Pielęgnacja Dłoni - Krem odżywczy do rąk

Pielęgnacja Dłoni - Krem odżywczy do rąk

Krem odżywczy do rąk Nivea Pielęgnacja dłoni o lekkiej konsystencji bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Zawarte w kremie składniki wnikają w skórę, zapewniając jej gładkość i elastyczność przez długi czas. Olej z Avocado intensywnie odżywia skórę, wit. E chroni wewnętrzną strukturę skóry.

Cena: ok. 7-8 zł

dobry

+ szybko się wchłania, nie jest tlusty
+ dobrze nawilża,
+ przyjemnie pachnie i dłonie nie są po nim lepkie, +odżywia
+ pozostawia skórę miłą w dotyku, delikatną i z pewnością nie szorstką i suchą
Używam tego kosmetyku od dawna
ilość zużytych opakowań: ok 4

Porządny

Twierdzę, że to jeden z lepszych kremów do rąk. Nawilża solidnie i na długo, wchłania się błyskawicznie, nie zostawia żadnej warstwy na dłoniach - co dla mnie ma kapitalne znaczenie, zmiękcza skórę i przyjemnie pachnie.
Minus za małą pojemność / wydajność

Swietny

"Odzywczy" jest bardzo dobra nazwa - rzeczywiscie odzywia dlonie:) Wchlania sie swietnie, nie lepi sie i nie tlusci, ale jednak czuc ze cos sie w nie wmasowalo.
A jak kogos to nie przekonuje - moj tata, ktoremu trzeba na sile aplikowac takie specyfiki (a potrzebuje, oj, potrzebuje), zabral mi tubke tego kremu i juz nie oddal. No i teraz sama musze mu co jakis czas kupowac :D

dzienny smoky eyes

niezbyt dobry.....

kremik ten skusil mnie swoja cena. jak na nivee wypadl kiepsko. dobrze nawilzal, ale "sklejal" palce. po paru godzinkach jakby przestal dzialac. czulam, ze moje dlonie wysusza. mial nawet przyjemny zapach i wydajne opakowanie.

OK

Mialam kilka opakowan tego kremu i nawet bylam zadowolona.
Minus: srednio nawilza,
Plusy:
*ladnie pachnie,
*dobrze sie wchlanie,
*skora po nim jest miekka,
*opakowanie wygodne i da sie wycisnac praktycznie wszystko z tubki ;)

Nie jest zły.

Nie najgorszy, ale bez rewelacji. Ładnie nawilża, ale na krótko, ładnie pachnie, nie zostawia tłustej warstwy. Niestety, nie jest wydajny, ma brzydkie opakowanie i jak na taka firmę to raczej bez rewelacji. Można spróbować.

słabiutki

Mało nawilża i jest jakby "tępy" czy ciężkawy, choć na początku zupełnie na taki nie wygląda, jakby za gęsty, a może nienajlepiej się wchłania... jakoś nie potrafię zdiagnozować, w każdym razie pozostaje wrażenie posiadania "czegoś" na dłoniach. Mimo to rączyny nie są wystarczająco nawilżone i odżywione-zwłaszcza te wykonujące niezliczona ilość prac domowych. Zapach dość przyjemny, a mała tubka mieści się w torebce, jednak to zbyt mało zalet bym kupiła go po raz drugi. Lubię produkty Nivea, ale kremy do rąk tej firmy i coraz to nowe odmiany pomadek do ust ogromnie mnie rozczarowują :(Ilość zużytych opakowań: jedno i chyba jednak ostatnie...

jestem zbyt wymagająca

Gdy użyłam próbki byłam zachwycona ale gdy już miałam tubkę niestety kremik zawiódł moje oczekiwania. Bardzo wysuszał dłonie dlatego smarowałam nim ręce co pare minut, ale moim łapom było ciągle mało. Podczas wsmarowywania czuć wspaniały efekt nawilżenia ale po chwili to mija i rączki dopominają się o dalsze porcje smarowidła. Zużyłam go bardzo szybko bo w 2tygodnie. Raczej go już nigdy nie kupię, gdyż lubię czuć ciągłe nawilżenie na kończynach górnych.

Rzeczywiście bardzo dobry

Rzeczywiście bardzo dobry krem do rąk. Szybko się wchłania, jest wydajny, dobrze odżywia i nawilża dłonie. A przy tym niedrogi i ładnie pachnie. Jedyne co mu mogę zarzucić to to, że raczej nie poprawia stanu paznokci. Ale na dłonie wpływa świetnie, a producent nie twierdzi, że jest to krem do rąk i paznokci. Dlatego właśnie 4 gwiazdki.

mój ulubiony

Naprawdę super pachnie, kocham ten delikatny zapach, fajna konsystencja, świetnie się wchłania i dobrze nawilża skórę dłoni, nie mogę się z nim rozstać...

Polecam jak najbardziej

Nic dodac nic ujac swietny :)Wyprubowalam go na moim lubym, ma zmarzniete dlonie i strasznie wysuszone, poniewaz o to nie dba, a jest zmarzlakiem. Posmarowalam mu i ku mojemy wielkiemu zdziwieniu po kilku godzinach spojrzalam i mial gladkie dlonie, sam byl zaskoczony :)))) Wiec pielegnuje ten kremik jak najbardziej :)

Nie chroni

W moim odczuciu to bardzo średni krem. Szybko się wchłania, pozostawia lekką warstwę na dłoniach, ale... Żadnych efektów pielęgnacyjnych ani ochronnych nie odczułam, zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy moje dłonie potrzebują tego najbardziej. Zdecydowanie lepiej służy mi Ziaja "Kozie Mleko".Ilość zużytych opakowań: 1