Oriflame, The ONE, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Oriflame, The ONE, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Długie, gęste, podniesione i gładkie. Szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go gładko, bez grudek. Pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy - kopernicji odżywia rzęsy.

Najczęściej kupowany przeze mnie tusz. Rewelacja.

Produkt, który niezmiennie gości wiele lat w mojej kosmetyczce. Spełnia swoje zadanie w 100 procentach. Genialnie rozczesuje rzęsy, wydłuża je i subtelnie podkręca nadając im przy tym piękny ciemno-szary kolor. Rzęsy są odżywione i pięknie dopełniają makijaż. Nie tworzy wrażenia sztucznych rzęs, nie skleja. Jest trwały przy czym łatwo zmywa się podczas demakijażu. Serdecznie polecam, nigdy mnie nie zawiódł.

Dobry

Lubię ten tusz z kilku powodów: za efekt pogrubionych, wydłużonych a jednak naturalnych rzęs, za głęboką czerń, wydajność i szczoteczkę. Myślę, że będzie on jednym z moich ulubieńców i nie raz do niego wrócę :)

Dobry

Tusz oceniam na dobry, wydłuża rzęsy, pogrubia, nie zostawia śladów ani się nie rozmazuje jednak jedynym minusem w moim przypadku jest niestety sklejanie rzęs.

Całkiem fajny

Tusz znam już od wielu lat, co jakiś czas do niego wracam. Ładnie wydłuża rzęsy, choć niestety pod koniec dnia może się osypywać. Gdy tusz (lub ja) ma gorszy dzień bywa, że robi "owadzie nóżki"

Bardzo dobry, lecz zmienili formułę

Ofirlame nie jest marką z liderami kosmetycznymi ale w tym tuszu naprawdę coś jest.
Opakowanie - klasyczne, eleganckie, bez zbędnych wodotrysków, w ładnym kolorze.
Szczoteczka - klasyczna z jednej strony, z drugiej mamy natomiast bardzo króciutkie włoski. Ciekawe rozwiązanie. Dobrze odzielone są od siebie włoski, w dobrej odległości od siebie.
Aplikacja - łatwa, bez dodatkowych problemów. Niektórzy nakładają na początku krótszymi włoskami, póżnjej długimi. Ja długie stosuje na górną powiekę i czasem krótkie na dolną. Mam wrażenie że szczoteczka jest tak dobrze zaprojektowana, że jak nią nie nałożyć zawsze wychodzi to dobrze i bezproblemowo.
Efekt - świetnie rozdzielone i wyciągnięte rzęsy. Jestem naprawde zachwycona efektem. Rzęsy nie mają mega sztucznego wyglądu ale nie należy on do bardzo naturalnych. Jest widoczny i naprawde przyjemny. Cieszy oko.
Nie obsypuje się i jest trwały. Efekt jaki daje nie obciąża rzęs wiec oko nie staje się czerwone, nie uczula i można go stosować codziennie.
Jedyny minus jest taki że zmienili formułe. Tusz już nie jest taki jak kiedyś. Efekt nadal jest ok, ale mam wrażenie że przy poprzedniej wersji wszystko było dużo łatwiejsze. Teraz trzeba się troche skupić na aplikacji, żeby nie nałożyć za duzo i nie posklejać rzęs. Parę razy zdarzyło mi się że produkt odznaczył się na powiece.

Trzy razy TAK!

Rewelacja! , dla mnie osobiście tusz daje efekt idealny. Pieknie podkreśla oko. Jest wydajny i ma silikonowa mała szczoteczkę, która dociera wszędzie gdzie trzeba. POLECAM Z CZYSTYM SERCEM! Dodatkowo cena jest świetna !

Ładnie wydłuża rzęsy

Całkiem dobry produkt, pięknie wydłuża rzęsy. Nie wykrusza się na rzęsach w ciągu dnia.
Tusz ma także bardzo wygodną w aplikacji szczoteczkę. Trudno przy jej użyciu upaćkać sobie okolice oka :)
Poprawny tusz do rzęs, ale bez szału

Zupełnie nie przypadł mi do gustu

Na całe szczęście, kupiłam ten tusz w promocji, więc straty były jakby mniejsze. Niestety, bardzo się zawiodłam i ten tusz zaliczam do kategorii "obietnice vs. rzeczywistość".
Tusz jest dość gęsty, ale efekt jaki daje, jest znikomy. Jest czarny, jak większość dostępnych na rynku tuszy. Ale obietnice o gęstych i dlugich rzęsach można włożyć między bajki. Jedyny efekt, jaki daje na moich rzęsach ten tusz -to czarny kolor.
Opowieści o szczoteczce 3D brzmią pięknie, ale to totalny absurd i marketingowy bełkot. Nie spodobała mi się ta szczoteczka, choćby dlatego, że robi kropki na powiece.

Wydajności nie oceniam, bo po 2 tygodniach cierpliwość do tego produktu mi się skończyła.

Jeden z lepszych jakie przyszło mi używać

Generalnie Oriflame nie ma w swojej ofercie tuszy, które byłyby słabe, albo ja miałam tyle farta, że nigdy na taki lipny nie trafiłam. Tusz jest gęsty, kruczoczarny, nie wysycha. Szczoteczka nabiera optymalną dozę tuszu. Produkt nie okleja rzęs, tylko ładnie okrywa.Stosując kolejne warstwy możemy stopniować makijaż od dziennego po wieczorowy. Tusz utrzymuje się cały dzień, nie osypuje się. Ma bardzo dobrą szczoteczkę - gumowy grzebyk.

Zdecydowanie na tak!

Ten tusz był jednym z moich pierwszych produktów z firmy Oriflame. Nie skazywałam go na straty, ponieważ nie jestem osobą, która źle ocenia firmy katalogowe. Uważam, że mają dużo fajnych perełek i trzeba je jedynie znaleźć! Buble zdarzają się w każdej firmie, nawet tej wysoko półkowej. Wracając do tuszu, to bardzo mi się spodobał. Ja używam zalotki bardzo często, więc nie zwracam uwagi na podkręcenie wśród tuszy, bo daje mi to zalotka. Mimo wszystko spróbowałam na normalnych rzęsach i bardzo fajnie mi je uniósł. Tusz ma silikonową, cienką szczoteczkę, która z jednej strony jest grubsza, a drugiej chudsza. Tusz świetnie rozdziela rzęsy. Nadaje im taki efekt sztucznych rzęs, ale nie tych grubych, nieestetycznych, ale tych pięknych, długich i rozdzielonych. Tusz trzyma się mi na oczach przez cały czas, nie jest łatwo go z nich ściągnąć i zmyć. Nic mi się nie osypało ani razu. Osobiście uważam, że za tą cenę to jest naprawdę wielka petarda i warto po niego sięgnąć raz jeszcze.

może być

Bardzo podoba mi się szczoteczka która rozdziela rzesy rewelacyjnie podnosząc je i wydłużając, nie zostawia grudek.
Nie pogrubia rzęs
Tusz jest bardzo wydajny, nie zasycha
Nie jest bardzo mocno napigmentowany choć starczy by podkreślić oko
Cena też adekwatna
Oceniam na mocną 4

nie polecam!

jeden z gorszych tuszy jakie testowałam, bardzo trudny do zmycia, zmycie jedynie możliwe dobrym płynem do demakijażu, moje rzęsy po użyciu tego produktu były mało podkręcone, nie dawały efektu wow , po kilku godzinach po nałożeniu nie było widać że rzęsy były pomalowane.

Delikatny, ale wydłuża

Tusz po nałożeniu daje bardzo delikatny efekt, ale pięknie wydłuża, szczoteczka jest silikonowa i świetnie się nią pracuje. Po dwóch warstwach, efekt wzmacnia się zdecydowanie, ale nie jest to intensywna czerń- myślę że dla Pań/ dziewczyn które uwielbiają naturalny i delikatny look ten tusz jest idealny. Bardzo udany produkt firmy Oriflame. Wracam do niego co jakiś czas i nigdy mnie jeszcze nie zawiódł.