Oriflame, The ONE, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Oriflame, The ONE, Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Długie, gęste, podniesione i gładkie. Szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go gładko, bez grudek. Pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy - kopernicji odżywia rzęsy.

nie polecam!

jeden z gorszych tuszy jakie testowałam, bardzo trudny do zmycia, zmycie jedynie możliwe dobrym płynem do demakijażu, moje rzęsy po użyciu tego produktu były mało podkręcone, nie dawały efektu wow , po kilku godzinach po nałożeniu nie było widać że rzęsy były pomalowane.

Delikatny, ale wydłuża

Tusz po nałożeniu daje bardzo delikatny efekt, ale pięknie wydłuża, szczoteczka jest silikonowa i świetnie się nią pracuje. Po dwóch warstwach, efekt wzmacnia się zdecydowanie, ale nie jest to intensywna czerń- myślę że dla Pań/ dziewczyn które uwielbiają naturalny i delikatny look ten tusz jest idealny. Bardzo udany produkt firmy Oriflame. Wracam do niego co jakiś czas i nigdy mnie jeszcze nie zawiódł.

Super

Kupując go w promocji (9,99) nie nastawiałam się na nic spektakularnego, traktując go bardziej jako tusz na codzień, do torebki. Zaskoczył mnie jednak bardzo pozytywnie! Podkreśla moje długie rzęsy, pogrubia je i rewelacyjnie rozczesuje. Mega plus za sylikonową szczoteczkę, którą uwielbiam.

Dobry, ale nie rewelacyjny

Jeśli chodzi o kosmetyki marki Oriflame, to tusz Wonder Lash jest prawie tak samo kultowy jak kremik Tender Care. Nie przypadł mi do gustu, ale właściwie tylko ze względu na szczoteczkę. Musiałam nauczyć się nią operować, ponieważ używając strony z dłuższymi włoskami, ciągle boleśnie wsadzałam je sobie prosto w oko. Zdarza mi się to do dzisiaj, co utwierdza mnie w przekonaniu, że ta szczoteczka kompletnie nie jest dla mnie. Generalnie lubię wszystkie tusze marki Oriflame, są wystarczająco czarne, ten też mi odpowiada pod względem koloru. Dość ładnie unosi rzęsy i ich nie skleja. Raczej nie tworzy efektu pandy, ale pod koniec cieplejszego dnia potrafi się osypywać lub lekko spływać. Łatwo się zmywa i nie podrażnia oczu. U mnie bez problemu wytrzymuje cały dzień. Jest tani i wydajny.

Swietny

Kupiłam go raz na promocji, i byłam zachwycona. Rzęsy się nie sklejają, wydają sie wydłużone.. Łatwo się go aplikuje, oraz ma fajne opakowanie. Absolutnie nie podrażnia. Ma świetną szczoteczkę.

Zaskakująco dobry tusz

Tusz do rzęs, który (gdyby nie to, że jego dostępność jest ograniczona) byłby hitem w drogeriach.
- posiada silikonową szczoteczkę, która bez problemu dociera do każdej rzęsy
-ładnie rozczesuje, wydłuża i podkreśla rzęsy
- jest długotrwały - przez cały dzień nie kruszy się , ani nie odbija na powiece
- cena jest bardzo przyzwoita jak za tak dobry produkt- w promocji zapłaciłam 20 zł

Mega :)

Bardzo dobry tusz do rzęs, mega wydluża, nie skleja rzęs a wręcz przeciwnie rodziela je idealnie, nie kruszy się i dobrze sie aplikuje :) idealny, polecam !

Jeden z lepszych tuszy jakie do tej pory miałam, Najbardziej lubię w nim to, że posiada miękką silikonową szczoteczkę, dzięki której można wykonać bardziej precyzyjny makijaż. Szczoteczka z jednej strony posiada krókie włoski, które podnoszą rzęsy u nasady, natomiast te dłuższe pogrubiają i wydłużają. Rewelacja, zwłaszcza, ze kupiłam go za mniej niż 10 zł, nigdy bym się nie spodziewała takiego "efektu wow" po tak tanim kosmetyku.

Idealny tusz <3

Tusz idealnie podkreśla rzęsy i rozdziela je przy tym ich nie skleja
wielka jego zaleta u mnie to brak podrażnienia oczu po wielu godzinach dodatkowo odcień brązu jest idealny dla blondynek.

Ideał

Jak dla mnie ten tusz jest idealny, zwłaszcza, że czasami można go kupić nawet za 9,99zł! Naprawdę maksymalnie wydłuża rzęsy i dokładnie je rozdziela. Ma świetną silikonową szczoteczkę, która ma dłuższe i krótsze włoski, myślę, że to ona jest odpowiedzialna za taki efekt na rzęsach.

Używa produktu od: próbka

nie....

Zainspirowana zachwytami nad tym tuszem stwierdziłam, że kupie i sprobuje. Niestety nie dla mnie! Jak dla mnie nie wydajny, nie trwały, miałam wrażenie, że tylko ten tusz je przyciemnił i nic więcej, posklejane. Jedynie cena mi się podobała :)

U mnie się nie sprawdził :(

Sylikonowa szczoteczka to super pomysł, równo rozkłada tusz na rzęsach. Jednak kształt szczoteczki nie pasuje do moich rzęs, niestety je sklejał - ktoś z rzadszymi rzęsami będzie bardziej zadowolony.