Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Beauty, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Beauty, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Długie, gęste, podniesione i gładkie. Szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go gładko, bez grudek. Pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy - kopernicji odżywia rzęsy.

Najlepsza :)

Nie ma co się tu rozwodzić, najlepsza mascara ever :) p.s. akurat jest w promocji w najnowszym katalogu :) POLECAM !!! Idealnie rozdziela rzęsy, wydłuża, długo zachowuje swoje właściwości, szczoteczka jest genialna. Stosowałam wiele, wiele innych ale ta mascara jak na razie jest najlepsza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496561].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Bardzo fajna szczoteczka,
która rozczesuje dokładnie rzęsy,
nakłada odpowiednią illość, nie powstają grudki,
nie kruszy się,
łatwo poddaje się kosmetykom do demakijażu.
Warto kupić w promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493146].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy:)

Najlepszy tusz do rzęs - jestem mu wierna od lat. Fantastyczna szczoteczka.
Zdarza mi się czasem kupić z ciekawości coś innego - ale żaden inny tusz (z markowymi i bardzo drogimi włącznie) nawet nie umywa się do tego.
Cena w promocji ok. 15 zł.
Same zalety, żadnych wad.
Szczerze polecam:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490956].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście odcinek 4 makijaż wodoodporny

Bardzo się polubiliśmy :)

Bardzo dobry tusz, który warto kupić :)

Plusy:
- super szczoteczka;
-pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy;
-dobrze rozdziela;
-dobrze się trzyma na rzęsach do samego wieczoru.

Minusy:
-cena bez promocji to lekki żart;
-mógłby być bardziej wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487421].usefull || 0 }}% pomocna.

Do tej pory najlepszy.

Dużo dobrego słyszałam o Wonderlashu z Oriflame, więc gdy spotkałam go na promocji w katalogu za 15 zł(to moje maksimum jakie dam za kosmetyk kolorowy) to zamówiłam. Mam rzęsy średnio długie, dosyć gęste, ale niezbyt grube. Od tuszu oczekuję wydłużenia i objętości, a także perfekcyjnego rozdzielenia, bo moje rzęsy lubią się sklejać, a ja mam manię dokładnego rozczesywania rzęs, aby wyglądały naturalnie.

Przetestowałam parę tuszy do rzęs i jak na razie Wonderlash jest najlepszy. Ładnie wydłuża, pogrubia i dodaje objętości-bez efektu owadzich nóżek, grudek czy sklejenia. Mam prawie firanki przy dwóch warstwach. Nie ma przy tym efektu obciążenia czy ciężkiego oka.
Nie podrażnia moich wrażliwych oczu i długo się trzyma-dopiero po 8-9 godzinach zaczyna się delikatnie osypywać.

Szczoteczka dla mnie jest strzałem w 10tkę. Ma formę grzebyka, który ma wypustki o dwóch różnych długościach, świetnie rozczesuje i maluje rzęsy-nawet e dolne czy w kącikach. Nigdy nie upaćkałam sobie nim powiek(pewnie dlatego, że jest prosta, bo powieki brudziły mi wszelkie tusze podkręcające z krzywymi szczoteczkami). Bardzo podoba mi się też jego wydajność-trzy miesiące codziennego użytku to pewniak, dopiero po tym czasie zaczyna trochę wysychać, ale jeszcze pociągnie ze 2-3 tygodnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461202].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Fantastyczny tusz!
Idealnie rozdziela.
Pięknie podkręca.
Nie osypuje się.
Utrzymuje się cały dzień.
Wydłuża.
Nie rozmazuje się.
Odporny nawet na deszcz

Ma wszystko to, co powinien mieć prawdziwy, dobry tusz do rzęs. Moja miłość już od kilku lat, jeszcze za czasów takiej śmiesznej prostokątnej czarnej, czy tam ciemno- fioletowej buteleczki (można to nazywać buteleczką?)
Ideał. ♥

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448961].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudowny

To najlepszy tusz z jakiego miałam okazję korzystać.

PLUSY
- wydajność,
- trwałość,
- wydłużenie,
- naturalny efekt,
- fajna szczoteczka,
- bardzo niska cena przy tak wysokiej jakości.

Minusów brak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441786].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy tusz jaki kiedy kolwiek w życiu miałam

Tusz jest po prostu nieziemski ma 5 korzyści w jednym, idealnie podkręca rzęsy i wydłuża oraz nadaje objętości i świetnie rozdziela i pielęgnuje rzęsy . Moje rzęsy są bardzo trudne a ten tusz sprostał moim oczekiwaniom najbardziej niż inne tusze. Jest wart swojej ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1441096].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry tusz

Bardzo miło wspominam jego używanie

Zalety
+szata graficzna
+intensywna czerń
+genialnie wyprofilowana szczoteczka
+cena
+trwałość
+Nie odbija się na powiece
+nie kruszy się
+wydajny
+wydłuża

Wady
-brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430321].usefull || 0 }}% pomocna.

Wielkie rozczarowanie

Słyszałam o tym tuszu tak wiele dobrego, że postanowiłam sama go przetestować i się przekonać. Zdradziłam mojego ukochanego Volumetrixa od Eveline i pożałowałam tego jak zawsze zresztą :(

Szczerze mówiąc spędziłam długie godziny na zastanawianiu się w tym też może tkwić fenomen tego tuszu, bo dla mnie jest on najzwyklejszy na świecie i nie prezentuje sobą nic nadzwyczajnego.
Efekt jaki daje na rzęsach jest bardzo zwyczajny: ani jakoś super rzęs nie separuje, ani nie pogrubia, ani nie wydłuża. Odcień czerni nie jest wcale jakiś super głęboki tylko zwyczajny. Trwałość także nie jest niestety jego najmocniejszą stroną-bo pod koniec długiego dnia zaczyna się już kruszyć i pojawia się "efekt pandy" pod powieką.

Nie jest najgorszy-co to, to nie. Wygląda ok ale jest po prostu bez większego szału. Są lepsze od niego i nawet tańsze. Ja nie rozumiem zupełnie jego fenomenu!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1414176].usefull || 0 }}% pomocna.