bebeauty, Smooth & Repaired, Szampon regenerująco-odżywczy do włosów suchych i zniszczonych

Smooth&Repaired,szampon regenerująco-odżywczy do włosów suchych i zniszczonych.
Jeszcze mocniejsze włosy.
Keratyna zawarta w recepturze wypełnia mikro uszkodzenia w strukturze włosów,dzięki czemu stają się mocne,sprężyste i nabierają blasku.
Dodatkowo ułatwia rozczesywanie i redukuje puszenie.
Complex olejków wzmacnia i odżywia Twoje włosy,oraz nadaje im zdrowego połysku,gładkości i zapewnia ochronę przed szkodliwymi czynnikami.
Dzięki nowoczesnej formule,szampon doskonale wygładza i odżywia włosy nie obciążając ich.
Rozwiązanie Bebeauty dla efektu nawilżonych i zdrowo wyglądających włosów.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące

Napewno kupię ponownie

Szampon ma mocny słodko kwiatowy zapach który szybko się ulatnia jest średniej konsystencji która bardzo się pieni niewielka ilosc wystarczy by dokładnie umyć skórę głowy oraz włosy przy pojemność szamponu 400 ml produkt jest bardzo wydajny szampon dedykowany jest do włosów suchych i zniszczonych zawiera kompleks olejków oraz kreatynę a jak wrażenia ... Bardzo fajny produkt jak za cenę ok 6 złotych jest wart uwagi nie płata włosów delikatnie ogranicza puszenie włosów są miękkie w dotyku i ładnie się układają regeneracji dużej nie zauważyłam jednak włosy napewno nie są suche więc trochę odżywczy jest i napewno przyjemny i nie uczulil mojej wrażliwej skóry głowy polecam

Tani zamiennik

Szampon bardzo tani. Oczyszcza - co jest najważniejsze. Jest wydajny, ładnie pachnie. Ale ma też działanie wygładzające, czy odżywia- nie jestem pewna, ale zdecydowanie wygładza lekko włosy, nadaje delikatny blask. Jest w porządku, cudów nie czyni, bo szampon ma za zadanie po prostu oczyścić skórę głowy i włosy, ale zdecydowanie ma też bonusowe, lekko poprawiające wygląd włosów działanie

Sprawdza się przy moich suchych włosach :)

Szampon kupiłam po wysłuchaniu opinii koleżanki, która również ma suche włosy zniszczone częstym farbowaniem. I muszę przyznać, że po miesiącu stosowania codziennie widzę w nim same plusy i jeszcze żadnego minusa. A więc plusy to :
* działanie- super, moje włosy nie są w dotyku bardzo suche ( więc nieźle jak na szampon z Biedronki ), podczas mycia nie wyczuwam ich sztywności i nie plączą się bardzo podczas mycia
* nie przetłuszcza włosów u nasady - ale musimy dokładnie go spłukać
* zapach-przyjemny, chociaż przy użyciu zbyt dużej ilości może wydawać się trochę mdły
* bardzo dobrze się pieni
* dokładnie oczyszcza skórę głowy i włosy
* cena - niewielka coś koło 6 zł za szampon o pojemności 400 ml
* opakowanie- na tyle miękkie że dość łatwo idzie wycisnąć szampon
* konsystencja- niezbyt gęsta, więc z łatwością zużyjemy całe opakownie bez przecinania butelki
* wydajność- niewielka ilość wystarczy do dokładnego wymycia włosów, więc szampon na dość długo wystarczy.

Czy kupię go jeszcze jak skończę to opakowanie ? tak, ale to za jakiś czas ponieważ szampony dość często zmieniam - lubię testować i wracać do tych co mi się sprawdzają:).

Tani i świetnie myje

Kupiłam ten szampon w Biedronce za 4 zł w promocji. Mam włosy średnioporowate, lekko kręcone, mocno przetłuszczające się, które z natury są suche, mocno się puszą i plączą oraz są trochę zniszczone.

Szampon:
-świetnie myje,
-bardzo dobrze się pieni,
-troszeczkę zmniejsza puszenie włosów, ale w tej kwestii u mnie nie dawał niestety spektakularnych efektów
- bardzo ładnie pachnie
- jest wydajny i kosztuje grosze

Mimo, że bardzo polubiłam ten szampon to i tak zawsze po umyciu włosów muszę nałożyć odżywkę lub maskę, by zmniejszyć puszenie się włosów, lepiej wygładzić i odżywić moje włosy.

Niestety stosowanie tego szamponu nie poprawiło zbytnio kondycji moich włosów, nie zauważyłam nawilżenia i odżywienia, ale do tego celu stosuje maski i odżywki, więc za tak niską cenę, nie spodziewałam się efektu wow.

Moim zdaniem szampon jest bardzo dobry, jak na produkt z tej półki cenowej i warto go wypróbować. Na pewno będę do niego wracać.

okej

Testowałam już wiele szamponów i przyznam szczerze, że ten na moje włosy działa idealnie. Dzięki niemu moje włosy są miękkie, lśniące i przyjemne w dotyku. Szampon kosztuje 4,99 zł i mozna go kupić w Biedronce. Jest bardzo wydajny, starcza mi na długo przy codziennym myciu włosów dwa razy. Bardzo dobrze się pieni i dobrze oczyszcza włosy, ładnie pachnie, zawiera keratynę.

A mi odpowiada

Bardzo tani. Wygładza włosy, dobrze się pieni, wydajny. Robi tk co ma robić szampon czyli oczyszcza skórę i włosy. Przy tym nie wysusza włosów na wiór jak inne szampony. Włosy po nim współgrają z odzywką, w rezultacie mam fajne włoski.

Witam łupież

Szampon regenerujący jak i ten w czerwonym opakowaniu (odżywczy) powodują u mnie łupież. Nigdy wcześniej nie miałam problemu z łupieżem, bo go nigdy nie było. Natomiast przy tym szamponie pojawia się od razu. Ale to nie jedyny powód, dlaczego się nie lubimy. Produkt nie oczyszcza dokładnie włosów. Pomimo tego, że ze skóry głowy aż się sypie, to same włosy nie są zbyt dokładnie oczyszczone.

rewelacja za 5 zł

Szampon jest dostępny w sieci sklepów Biedronka za jedyne 5 zł. Bardzo zadziwiające jest to, że za te jedyne pięć złotych mamy bardzo fajny szampon. Warto go wypróbować chociaż dlatego, że ma taką niską cenę. Na moich włosach sprawdził się idealnie. Mam włosy z tendencją do przetłuszczania się i o dziwo ten szampon nie powoduje, że moje włosy szybciej się przetłuszczają, a nawet jestem zaskoczona bo wyglądają bardzo dobrze nie tylko od razu po umyciu. Szampon nadaje blasku włosom, można nawet pominąć użycia odżywki i jest fajny efekt. Włosy po umyciu dobrze się rozczesują. Produkt jest bardzo wydajny i super się pieni, jest idealny dla długich włosów. Ma ładny zapach, który utrzymuje się na włosach. Osobiście jestem zachwycona tym szamponem, bo efekty za 5 zł są bardzo pozytywne :)

Spoko

Zuzylam właśnie bulelke recenzowanego i muszę stwierdzić, że jak za te cenę (ok 4 zł) jest całkiem O. K. Może skład nie zachwyca, ale raz na jakiś czas można spokojnie sięgnąć po produkt. Szampon przyjemnie pachnie, dobrze się pieni, robi to do czego został stworzony czyli myje włosy przy okazji ich nie obciazajac. Nie podrażnia skóry głowy, nie wywołuje łupieżu...Ciekawa szata graficzna fajnie prezentuje się w łazience. Generalnie jest o.k

Nie sprawdził się u mnie

Ten szampon to była dla mnie tragedia. Jeden z najgorszych, jakie używałam. Kupiłam oczywiscie ze względu na cenę, ale i tak b. się zawiodłam, bo moje włosy były po nim kompletnie "nie wyjściowe".

Całkiem,całkiem

Ten produkt kupiłam jakiś czas temu na promocji 1+1 w Biedronce.
Miałam już kiedyś taki szampon w wersji dodającej objętości i byłam ciekawa pozostałych.
Szampon zawiera keratynę i kompleks olejków co mnie bardzo cieszy,bo to oznacza,że włosy nie będą przesuszone.
Kosmetyk jest zamknięty w prostym opakowaniu o pojemności 400 ml.
Zapach jest całkiem przyjemny,ale nie utrzymuję się jakoś długo na włosach.
Konsystencja jest kremowa i wygląda trochę jak balsam do ciała.
Szampon obficie się pieni,dobrze oczyszcza włosy i nie wysusza ich.
Po jego użyciu są gładkie i w miarę bez problemowo się rozczesują.
Nie podrażnia skóry głowy i nie wywołuje łupieżu.
Dużym plusem jest też to,że nie obciąża włosów.
Nie zauważyłam specjalnej pielęgnacji,ale moje włosy są dość trudne w pielęgnacji i wymagają masek i odżywek.
Myślę,że u osób,które nie mają większych problemów fajnie się sprawdzi.
Mimo wszystko jak na Biedronkowy produkt jest całkiem niezły :)