Bell, Pomadka do ust

Bell, Pomadka do ust

Perfekcyjna jakość połączona z wyrafinowanym kolorem, stworzyły pomadkę doskonałą, trwałą i pielęgnującą.
Kompleks odżywczy z witaminą F, lanoliną i wyciąg z aloesu, kondycjonują delikatny naskórek i sprawiają, że usta stają się miękkie, elastyczne i odporne na pierzchnięcie
Lekka, aksamitna konsystencja pozwala na idealne rozprowadzenie pomadki na ustach, a trwałość pigmentów daje gwarancję koloru i eleganckiego wyglądu przez wiele godzin
Kolekcja pomadek została przygotowana w 44 kolorach, sezonowo uzupełnianych aktualnie najmodniejszymi kolorami.

Na szybkie i krótkie wyjścia.

Przyjemna szminka, choć nietrwała.

+ gama kolorystyczna, w której można znaleźć fajne, dzienne kolorki
+ kremowa konsystencja
+ nie wysusza ust
+ niska cena

+/- zwyczajne kolory, beże, róże, brązy, czerwienie, którym brak szaleństwa
+/- zapach, typowy dla retro pomadek z lat 80-tych

- bardzo szybko się zjada, wymaga ciągłych poprawek

Sympatyczna

Posiadam kolor nr 130 - ładny ciemnoróżowy kolor. Bardzo dobrze stapia się z kolorem moich ust, dlatego też lubię używać w codziennym makijażu.
Poza tym szminka przyjemnie mnie nawilża, a ja mam straszny problem z przesuszonymi ustami, więc się z tego cieszę.
Trwałość jest raczej niewielka, ok. godziny bez jedzenia i picia. Troszkę się rozmazuje, więc trzeba zwracać na to uwagę.

zależy od koloru

Dobre szmineczki, ale na pewno dużo zależy od koloru. Ja posiadam dwie:

1) kolor 5 - soczysty róż o perłowym/lekko metalicznym odcieniu - piękna pomadka o intensywnej barwie, bardzo dobrze napigmentowana, pięknie rozprowadza się na ustach i jest długotrwała. Kolor nie powoduje efektu żółtych zębów. Zastyga delikatnie i utrzymuje się naprawdę długo, nie brudzi, nie migruje. Schodzi równomiernie. Odczuwalne jest nawilżenie, usta wyglądają na zadbane. Pomadka tania i bardzo wydajna. Opakowanie ładne, trwałe. Zapach raczej średni.

2) kolor 136 - róż z masą brokatowych drobinek - ładny kolorek, pomadka ładnie wygląda na ustach, bardzo się mieni, jest nieco mniej długotrwała niż kolor 5. Minusem jest migrujący brokat :( Z uwagi na to nie kupiłabym ponownie. Pomadka tania, wydajna. Zapach również średni.

Wszystko zależy od danego koloru. Z obu mimo wszystko jestem dość zadowolona, przyjemnie się ich używa. Nie wiem jak z gamą kolorystyczną.

Ilość zużytych opakowań: dwa

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Świetna szminka

Udało mi się upolować nr 5 i dawno nie byłam tak zadowolona z pomadki :) Kolor jest dosyć trwały i wyrazisty. Niełatwo jest go zmyć bez środków do demakijażu, a to zdecydowanie plus, bo nie trzeba po każdym posiłku czy napoju poprawiać koloru ust. No i oczywiście cena dobra na każdą kieszeń. Szkoda, że można ją dostać jedynie w biedronce. Innych minusów nie zauważyłam, wysuszać jakoś też mnie nie wysusza, a to rzadkość w moim wypadku.

Ilość zużytych opakowań: trzy

JESTEM NA TAK

Zupełnie nie rozumiem ocen na wizażu, szminka jest naprawdę okej.
ZALETY:
-cudowny kolor (nr 19),
-matowa,
-długo się utrzymuje,
-w miarę dobre opakowanie,
-niska cena.,
-ma bardzo dobrą pigmentację.
WADY:
-niezbyt szeroka gama kolorystyczna.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Nie, nie, nie...

Szminka ma ładny kolor i jest tania, i to jedyne plusy. KOSZMARNIE nietrwała, podkreśla suche skórki. Wysusza, i tego kompletnie nie rozumiem, bo jak coś tak szybko ulatniającego się może zdążyć wysuszyć usta ? Zdecydowanie nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: Kupiłam ponad rok temu, jednak teraz tylko leży i się kurzy.
Ilość zużytych opakowań: Męczę jedno

Tania i dobra!!

Upolowałam szmineczkę w Biedronce-mam numer 125.Kolor okazał sie wyjatkowo twarzowy, nadał ładny koloryt moim ustom, ocieplił mi karnację-super wykończenie makijażu.Szminka bardzo trwała, dobrze napigmentowana, u mnie bardzo długo się utrzymuje na ustach.Może odrobinkę wysusza, ale niespecjalnie.Pozytywne opakowanie.czego chcieć więcej z 8 zł.Zapewne dokupie inne kolorki podczas zakupów w Biedronce-minus za dostępność, poza Biedronką nigdzie jej nie ma.Ogólnie tani i dobry kosmetyk.Duża gama kolorów.Polecam w 100%.Ja jestem zadowolona.

jak chcesz mieć bolące wysuszone usta to zapraszam do zakupu

tak tragicznej pomadki w życiu nie miałam..
dałam za.nią 11zł (nie wiem gdzie ja miałam głowę) i było to bardzo dawno. musiałam ją wywalić, nigdy tego nie robię zawsze staram się wykorzystać kosmetyk do końca a pomadki nawet wydłubywać resztki pędzelkiem bądź patyczkiem kosmetycznym...ale tego nie mogłam .zniesc
masakrycznie wysusza usta-aż bolą!
kolor szybko sie ściera i roluje
ładny kolor miałam krwistą czerwień
wydajna
ale ten ból skreśla ten produkt w moich oczach na zawsze
nie polecam

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe...

Niezbędna

Posiadałam kilka odcieni:
118- delikatny, różowo- beżowy, perłowy, ładnie odbija światło, bez widocznych drobinek,
126- jasno-brązowo-różowy,
138- ceglasto czerwony, niezbyt intensywny, z dość wyraźnymi drobinkami brokaciku,
162- brudny róż

+pielęgnują naskórek ust
+kolorki ślicznie się prezentują na ustach
+ładny zapach
+fajna konsystencja
+wybór odcieni
+ładne opakowanie, napisy nie ścierają się
+tanie

-kiepska trwałość

Na pewno zaopatrze sie kiedyś w inne odcienie z Bell

Używam tego produktu od: kilku lat

słaba

Pomadka łatwo się rozprowadza, nie jest zbyt sucha. Niestety nie nawilża ust, wysusza tak samo jak pomadki matowe. Słabo napigmentowana, jedna warstwa tylko lekko koloryzuje usta, a gdy chcę jej nałożyć więcej, to roluje się, wałkuje i wygląda nieestetycznie. Pomadka łatwo się rozmazuje i nie jest trwała. Schodzi z ust nawet podczas mówienia, jakby wtapiała się w usta, często też zbiera się w kącikach. Nie podoba mi się również połysk, gdyż są to raczej małe drobinki brokatu widoczne dopiero po pomalowaniu ust. Już po ok. godzinie pozostaje tylko delikatnie widoczny odcień.

Ilość zużytych opakowań: 1 op. nr 5

Bardzo dobra, tania pomadka

Pomadka kosztuje ok 10 zł, a nie widzę wielkiej różnicy między nią a dużo droższymi szminkami:

- ma bardzo solidne opakowanie, plastik nie rysuje się, złote elementy się nie ścierają, zatyczka nie obluzowuje się i nie spada

- zapach szminki jest bardzo przyjemny: landrynkowo- słodki

- konsystencja kremowa, gładko się rozprowadza po ustach pokrywając je równomiernym kolorem

- trwałość średnia, jak większości szminek, wytrzymuje do pierwszego jedzenia lub picia

- nie jest wyczuwalna na ustach, nie wysusza ich, nie rozmazuje się i nie wychodzi poza kontur

- sztyft jest dobrze osadzony, nie chwieje się, nie klekocze

-szminka nie topi się i nie maże podczas upałów

- nie powoduje reakcji alergicznych

- ma duży wybór odcieni

- jest tania

Ogólnie: polecam gorąco tę pomadkę, pięknie maluje usta i ładnie się na nich prezentuje, a przy tym nie obciąża portfela :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

super

Mam w kolorze 133. Jest po prostu super.

Plusy:
* kolory
* cena
* przyjemny zapach
* nie podkreśla suchych skórek
* fajna konsystencja
* ładnie wygląda na ustach

Jedyny minusik to jej średnia trwałość.