wiadomo rano nie zawsze mam na to czas.
Po za tym maska trochę nawilża ale nie można powiedzieć, że intensywnie. Czuję, że włosy chciałyby więcej...
Na pełny plus mogę zaliczyć fakt, że włosy ładnie się po niej rozczesują a końcówki się nie rozdwajają.
Zauważyłam, że najważniejsze w tej masce jest regularne stosowanie i wtedy efekty są lepsze a stosowana raz na jakiś czas nie daje spektakularnych efektów. No i warto zmywać ją ciepłą wodą bo składaniki wtedy lepiej wnikają we włosy.

Maska ma piękny zapach mleczka kokosowego, niestety na włosach szybko się ulatnia.
Skład ok, tylko, że na czwartym miejscu parafina czyli pochodna ropy naftowej....
Po za tym olejki z nasion jojoba i paczuli, proteiny sojowe, panthenol, wyciąg z jagodlinu wonnego.
Konsystenjca bardzo fajna, taka mocno kremowa a więc nie spływa z włosów.
Opakowanie wygodne, tuba 250ml lub małe pudełeczko 100ml.

Po dłuższym czasie używania efekty są zauważalne ale ta maska jest dobra dla włosów, które nie są specjalnie zniszczone. Dla naprawdę suchyh i zniszczonych włosów proponuję absolut repair loreala, która działa szybko i widocznie poprawia kondycję włosów nawet po dekoloryzacji.
Tą maskę zużywam dodając jej do odżywki (polecam ten sposób ;) ) a czasami stosuje ją samą a włosy zawijam w ręznik na 30-40min i wtedy efekty są najlepsze. Rano po myciu muszę ją nałożyć na co najmniej 7-10min żeby w ogóle jaki kolwiek efekt był widoczny... Polecam zakupić na początek 100ml a nie jak ja 500ml ;P

Używam tego produktu od: 3,5msc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego 250ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[699049].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra

Mam fioła na punkcie preparatów do włosów. Non stop na mojej półce pojawia się jakaś nowość. Być może wynika to z tego, iż szukam ideału, który będzie w stanie ogarnąć moje problematyczne gęste, przesuszone i zniszczone włosy. Maska OSMO ideałem nie jest aczkolwiek jest naprawdę bardzo dobra. Gęsta, treściwa, wygładzająca. Polecam do średnio zniszczonych włosów.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[637262].usefull || 0 }}% pomocna.

Tania i bardzo dobra

Używam jej od kilku tygodni, po przygodach z rozjaśniaczem i kilkoma farbami. Chyba tylko dzięki tej masce nie jestem dzisiaj łysa. Bardzo dobrze nawilża, wzmacnia i odżywia włosy. Ma gęstą konsystencję i bardzo przyjemny zapach. Nakładam ją na włosy 1-2 w tygodniu, na czas brania prysznica lub kąpieli w wannie (bez podgrzewanych ręczników, turbanów itp) i maska doskonale spełnia swoje zadanie - pod warunkiem, że jest dokładnie spłukana ciepłą wodą.
Polecam przede wszystkim do suchych, zniszczonych i cienkich włosów.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[586119].usefull || 0 }}% pomocna.

To czego szukałam od dawna..

Mam włosy po farbowaniach.. (miałam chyba każdy kolor na głowie.) Ostatnio rozjaśniałam sobie włosy z brązu na platynowy blond. Moje włosy wyglądały jak siano. Nie dało się z nimi nic zrobić. Pewnego dnia poszłam do salonu z kosmetykami do włosów. Byłam po szampon na moje zniszczone włosy. Przy okazji Pani poleciła mi tą maseczkę. Była w małym opakowaniu w promocji za bodajże 5zł. Skusiłam się za tak niską cenę. Po miesiącu moje włosy nabrały \"życia\" stały się mocniejsze i też mniej wypadają przy czesaniu. Używałam już wiele maseczek, żadna mi nie pomogła (wręcz było tak, że włosy były jeszcze gorsze) do czasu kiedy znalazłam Osmo.

Jeżeli nie macie włosów po farbowaniach, lub zabiegach chemicznych to nie ma sensu używać tej maski. Również efektów po pierwszym użyciu nie będzie- trzeba trochę poczekać.

Zapach ma kokosowo-orzechowy. Fakt chemiczny, ale i tak ładny. Nakładam sobie garść tej maseczki (jak na moje włosy to akurat) Obwijam włosy ręcznikiem i robię tzw. turban i zostawiam na włosach z 15 minut. (im dłużej tym lepiej!) i spłukuje bardzo ciepłą wodą (jak jest napisane na opakowaniu.)

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[449640].usefull || 0 }}% pomocna.

Znalazłam to, czego szukałam!

Po kilkukrotnym zabiegu rozjaśniania włosów moje włosy przypominały siano. Wówczas zrobiłabym wszystko, aby jak najszybciej je zregenerować. Niestety, skończyło się na ich znacznym podcięciu i zrobieniu pasemek o kilka tonów ciemniejszych celem powolnego wracania do swojego naturalnego koloru włosów. Niemniej jednak moje włosy w dalszym ciągu pozostawiały wiele do życzenia - wszak po podcięciu problem się nie rozwiązał.
Próbowałam nawilżać je oliwą z oliwek z dodatkiem nafty kosmetycznej, wszelakich olejków i witamin. Robiłam maski z żółtek, wcierałam olejek rycynowy, płukałam ziołami i nic nie pomogło.
Maskę Osmo poleciła mi fryzjerka - w jej salonie zaczęłam regularnie wykonywac "saunę na włosy", a w domu robiłam maskę Osmo. Po kilku tygodniach włosy zaczęły wracać do normy i wyglądały na rzeczywiście odżywione.
Teraz mam zdrowe włoski, które po każdym myciu płuczę naparem ze skrzypu polnego i pokrzywy, a 1-2 razy w tygodniu - profilaktycznie - nakładam maskę Osmo.
Nie mam łupieżu, włosy nie wypadają, są mocne i błyszczące. Używam wyłącznie farb bez amoniaku i są to odcienie ciepłe, miodowe.... z blondy wyrosłam i nigdy do niego nie wrócę :)

Używam tego produktu od: 2009

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[438509].usefull || 0 }}% pomocna.

Taka średnia

Zużyłam całe wielkie pudło 1 litrowe kupione w hurtowni fryzjerskiej za około 70 zł. Maska gęsta , bardzo wydajna, piękny upajający zapach. Nie spływa z włosów. Po jej uzyciu włosy wyglądają zadowalająco, dobrze się rozczesują, obciążone są minimalnie. Lekko je nawilża. Potrzebuję intensywnej regeneracji gdyz mam włosy mocno rozjaśnione, jednak nie zauważyłam poprawy w tym w zględzie po jej uzyciu. Generalnie maska jest bardzo przyjemna w uzyciu, cena przyzwoita ale polecałabym ją do niezbyt znizczonych włosów.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 pudło 1 litrowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[436753].usefull || 0 }}% pomocna.