The ONE Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

The ONE Wonder Lash Mascara (Tusz do rzęs)

Długie, gęste, podniesione i gładkie. Szczoteczka 3D rozdziela rzęsy i każdą otacza warstewką tuszu, rozprowadzając go gładko, bez grudek. Pigmenty gwarantują intensywność koloru, a mleczko z liści palmy - kopernicji odżywia rzęsy.

Bardzo dobry tusz :)

Byłam nim bardzo mile zaskoczona, gdyż naprawdę nie przepadam za katalogowymi tuszami do rzęs. Ten dostałam w gratisie.
Jestem bardzo zadowolona. Podoba mi się silikonowa szczoteczka. Tusz nie skleja rzęs, nie zostawia grudek, nie osypuje się. Jest trwały i można go wyhaczyć w naprawdę dobrej cenie :)

The ONE wonder Lash Mascara

Używam już tego tuszu od paru lat. Jest to jeden z lepszych tuszy jego cena jest rewelacyjna.Według mnie najlepszy tusz do rzęs. Długo się utrzymuje daje efekt długich i gęstych rzęs. Polecam wszystkim! Tusz spełnia wszystkie nasze wymagania.

Jestem na tak!

Ja osobiście bardzo lubię i polecam ten tusz! Teraz co prawda jego opakowanie jest zmienione, ale formuła nadal tak samo doskonała.
Chętnie przedstawię też resztę katalogu, gdyż ceny w stosunku do jakości są w nim cudowne

Testujemy nowości z Sephory

Tusz, który towarzyszy mi chyba od zawsze

Bardziej podobało mi się stare opakowanie, ale cóż ;)

Ten tusz mam u siebie zawsze i od zawsze.
+ szczoteczka
+ jakość
+ cena

- wydłuża, ale nie pogrubia

Zwykły, zwykły i jeszcze raz zwykły

Tusz zwykły. ..najzwyklejszy w świecie. Niczym nie urzeka...no zwykła.
Czyli pół na pół.
Fajnie maluje ale bez wow
Dla lubiących natura look jest idealny. Szybko i standardowo...jest przyzwoicie.
Nie spodobał mi na tyle, żeby kupić go ponownie.
Nie najgorszy. .. nie dla mnie.
Nie spodoba się rzeskom prostym i oklapnietym

Wierność od lat

Tusz Wonder Lash kupuję już od lat, jeszcze w poprzednich wersjach opakowań.

Tusz ma sylikonową wygodną szczoteczkę, która nie sprawia żadnych problemów podczas aplikacji i dociera nawet do kącików oka. Rzęsy są ładnie rozdzielone i wydłużone, ale jest to naturalny efekt. Nie wiem jak jest przy 2 lub większej ilości warstw, bo ja nie lubię przerysowanego efektu. Nie zauważyłam, żeby pogrubiał.
Nie robi z rzęs "pajęczych nóżek", nie ma w sobie mało estetycznych grudek. Nie osypuje się w ciągu dnia, nie odbija na powiekach i nie rozmazuje. Nie uczula i nie podrażnia. Nie powoduje wypadania rzęs.
Dobrze się zmywa praktycznie każdym micelem czy mleczkiem.
Jest dość rzadki, ale nie musi karnie leżakować po otwarciu. ;-)

Przystępna cena w licznych promocjach. Dostępny u konsultantek. Czasem pojawia się w edycjach limitowanych z jakąś podrasowaną cechą.
Jest to jedyny tusz do jakiego wracam i póki co nie widzę następcy.

Mega

Tusz jest świetny i nie wyobrażam sobie lepszego niż on . Polecam każdemu kto oczekuje efektu mega podkręcania zwłaszcza że żaden inny tusz na mnie nie działa:)

Świetny

Jak dla mnie ten tusz jest najlepszym tuszem z Oriflame ;). Idealnie je rozdziela i wydłuża, kupiłam go na promocji za bodajże 21zł(?).Tusz nie kruszy się i wytrzymuje cały dzień w stanie nienaruszonym na rzęsach. Polecam

Niezwykle ciekawy, lecz nie dla każdego

Tusz miałam dwa razy i zawsze miałam te same odczucia. Na pewno zasługuje na uwagę. Może być dla kogoś hitem, a dla kogoś innego tragiczny. Zaraz opowiem o tym-dlaczego.

Tusz mamy w zestawie z bardzo ciekawą a zarazem idealną do współpracy ze szczoteczką. Trzeba nią umiejętnie obracać, aby pogrubić i podkręcić, a także wydłużyć włoski.
Tusz jest ciekawy pod tym względem, że u mnie jest genialny na początku, później z każdym miesiącem jest coraz gorszy... Zazwyczaj mam tak, że tusz musi "odleżeć" jakiś czas, aby były efekty.
Nie jest mistrzem trwałości i trzeba to mieć na uwadze. To tusz, który da nieziemski efekt u dziewczyn, które mają naturalnie ładne rzęsy. On to wyeksponuje i jeszcze podkręci maksymalnie efekt.
Jeśli ktoś oczekuje teatralnych rzęs, gdzie naturalne są ledwo widoczne - będzie zawiedziony.

Zalety :
+szczoteczka, którą można stworzyć genialny efekt
+dość dobrze wydłuża
+idealnie i precyzyjnie rozdziela
+pogrubia każdą rzęsę z osobna
+delikatnie podkręca
+daje bardzo naturalny i estetyczny efekt

Wady:
- troszkę nietrwały
-nie zagęszcza rzęs
-tusz nie daje już tak ładnego efektu po 2-3 miesiącach, więc trzeba go często wymieniać

Jak dla mnie tusz doskonały na co dzień dla osób, które lubią ładny jednocześnie podkreślony look rzęs, lecz nie przesadzony. Może z bazą sprawdziłby się nawet i na większe wyjścia, jeśli ktoś ma naturalnie gęste rzęsy, bądź zagęści je kreską na powiece.

Jeden z lepszych!

Produkt nie osypuje się, nie rozmazuje się. Ma bardzo wygodną szczoteczkę, bardzo ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy oraz precyzyjnie je rozdziela włoski przez co nie wyglądają na posklejane.

Mieszane odczucia

Kiedys, kiedyś, kiedyś kupiła go moja mama. Troche jej podkradałam, był całkiem ok. Chociaż szału nie robił. Cena - dużo niedużo, znam lepsze tańsze i gorsze droższe. Niemniej jednak mogę go polecić. Nie skleja, rzęsy wyglądają ładnie.

Dobry, ale jako "baza" pod inny tusz

Tusz kupilam zachecona pieknie rozczesanymi rzesami kolezanki. Zawsze, z kazdym tuszem mialam problem sklejonych rzes i ten okazal sie rzeczywiscie wybawieniem od tego problemu. Pieknie rozdziela rzesy, sa po nim ladnie podkrecone (u mnie po uzyciu zalotki). Niestety nie pogrubia ani troche rzes. Tak naprawde efekt po nim jest tak delikatny, ze mozna praktycznie nie zauwazyc, ze ktos ma pomalowane rzesy. Dlatego u mnie idealnie sprawdza sie jako baza pod inny tusz (Maybelinne). Bez tuszu z Oriflame moje rzesy mimo uzycia zalotki bylyby bardziej proste niz po nim, wygladaja na dluzsze i przede wszystkim nie sa sklejone. Mnie takie rozwiazanie odpowiada