Rival de Loop, Hydro, Pflegekapseln Ginkgo & Vitamin E (Tygodniowa kuracja pielęgnacyjna w ampułkach)

Kuracja to efektywna i intensywna pielęgnacja suchej i zniszczonej skóry. Już po paru sekundach nadaje skórze uczucie gładkości i delikatności. Wygładza suche fałdki i nadaje skórze elastyczności. Witamina E i wyciąg z miłorzębu japońskiego chronią skórę przed wpływem wolnych rodników. Dodatek oliwy reguluje gospodarkę tłuszczową skóry. Przy regularnym stosowaniu polepsza się odczuwalnie stan skóry.
Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Bez barwników, bez parabenów.

ampułka
nawilżające, regenerujące
żel
w ampułce
<50ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Dimethicone, Dicaprylyl Ether, Hydrogenated Polyisobutene, Trisiloxane, Isohexadecane, Squalane, Tocopheryl Acetate, Sunflower Seed Oil Glyceride, Parfum, Ginkgo Biloba Leaf Extract

Przyjemnie wygładzają cerę

W ciągu miesiąca zużyłam dwa opakowania, stosując codziennie 1 kapsułkę i robiąc sobie kilka dni przerwy między jedną i drugą kuracją. Mam cerę mieszaną naczynkową. Stosowałam je na noc, bo na dzień wolę nie ryzykować - silikon na pierwszym miejscu składu powoduje, że cera się świeci naprawdę mocno.
Jestem zadowolona z efektu, bo po użyciu już pierwszej kapsułki cera odzyskuje gładkość i staje się przyjemnie miękka. Niestety ten efekt nie utrzymuje się długo (po zakończeniu kuracji jest to ok. 1 tydzień). Ale ponawiając ją co jakiś czas można cieszyć się gładką cerą :)
Ilość produktu w kapsułce jest idealna na pokrycie twarzy, szyi i dekoltu. Zapach rozkoszny.
A ewidentne minusy?
- opakowanie - ukręcanie "łebka" tej rybce może być problematyczne,
- produkt długo się wchłania, więc polecam stosować go na noc,
- efekty stosowania kuracji mogłyby utrzymywać się dłużej niż kilka dni po jej zakończeniu.

Myślę, że raz na jakiś czas będę do tych kapsułek wracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1147001].usefull || 0 }}% pomocna.

nawilżacz do zadań specjalnych

Ampułki ratują moją przesuszoną skórę w sytuacjach awaryjnych. Nie używam ich codziennie, są dla mnie kompresem nawilżających gdy dzieje się źle na mojej twarzy.

-zimą gdy skóra nadmiernie przesusza się
-latem kiedy skóra się spiecze
-po zabiegach dermatologicznych (idealne po kwasach)

w tych sytuacjach stosuję serię tych ampułek i zawsze skóra odzyskuje nawilżenie, a suche skórki znikają.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122451].usefull || 0 }}% pomocna.

nic specjalnego

Ampułki nie szkodzą, ale też nie odwalają jakiejś porywającej roboty.

Plusy:
-jedna ampułka starczy na 2-3 razy
-ładny zapach
-w miarę nawilża
-tanie

Minusy:
-pozza nawilżeniem nic nie robi za bardzo
-długo się wchłania

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1110406].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Mnie nie powaliły

Ampułki nie szkodzą, ale też specjalnie nie pomagają, jakoś od pół roku nie mogę ich zmęczyć.

Plusy:

+ dobre nawilżenie na noc
+ tanie
+ nie podrażniają
+ przyzwoity skład (poza substancją zapachową nie mam się do czego przyczepić)

Minusy:

- mało praktyczne opakowanie, trudno się je otwiera
- tłusta, lejąca konsystencja
- produktu jak na mój gust w jednej ampułce jest za dużo jak na jedno nałożenie, końcówkę, z którą nie wiem co zrobić, zawsze muszę sobie rozsmarować na innej części ciała
- nie można ich stosować na dzień

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1061681].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobre!

Kapsułki są bardzo skuteczne, nawilżają doskonale skórę nie powodując błyszczenia, stosowałam je nawet pod makijaż. Niestety, cena jest średnio dobra, ale w promocji potrafią być nawet po 2-3 złote. Mojej bardzo suchej skórze ze zmianami hormonalnymi przynoszą ulgę

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039604].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest Ok

Dobrze nawilżają, skóra po ich użyciu jest mega mięciutka, nie powodują żadnych grudek podskórnych ani wyprysków. Niestety otwieranie ampułek jest dosyć niepraktyczne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034352].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie dla mnie !

Przyszło lato... czas wesel....
ja z moja suchą cerą pragnęłam ją nawilżyc.
Zachęcona opiniami zakupiłam ów produkt...

juz po pierwszym użyciu wyskoczyło mi na twarzy pełno krostek, ktore leczylam ponad 2 tygodnie.
Bylam załamana. ..
jeśli ktos nie ma tendencji do trądziku i krostek, to ok, ale dla mnie stał się istnym koszmarem.

Używam tego produktu od: Jedno zastosowanie
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie, jedna kapsulka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018785].usefull || 0 }}% pomocna.

Nigdy więcej!

Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii o tych ampułkach postanowiłam je zakupic.

Owszem nawilżają, ale...
* bardzo zapychają - po pierwszym (i ostatnim) użyciu moją twarz pokryły liczne krostki, które leczyłam później przez dwa tygodnie
* bardzo niewygodne i mało funkcjonalne otwieranie ampułki

Ilość zużytych opakowań: jedna ampułka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015387].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobre

Po zimie moja mieszana cera ogromnie się przesusza. Postanowiłam wypróbować te kapsułki bo też wiele na ich temat czytałam, a akurat była promocja w rossmannie.

Na początku obawiałam się tego silikonu na pierwszym miejscu w składzie (moja cera ma dużą skłonność do zapychania), ale ku mojemu zdziwieniu nic mi nie wyskoczyło

Plusy:

- po tygodniu stosowania kapsułek skóra odzyskała miękkość i sprężystość
- wiem, że to przez silikon ale po zaaplikowaniu kapsułki twarz była taka gładka i delikatna. Nastepnym razem spróbuje zastosować pod makijaż
- nie zapchały cery
- nawet podkład po kuracji trzyma się o wiele lepiej
- na to "serum" nakładałam jeszcze krem nawilżający. Rano skóra była rozjaśniona gładka i matowa
- strefa T się nie przetłuszcza

Minusów nie zauważyłam, jeszcze za taką cenę uważam, że to bardzo dobry produkt i na pewno zakupię ponownie po lecie.

Używam tego produktu od: stosowałam kurację przez tydzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1002336].usefull || 0 }}% pomocna.

świetne nawilżenie

Opakowanie: kuracja zamknięta jest w siedmiu "rybkach" - jedna na dzień. Całość zamknięta w takich opakowaniach jak tabletki. Aby wydobyć produkt należy kręcić ogonkiem aż się odczepi :) Jak dla mnie to praktyczne, lubię kiedy mam przydzieloną konkretną partię na dzień, co prawda może wydawać się, że produktu w kapsułce jest mało, ale wystarcza na całą twarz ;)
Konsystencja: dość tłusta, przypomina olejek do ciała, na twarzy zostawia delikatną powłokę, ale nie zapycha, łatwo się rozprowadza.
Zapach: niesamowicie mi się spodobał, w porównaniu do masek Rival de loop kapsułki pachną obłędnie.
Działanie: czyli punkt najważniejszy :) Opinie na temat ampułek są przeróżne, jedni zachwycają, drudzy uważają, że produkt nie robi zupełnie nic. Zadaniem kapsułek jest nawilżanie, moja skóra jest mieszana, raczej się nie przesusza, ale nawilżenia potrzebuje przecież każda skóra. Ja ampułek używałam na noc, czytałam, że dziewczyny używają go pod makijaż i jest ok. Osobiście uważam, że już po pierwszej "rybce" dało się zauważyć efekty. Po siedmiu dniach, jestem zadowolona, choć nie ma jakiegoś wielkiego efektu wow. Skóra wydawała się być bardziej wygładzona i widać było to nawilżenie, ale tak jak mówię - nie mam suchej skóry i wielkiego nawilżania nie wymagam :)
Cena/Dostępność: ampułki dostępne w Rossmannach, za 7 x 0,38 ml zapłacimy 4,99 zł, ja swoje kupiłam na promocji, więc cena bardzo dobra,
Podsumowując: za jakiś czas wrócę znów do tych kapsułek, ew. skuszę się na tą zieloną wersję. Według mnie kapsułki spełniają to, co producent obiecuje, osoby ze skórą suchą powinny być z niego zadowolone. Ja ze swoją mieszaną cerą jestem jak najbardziej na tak, chociaż tak jak wspomniałam, wielkich cudów nie było :)

Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999855].usefull || 0 }}% pomocna.