Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Beauty, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Beauty, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Długie, gęste, podniesione i gładkie. Szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go gładko, bez grudek. Pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy - kopernicji odżywia rzęsy.

Zaskoczył mnie!! :-)

Nigdy nie przepadałam za tuszami oriflame. Jednak ostatni tusz z tej firmy miałam jakieś 10 lat temu, więc jak zobaczyłam tą maskarę w promocji za 9.99 zł pomyślałam, że zaryzykuję. I SZOK :
- cudnie wydłuża rzęsy
- podkręca
-trzyma się cały dzień
-nie rozmazuje się
-idealne opakowanie. Maskara jest w folii, więc ma się pewność, że nikt jej wcześniej nie otwierał. Zamyka się kliknięciem.
Mogłaby bardziej pogrubiać rzęsy, ale jest dobrze. Myślałam że 2000 calorie jest moim ulubieńcem, jednak teraz to Oriflame!. Polecam :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1541011].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

+rozdziela
+ładny kolor
+cudne opakowanie
+wydajność
+szybkość w nakładniu
+/- lekkie podkręcenie ale według mnie delikatne ( z natury mam proste rzęsy, nie używam zalotki)
+/- cena 40 zł ale na promocji można złapać w lepszej
- czasem lubi się osypać, ale da się przeżyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1539981].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony tusz :)

Krótko. Robi to co powinien. Pogrubia,przedłuża(zaczami aż smyram rzęsami okulary :p) , i rozczasuje. Jak na razie sprawdza sie u mnie najlepiej. Ładne poręczne opakowanie, szczelnie się zamyka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538971].usefull || 0 }}% pomocna.

Lip Marker - Golden Rose

Lepszego nie używałam!

Dotychczas używanie tuszy do rzęs z silikonową szczoteczką było dla mnie katorgą, sklejone rzęsy, grudki, osypywanie...
Z ciekawości po kilku latach używania 2000 kalorii chciałam zrobić ponowne podejście do silikonowych szczoteczek, trafiło właśnie na Wonder Lash, no i przepadłam.
Jest cudowny, wszystkie kobiety w mojej rodzinie, a nawet klientki w pracy chwalą moje piękne, długie i gęste rzęsy, często wiele z nich myśli, że są sztuczne, a jakie jest ich zdziwienie, że to tylko tusz do rzęs!
Jest trwały, bez problemu wytrzymuje cały dzień, nie osypuje się, nie rozmazuje, pięknie wyczesuje rzęsy, dwie warstwy dają spektakularny efekt! No i ta cena! Takie cudo za 20zł (albo i mniej!) w cenie promocyjnej, rewelacja! ❤

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1504746].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepsza :)

Nie ma co się tu rozwodzić, najlepsza mascara ever :) p.s. akurat jest w promocji w najnowszym katalogu :) POLECAM !!! Idealnie rozdziela rzęsy, wydłuża, długo zachowuje swoje właściwości, szczoteczka jest genialna. Stosowałam wiele, wiele innych ale ta mascara jak na razie jest najlepsza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496561].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Bardzo fajna szczoteczka,
która rozczesuje dokładnie rzęsy,
nakłada odpowiednią illość, nie powstają grudki,
nie kruszy się,
łatwo poddaje się kosmetykom do demakijażu.
Warto kupić w promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493146].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy:)

Najlepszy tusz do rzęs - jestem mu wierna od lat. Fantastyczna szczoteczka.
Zdarza mi się czasem kupić z ciekawości coś innego - ale żaden inny tusz (z markowymi i bardzo drogimi włącznie) nawet nie umywa się do tego.
Cena w promocji ok. 15 zł.
Same zalety, żadnych wad.
Szczerze polecam:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1490956].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo się polubiliśmy :)

Bardzo dobry tusz, który warto kupić :)

Plusy:
- super szczoteczka;
-pięknie wydłuża i pogrubia rzęsy;
-dobrze rozdziela;
-dobrze się trzyma na rzęsach do samego wieczoru.

Minusy:
-cena bez promocji to lekki żart;
-mógłby być bardziej wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1487421].usefull || 0 }}% pomocna.

Do tej pory najlepszy.

Dużo dobrego słyszałam o Wonderlashu z Oriflame, więc gdy spotkałam go na promocji w katalogu za 15 zł(to moje maksimum jakie dam za kosmetyk kolorowy) to zamówiłam. Mam rzęsy średnio długie, dosyć gęste, ale niezbyt grube. Od tuszu oczekuję wydłużenia i objętości, a także perfekcyjnego rozdzielenia, bo moje rzęsy lubią się sklejać, a ja mam manię dokładnego rozczesywania rzęs, aby wyglądały naturalnie.

Przetestowałam parę tuszy do rzęs i jak na razie Wonderlash jest najlepszy. Ładnie wydłuża, pogrubia i dodaje objętości-bez efektu owadzich nóżek, grudek czy sklejenia. Mam prawie firanki przy dwóch warstwach. Nie ma przy tym efektu obciążenia czy ciężkiego oka.
Nie podrażnia moich wrażliwych oczu i długo się trzyma-dopiero po 8-9 godzinach zaczyna się delikatnie osypywać.

Szczoteczka dla mnie jest strzałem w 10tkę. Ma formę grzebyka, który ma wypustki o dwóch różnych długościach, świetnie rozczesuje i maluje rzęsy-nawet e dolne czy w kącikach. Nigdy nie upaćkałam sobie nim powiek(pewnie dlatego, że jest prosta, bo powieki brudziły mi wszelkie tusze podkręcające z krzywymi szczoteczkami). Bardzo podoba mi się też jego wydajność-trzy miesiące codziennego użytku to pewniak, dopiero po tym czasie zaczyna trochę wysychać, ale jeszcze pociągnie ze 2-3 tygodnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461202].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam!

Fantastyczny tusz!
Idealnie rozdziela.
Pięknie podkręca.
Nie osypuje się.
Utrzymuje się cały dzień.
Wydłuża.
Nie rozmazuje się.
Odporny nawet na deszcz

Ma wszystko to, co powinien mieć prawdziwy, dobry tusz do rzęs. Moja miłość już od kilku lat, jeszcze za czasów takiej śmiesznej prostokątnej czarnej, czy tam ciemno- fioletowej buteleczki (można to nazywać buteleczką?)
Ideał. ♥

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1448961].usefull || 0 }}% pomocna.