Pantene, Pantene Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Odżywka

Pantene, Pantene Pro-V Restoratives, Program Odnowy, Odżywka

Odżywka do zniszczonych włosów, podatnych na puszenie, trudnych w układaniu. Zaawansowana technologia pozwala naprawiać uszkodzenia włosów, aby były pod kontrolą przez cały dzień. Produkt działa w najbardziej zniszczone partie włosów, pomaga przywrócić im gładkość i blask od nasady, aż po same końce.

Skład: Aqua, Stearyl Alcohol, Dimethicone, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Parfum, Disodium EDTA, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Sodium Hydroxide, Citronellol, Magnesium Nitrate, CI 42090, CI 17200, Methylchloroisothiazolino ne, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone. (26.03.2008)

/s/

niszczy

Tak, sama w to nie wierzę, ale odżywka, która powinna odbudowywać włosy, niestety je niszczy.
Nawet po jednorazowym użyciu nie ma efektów i nawet gdy daję jej mega dużo. Mam wrażenie że wyglądają gorzej niż wyglądały.
Plus za zapach i kolor, ale to nie zmienia faktu, że do niej nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Liczyłam na coś więcej

Niestety wogóle się nie sprawdziła, liczyłam na efekty jak po Elseve, ale...:(
Na początku włosy wyglądały rewelacyjnie - piękne i błyszczące, jednak po niecałym miesiącu używania, zrobiły się suche i wyglądały jak parę smętnie zwisających strąków. Straciły blask, a wszyscy twierdzili, że powinnam ściąć je na krótko, bo są mega zniszczone! Po odstawieniu Pantene włosy odżyły i wyglądają dużo lepiej.

Jednak na plus za to, że po niej wogóle nie mam rozdwojonych włosów, więc smaruje nią tylko końcówki - w takim wypadku sprawdza się znakomicie!

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

Najlepsza odżywka jaką używałam

Najlepsza odżywka jaką do tej pory miałam, przy pierwszych użyciach włosy są bardzo miękkie, nawilżone i wygładzone. Niestety nie nadaje się do włosów przetłuszczającyh, które ja mam, więc po kilku użyciach włosy stają się przeciążone i muszę robić krótką przerwę w jej stosowaniu. Jeśli ktoś ma bardzo zniszczone włosy to polecam gorąco!!!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 op.

Manicure - odwrócony french

Ulubiona !

PLUSY:
-wygładza włosy - już po pierwszym użyciu włosy były bardziej "sypkie", miękkie, i zaczęły się kręcić - mam lekko falowane włosy a po użyciu tej odżywki zaczęły się mocniej kręcić co mnie ucieszyło bo wyglądały na zdrowsze, miałam wrażenie, że końcówki są mocniej nawilżone. Myję włosy co dwa/trzy dni i używam jej po każdym myciu.
Rzadko ale kiedy mam czas nakładam ją na dłuższy czas żeby mogła jeszcze lepiej wniknąć we włosy. Jest najlepszą ze wszystkich jakie stosowałam.
-ma gęstą konsystencję - nie spływa po nałożeniu na wilgotne włosy
-bardzo podoba mi się jej zapach

Jedyne co przebija ta odżywkę to domowa maska na włosy którą robię raz w tygodniu. Był moment kiedy nie mogłam jej znaleźć w drogeriach i przyznam szczerze, że się zmartwiłam, kiedy znowu ją znalazłam rozważałam kupno kilku opakowań na zapas.

Odżywka, a działa jak maska

Po przygodach z nowościami kosmetycznymi, zwłaszcza odżywkowymi, zawsze wracam do tej odżywki. Seria Restoratives jest bardzo dobra i godna polecenia, odżywka sprawdza się też z szamponami innych firm.
Mam włosy, które bez intensywnej pielęgnacji trudno określić jako ładne - puszące się, trudne w układaniu, ni to proste, ni kręcone, raczej szorstkie. Dzięki tej odżywce mogę pochwalić się mięciutkimi włosami, które aż miło dotykać. Do tego niesamowity połysk. Włosy bardzo łatwo ułożyć, są rozdzielone. Jest to jedna z niewielu odżywek, która ma podobne działanie jak maska. Rzeczywiście utrzymuje bardzo dobrą kondycję włosów, bo przy codziennym suszeniu, dość częstym prostowaniu włosów, basenach, saunach i innych niesprzyjających warunkach, włosy nie są zniszczone, ani też rozdwojone. Spokojne też mogę zaryzykować stwierdzenie, że poradzi sobie również ze zniszczonymi włosami.
Jedyną wadą ostatnio jest słaba dostępność ( oby to miało związek ze zmianą opakowań, a nie z wycofaniem całej linii).

Używam tego produktu od: 3 lat (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: 5 ( standardowe)

Bardzo dobra

W kategorii odżywek jest to zdecydowanie najlepszy produkt jaki stosowałam. Jest to mój must have. Bardzo dobrze radzi sobie z moimi niesfornymi i puszącymi się włosami.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

gładkie, sypkie nawilżone

Popularna na wizażu bezsilikonowa pielęgnacja mnie zupełnie nie służy.Lubię szampony i odżywki Pantene, na moich włosach dają dobry efekt- włosy są nawilżone, gładkie, błyszczące i zdrowe. Seria ma piękny zapach- choć gdybym miała go nazwać czy zdefiniować nie dałabym rady;) Odżywka jest wydajna, starcza na długo, łatwo się spłukuje, nie obciąża włosów. W kategorii kosmetyków drogeryjnych mój faworyt.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Jest bardzo dobra

Ta odżywka jest świetna

+włosy są po niej miękkie,gładkie
+odżywia włosy

-opakowanie
-wydajność

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Ratunek dla moich włosów

Moje włosy kochają odżywkę z tej serii. Piją ją jak wodę. 2 lata temu odbudowałam je w ciągu miesiąca, właśnie dzięki tej odżywce i teraz staram się ten proces powtórzyć. Moje wymarzone ombre dość mocno zniszczyło mi końcówki, a Pantene świetnie je odbudowuje. Używam z Biosilkiem i inna rwelacyjną odżywką Pantene w formie płynnego jedwabiu. Efekty widoczne z każdym kolejnym użyciem.Uwielbiam ten produkt i często do niego wracam. Nie widzę jednak żadnej różnicy między zieloną a fioletową wersją :)

Ilość zużytych opakowań: 6 x 200 ml

Może być

Odżywkę nakładam mniej więcej dwa razy w tygodniu. Jest dość wydajna, wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć włosy średniej długości. Zapach jest przyjemny, kolor ma zaskakujący, bo niebieski. Odżywka ma dobrą konsystencję, rozprowadza się ją w porządku i nie skapuje z włosów podczas nakładania. Już podczas spłukiwania czuć, że włosy są gładkie i śliskie, lepiej się rozczesują. Po wyschnięciu są wizualnie w lepszej kondycji, lepiej się układają, są błyszczące i miłe w dotyku. Może delikatnie obciążać włosy. Odżywka jest przyzwoita, warto ją wypróbować. Ciężko mi stwierdzić, czy kupię ją ponownie, ponieważ jak już wspomniałam, jest wydajna i pewnie będzie mi jej starczyć na długo a w międzyczasie będę pewnie chciała wypróbować coś nowego.

Bardzo dobra!

Bardzo dobra odżywka.
Włosy mam trochę poturbowane stylizacją i koloryzacją - ta odżywka dała im radę.

Zalety:
- włosy są po niej mięciutkie
- łatwo się rozczesują
- są błyszczące

Wady:
- małe opakowanie

Ogólnie super! Myślę, że do niej jeszcze wrócę :)

Używam tego produktu od: początku września

Świetna!

PLUSY
- włosy są miękkie
- włosy są błyszczące
- o wiele lepiej się układają
- nie puszą się
- odżywka bardzo poprawia kondycję włosów
- końcówki się nie rozdwajają
- odżywka ma ładny zapach
- cena

MINUSY
- konsystencja
- wydajność

Używam tego produktu od: lipiec 2011