Oriflame, The ONE, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Oriflame, The ONE, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Długie, gęste, podniesione i gładkie. Szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go gładko, bez grudek. Pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy - kopernicji odżywia rzęsy.

Fajny

Otrzymałam ten tusz od koleżanki. U niej nie sprawdził się.. Po użyciu tego tuszu byłam zadowolona... rzęsy zyskały ładny wygląd...kolor również był wyrazisty...lekka konsystencja nie obciąża rzęs.. szczoteczka tak skonstruowana.ze dociera do najkrótszych włosków... nie kruszy się... jest dla mnie dobry... zapach delikatny..

Trzy razy TAK!

Rewelacja! , dla mnie osobiście tusz daje efekt idealny. Pieknie podkreśla oko. Jest wydajny i ma silikonowa mała szczoteczkę, która dociera wszędzie gdzie trzeba. POLECAM Z CZYSTYM SERCEM! Dodatkowo cena jest świetna !

Ładnie wydłuża rzęsy

Całkiem dobry produkt, pięknie wydłuża rzęsy. Nie wykrusza się na rzęsach w ciągu dnia.
Tusz ma także bardzo wygodną w aplikacji szczoteczkę. Trudno przy jej użyciu upaćkać sobie okolice oka :)
Poprawny tusz do rzęs, ale bez szału

Zupełnie nie przypadł mi do gustu

Na całe szczęście, kupiłam ten tusz w promocji, więc straty były jakby mniejsze. Niestety, bardzo się zawiodłam i ten tusz zaliczam do kategorii "obietnice vs. rzeczywistość".
Tusz jest dość gęsty, ale efekt jaki daje, jest znikomy. Jest czarny, jak większość dostępnych na rynku tuszy. Ale obietnice o gęstych i dlugich rzęsach można włożyć między bajki. Jedyny efekt, jaki daje na moich rzęsach ten tusz -to czarny kolor.
Opowieści o szczoteczce 3D brzmią pięknie, ale to totalny absurd i marketingowy bełkot. Nie spodobała mi się ta szczoteczka, choćby dlatego, że robi kropki na powiece.

Wydajności nie oceniam, bo po 2 tygodniach cierpliwość do tego produktu mi się skończyła.

Jeden z lepszych jakie przyszło mi używać

Generalnie Oriflame nie ma w swojej ofercie tuszy, które byłyby słabe, albo ja miałam tyle farta, że nigdy na taki lipny nie trafiłam. Tusz jest gęsty, kruczoczarny, nie wysycha. Szczoteczka nabiera optymalną dozę tuszu. Produkt nie okleja rzęs, tylko ładnie okrywa.Stosując kolejne warstwy możemy stopniować makijaż od dziennego po wieczorowy. Tusz utrzymuje się cały dzień, nie osypuje się. Ma bardzo dobrą szczoteczkę - gumowy grzebyk.

Zdecydowanie na tak!

Ten tusz był jednym z moich pierwszych produktów z firmy Oriflame. Nie skazywałam go na straty, ponieważ nie jestem osobą, która źle ocenia firmy katalogowe. Uważam, że mają dużo fajnych perełek i trzeba je jedynie znaleźć! Buble zdarzają się w każdej firmie, nawet tej wysoko półkowej. Wracając do tuszu, to bardzo mi się spodobał. Ja używam zalotki bardzo często, więc nie zwracam uwagi na podkręcenie wśród tuszy, bo daje mi to zalotka. Mimo wszystko spróbowałam na normalnych rzęsach i bardzo fajnie mi je uniósł. Tusz ma silikonową, cienką szczoteczkę, która z jednej strony jest grubsza, a drugiej chudsza. Tusz świetnie rozdziela rzęsy. Nadaje im taki efekt sztucznych rzęs, ale nie tych grubych, nieestetycznych, ale tych pięknych, długich i rozdzielonych. Tusz trzyma się mi na oczach przez cały czas, nie jest łatwo go z nich ściągnąć i zmyć. Nic mi się nie osypało ani razu. Osobiście uważam, że za tą cenę to jest naprawdę wielka petarda i warto po niego sięgnąć raz jeszcze.

może być

Bardzo podoba mi się szczoteczka która rozdziela rzesy rewelacyjnie podnosząc je i wydłużając, nie zostawia grudek.
Nie pogrubia rzęs
Tusz jest bardzo wydajny, nie zasycha
Nie jest bardzo mocno napigmentowany choć starczy by podkreślić oko
Cena też adekwatna
Oceniam na mocną 4

nie polecam!

jeden z gorszych tuszy jakie testowałam, bardzo trudny do zmycia, zmycie jedynie możliwe dobrym płynem do demakijażu, moje rzęsy po użyciu tego produktu były mało podkręcone, nie dawały efektu wow , po kilku godzinach po nałożeniu nie było widać że rzęsy były pomalowane.

Delikatny, ale wydłuża

Tusz po nałożeniu daje bardzo delikatny efekt, ale pięknie wydłuża, szczoteczka jest silikonowa i świetnie się nią pracuje. Po dwóch warstwach, efekt wzmacnia się zdecydowanie, ale nie jest to intensywna czerń- myślę że dla Pań/ dziewczyn które uwielbiają naturalny i delikatny look ten tusz jest idealny. Bardzo udany produkt firmy Oriflame. Wracam do niego co jakiś czas i nigdy mnie jeszcze nie zawiódł.

Super

Kupując go w promocji (9,99) nie nastawiałam się na nic spektakularnego, traktując go bardziej jako tusz na codzień, do torebki. Zaskoczył mnie jednak bardzo pozytywnie! Podkreśla moje długie rzęsy, pogrubia je i rewelacyjnie rozczesuje. Mega plus za sylikonową szczoteczkę, którą uwielbiam.

Dobry, ale nie rewelacyjny

Jeśli chodzi o kosmetyki marki Oriflame, to tusz Wonder Lash jest prawie tak samo kultowy jak kremik Tender Care. Nie przypadł mi do gustu, ale właściwie tylko ze względu na szczoteczkę. Musiałam nauczyć się nią operować, ponieważ używając strony z dłuższymi włoskami, ciągle boleśnie wsadzałam je sobie prosto w oko. Zdarza mi się to do dzisiaj, co utwierdza mnie w przekonaniu, że ta szczoteczka kompletnie nie jest dla mnie. Generalnie lubię wszystkie tusze marki Oriflame, są wystarczająco czarne, ten też mi odpowiada pod względem koloru. Dość ładnie unosi rzęsy i ich nie skleja. Raczej nie tworzy efektu pandy, ale pod koniec cieplejszego dnia potrafi się osypywać lub lekko spływać. Łatwo się zmywa i nie podrażnia oczu. U mnie bez problemu wytrzymuje cały dzień. Jest tani i wydajny.

Swietny

Kupiłam go raz na promocji, i byłam zachwycona. Rzęsy się nie sklejają, wydają sie wydłużone.. Łatwo się go aplikuje, oraz ma fajne opakowanie. Absolutnie nie podrażnia. Ma świetną szczoteczkę.

Zaskakująco dobry tusz

Tusz do rzęs, który (gdyby nie to, że jego dostępność jest ograniczona) byłby hitem w drogeriach.
- posiada silikonową szczoteczkę, która bez problemu dociera do każdej rzęsy
-ładnie rozczesuje, wydłuża i podkreśla rzęsy
- jest długotrwały - przez cały dzień nie kruszy się , ani nie odbija na powiece
- cena jest bardzo przyzwoita jak za tak dobry produkt- w promocji zapłaciłam 20 zł