The Makeup, Pre-Makeup Cream [Base de Maquillage] (Baza pod makijaż)

The Makeup, Pre-Makeup Cream [Base de Maquillage] (Baza pod makijaż)

Produkt wspomagający działanie podkładu aby wykreować perfekcyjną , nieskazitelną gładkość cery. Wyjątkowo wygładza pory i bruzdki wykorzystując zjawisko odbicia światła w specyficznych cząsteczkach pudrowych.
Lekki i puszysty krem. Doskonale się rozprowadza i szybko wchłania. Dobry dla skóry mieszanej.

Zadowolona klientka

Jest to moja pierwsza baza pod makijaz, wybralam ja poniewaz nie chcialam bazy rozswietlajacej tylko taka ktory przedluzy trwalosc makijazu i ulatwi rozprowadzenie podkladu. Jestem bardzo zadowolona gdyz naprawde podklad trzyma sie na buzi znakomicie, twarz zaczyna sie swiecic dopiero po kilku dobrych godzinach. Baza nie kryje zaczerwienien ani innych rzeczy, lecz nie o to mi chodzilo poniewaz od krycia uwazam ze sa inne kosmetyki.
Tak czy inaczej ja jestem bardzo zadowolona , zaznaczylamm ze nie wiem czy zakupie ponownie ta baze gdyz uwielbiam nowosci i wyprobowywanie innych kosmetykow, ale moze sie tak trafic ze zatesknie do niej :)

Używam tego produktu od:2tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

słaba

Ostatnio maiłam kilka dobrych kosmetyków z shiseido i myslałam, że ta baza również taka będzie. Plusy: zmniejsza widocznosc porów, delikatnie rozswietla, ale nie przedłuża wogóle trwałosci podkładu( wielki minus, bo to jest zadanie tej bazy).
Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

no jest troche lepiej

Tak jak napisala moja poprzedniczka, zero efektow ktore powinna dac baza pod makijaz:
- nie matuje
- nie ukrywa niedoskonalosci
- nie rozswietla
- nie przedłuza trwalosci makijazu.
Jedyne co dobrze robi, to rozprowadza sie na moim kremie, a na niej moj podklad ;) Szkoda kasy!

Postanowilam dodac dwie gwiazdki. Jestem teraz na urlopie i mam wiecej czasu na makijaz i obserwacje dokladna, jak ktory kosmetyk sie zachowuje i jakie sa efekty jego stosowania. Faktycznie po nalozeniu bazy jest mala roznica. Twarz jest troche bardziej wygladzona i pory ciut mniej widoczne. Ale nadal uwazam, ze za taka cene to zaden efekt. Zaloze sie, ze duzo tansze kosmetyki sa rownie skuteczne.
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

masaz shiseido

f-a-t-a-l-n-a

Ta baza jest tragiczna, fatalna, do niczego się nie nadaje :-( Makijaż się na niej nie trzyma, znika szybciej niż zwykle, baza nie matuje, nie rozświetla, nie ma ani jednej sensownej właściwości. Zdecydowania odradzam ...

jednak to wciąż nie to..

Jasnoróżwowy o ładnym zapachu, przyjemny w stosowaniu. Delikatnie wyrównuje koloryt cery, przedłuża trwałość makijażu, delikatnie rozswietla. Niestety, po kilku godzinach skóra nie wygląda już tak ładnie, widoczne są suche skórki, makijaż trochę się wałkuje. A WIĘC..po początkowych zachwytach nie mogę mu dać więcej niz *** i wracam do moich poszukiwań bazy idealnej.

dla mnie najlepsza

"Przerobiłam" sporo baz pod makijaż - i ta okazała się strzałem w 10. Mam przetłuszczającą się cere - a ta baza rewelacyjnie ją matowi. Podkład utrzymuje się dużo dłużej i dopiero po 8 godzinach delikatnie zaczynam się świecić na nosie. Ma bardzo przyjamną konsystencję, nienarzucający się zapach. Za minus można uznać brak krycia zaczerwienień ale wydaje mi się że jedno wyklucza drugie (po prostu nie spotkałam jeszcze bazy kryjącej i przedłużającej trwałość makijażu) - wiec ja i tak dodatkowo stosuje korektor.

Jest bardzo wydajna - ponieważ niewielka jej ilość wystarcza na pokrycie całej twarzy.

No i zabieram 1 gwiazdkę bo jednak lepsza okazała się baza pod makijaż Chanel, a dodatkowo zauważyłam iż
jeśli mam podrażnioną skóre (nawet w niewielkim stopniu) a użyję tej bazy dosyć wyraźnie czuję szczypanie.

Porządna baza :)

Jest to stanowczo lepsza baza od bazy Sephory (jest droższa, ale ma 2x większą pojemność!).
Jej zalety:
1) delikatna, lekka konsystencja;
2) miły, ale ledwie wyczuwalny zapach;
3) nie zatyka porów;
4) przedłuża trwałość makijażu;
5) lekko rozświetla;
6) wydajna.
Wady:
1) opakowanie na zaokrągloną końcówkę, przez co nie można go postawić;
2) nie kryje;
3) cena nie powala na kolana.

warto

Ma zady i walety :D
A więc:
- tępa - tępo się nakłada i powoduje wałkowanie się podkładu na niej (w moim przypadku bardziej korektor pod oczy, na początku nie da się go wręcz nałożyć), ale wystarczy poczekać parę minut, a ten problem znika jak ręką odjął - i już jest ok. Trzeba jednak doliczyć parę minut na makijaż z jakże cennego czasu Porannego Wielkiego Pośpiechu ;)
- matuje pięknie, nie gasząc przy tym twarzy (a ja sądziłam, że nie lubię matu??!!)
- jednocześnie bardzo subtelnie rozświetla, ale nie jest to nabłyszczanie, tylko twarz wygląda świeżutko i już :D
- znacznie przedłuża trwanie naszego naturalnego piękna ;) - idealnie sprawdza się w podróży, podczas upału, itp.
- ma postać jasno różowego kremiku, który po nałożeniu jest zupełnie niewidoczny
- stąd: nie poprawia kolorytu - na skórze jest przezroczysta ;)
- uzależnia - ja kupiłam z ciekawości, bo poza bazą niebieską, wyrównującą koloryt (która miała TYLKO takie działanie, a wręcz skracała żywot mojego makijażu) jeszcze nie używałam bazy, i chciałam zobaczyć, jak to jest z pre-make-upem :D . I jest nieźle :D

Smakowity:)

Piekny rozowy kolor, smakowity zapach i delikatne rozswietlenie twarzy.. Od tego produktu zaczela sie moja "przyjazn" z baza i teraz nie wyobrazam sobie makijazu bez tego typu produktu. Zuzylam 2 opakowania tej bazy i skusilam sie na dwie Chanel (biala i brazujaca), mysle jednak ze jeszcze wroce do shiseido.

Bardzo dobry

Baza ma postać lekiego jasnoróżowego kremiku. Dobrze się rozprowadza, szybko wchłania. Buzia jest jedwabista, gładziutka, znikają wszelkie niedoskonałości skóry.Jedyna wada- podkkład na niej się rozprowadza "nieco tępo", ale za to ładnie trzyma się na twarzy, całość jest gładka, matowo- rozświetlona i nieskazitelna przez długi czas.

Oceniam na 3.00

Bardzo dobry kosmetyk. Spełnia znakomicie swoje zadanie.Higieniczne opakowanie. Ale... cena lekko przerażająca.