Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Beauty, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Beauty, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Długie, gęste, podniesione i gładkie. Szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go gładko, bez grudek. Pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy - kopernicji odżywia rzęsy.

Beauty, beauty...

HIT na mojej liście, Jest to jedyny tusz, do którego wracam zawsze po wypróbowaniu innych (nawet tych wysoko półkowych). Jest bardzo trwały i nie osypuje mi się (chyba, że już trochę wysechł, wtedy trzyma się na rzęsach trochę krócej).
- Podkręca
- Pogrubia (można budować objętość dokładając kolejne warstwy)
- Wydłuża
- Nie skleja rzęs
- Można uzyskać od efektu naturalnego po wieczorowe WOW
- Jak dla mnie jakość jest za duża za tą cenę :P
- Silikonowa szczoteczka super wyczesuje rzęsy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562226].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam go!

Mój ulubiony tusz - na szczoteczce zostaje odpowiednia ilość, nie skleja, pięknie rozdziela rzęsy i nie ma problemu z dodawaniem kolejnych warstw :) nie rozmazuje się.
Kształt szczoteczki pozwala na osiągnięcie różnych efektów :)
Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560266].usefull || 0 }}% pomocna.

Zaskoczył mnie!! :-)

Nigdy nie przepadałam za tuszami oriflame. Jednak ostatni tusz z tej firmy miałam jakieś 10 lat temu, więc jak zobaczyłam tą maskarę w promocji za 9.99 zł pomyślałam, że zaryzykuję. I SZOK :
- cudnie wydłuża rzęsy
- podkręca
-trzyma się cały dzień
-nie rozmazuje się
-idealne opakowanie. Maskara jest w folii, więc ma się pewność, że nikt jej wcześniej nie otwierał. Zamyka się kliknięciem.
Mogłaby bardziej pogrubiać rzęsy, ale jest dobrze. Myślałam że 2000 calorie jest moim ulubieńcem, jednak teraz to Oriflame!. Polecam :-)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541011].usefull || 0 }}% pomocna.
Makijaż do czerwonej sukienki

OK

+rozdziela
+ładny kolor
+cudne opakowanie
+wydajność
+szybkość w nakładniu
+/- lekkie podkręcenie ale według mnie delikatne ( z natury mam proste rzęsy, nie używam zalotki)
+/- cena 40 zł ale na promocji można złapać w lepszej
- czasem lubi się osypać, ale da się przeżyć

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1539981].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony tusz :)

Krótko. Robi to co powinien. Pogrubia,przedłuża(zaczami aż smyram rzęsami okulary :p) , i rozczasuje. Jak na razie sprawdza sie u mnie najlepiej. Ładne poręczne opakowanie, szczelnie się zamyka.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538971].usefull || 0 }}% pomocna.

Lepszego nie używałam!

Dotychczas używanie tuszy do rzęs z silikonową szczoteczką było dla mnie katorgą, sklejone rzęsy, grudki, osypywanie...
Z ciekawości po kilku latach używania 2000 kalorii chciałam zrobić ponowne podejście do silikonowych szczoteczek, trafiło właśnie na Wonder Lash, no i przepadłam.
Jest cudowny, wszystkie kobiety w mojej rodzinie, a nawet klientki w pracy chwalą moje piękne, długie i gęste rzęsy, często wiele z nich myśli, że są sztuczne, a jakie jest ich zdziwienie, że to tylko tusz do rzęs!
Jest trwały, bez problemu wytrzymuje cały dzień, nie osypuje się, nie rozmazuje, pięknie wyczesuje rzęsy, dwie warstwy dają spektakularny efekt! No i ta cena! Takie cudo za 20zł (albo i mniej!) w cenie promocyjnej, rewelacja! ❤

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504746].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza :)

Nie ma co się tu rozwodzić, najlepsza mascara ever :) p.s. akurat jest w promocji w najnowszym katalogu :) POLECAM !!! Idealnie rozdziela rzęsy, wydłuża, długo zachowuje swoje właściwości, szczoteczka jest genialna. Stosowałam wiele, wiele innych ale ta mascara jak na razie jest najlepsza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496561].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Bardzo fajna szczoteczka,
która rozczesuje dokładnie rzęsy,
nakłada odpowiednią illość, nie powstają grudki,
nie kruszy się,
łatwo poddaje się kosmetykom do demakijażu.
Warto kupić w promocji.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493146].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy:)

Najlepszy tusz do rzęs - jestem mu wierna od lat. Fantastyczna szczoteczka.
Zdarza mi się czasem kupić z ciekawości coś innego - ale żaden inny tusz (z markowymi i bardzo drogimi włącznie) nawet nie umywa się do tego.
Cena w promocji ok. 15 zł.
Same zalety, żadnych wad.
Szczerze polecam:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490956].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo się polubiliśmy :)

Bardzo dobry tusz, który warto kupić :)

Plusy:
- super szczoteczka;
-pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy;
-dobrze rozdziela;
-dobrze się trzyma na rzęsach do samego wieczoru.

Minusy:
-cena bez promocji to lekki żart;
-mógłby być bardziej wydajny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487421].usefull || 0 }}% pomocna.