Astor, Perfect Balance (Podkład do cery mieszanej)

Astor, Perfect Balance (Podkład do cery mieszanej)

Idealny podkład, który dostosowuje się do potrzeb skóry mieszanej. Nawilża partie suche, a matuje przetłuszczające się. Nadaje efekt rozświetlonej i gładkiej cery przez cały dzień. beztłuszczowy. Zawiera filtr SPF 8.

jak zwykle

Liczne eksperymenty z kosmetykami przekonały mnie ze są rzeczy niemożliwe. Niemożliwe jest nieodpryskiwanie lakieru przez tydzień. Niemożliwe jest podniesienie biustu, cokolwiek by tam producent obiecał. Jedną z rzeczy niemożliwych jest rownież zmatowienie cery na dłużej niż 3 h. Odkąd uswiadomiłam sobie tę prostą prawdę, jestem o wiele bardziej zadolona z podkładów - programowo unikam matujących, wiedząc, że nie mogą one zrobić tego, co obiecują.Jest natomiast możliwe krycie, odżywienie, nawilżenie, ochrona, rozświetlenie. Zatem podkłady niematujące zwykle robią, to co powinny. Wystarczy popatrzeć na rozkład recenzji. Mając do wyboru podkład matujący, o którym od początku wiadomo, że nie zrobi tego, co zakłądamy, i podkład niematujący, który raczej zrobi, sprawa jest prosta. Otóz ten podkład jest jednym z takich, o których od razu wiadomo, że nie wywiąże si,ę z podstawowego zadania. Ani matowienia, ani jakiegoś szczególnego nawilzenia nie było. Z braku matu, jak już pisałam, trudno robić zarzut, bo od razu wiedziałam. Nieźle się rozprowadza, mało kryje, kolor który miałam był tragicznie ciemny w tubce, ale na twarzy o dziwo jaśniał. Zatem niech będą 3*.

Używam tego produktu od:używałam przez 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań:i to nie do końca chyba

taki sobie

Jak w tytule,taki sobie...Troche wysusza, matuje, ale nie na długo.Największa wada to kolorystyka, ale jak w całym Astorze.Ja mam odcień 103 i jest stanowczo za ciemny, mimo, że mam ciemną karnację.Szczerze, za tą cene są o niebo lepsze, jak np.mój obecy City Mat:)

Niezbyt

Kupilam ten podklad ponad rok temu, ale uzylam go tylko kilka razy jest dobry, ale jak ktos ma ladna cere, ponieważ podkresla kazda skórkę, trochę wysusza. ja osobiście nie jestem zadowolona z tego zakupu, za taką cenę napewno nie.

Manicure - glitter nails

nie polecam

Kiedyś dostalam próbkę tego podkładu i na prawdę spełniał swoją funkcję- matowił i nie wysuszał, delikatnie krył. Po pół roku skusiłam się i kupiłam ten podkład- niestety, okazał się gorszy! Krycie było takie samo,ale matowienie zerowe;( Dobrze, ze nie powodował pryszczy.

ilość zużytych opakowań: 1

OK

Mimo niezbyt ciemnej karnacji uzywam odcienia 103, nadaje mojej cerze taki brzoskwiniowy wygląd (nie zostawia efektu maski) ze czasem wpadam w zachwyt ;)

Dla mnie niekiedy dobry, ale po wizycie w solarium najpierw trzeba zrobić peeling i nałozyc nawilzajaca maseczke, bo wystarczy niewielkie przesuszenie, niewielka skórka zeby cały efekt zepsuc...

Opakowanie chociaz wygodne i ładnie wyprofilowane, to wykonane tak (taka gumowa powierzchnia?) , ze mimowolnie brudzi się czy to w ręce czy to w kosmetyczce.

Strata kasy

Kosmetyk pachnie ciekawie, kosztuje ponad 40zl i jest wytworem Astora, wiec na pierwszy rzut oka powinien byc prawie doskonaly. Jednak w rzeczywistosci nie matowi, trudno sie go naklada, zostawia smugi, jest straaasznie ciemny- KOSZMAR!!! Próbeczka byla ok, ale tak juz niestety jest, ze próbki sa lepsze niz kupiony kosmetyk. NIE POLECAM :(
Moj boze, nie wiem co mnie skusilo, zeby go kupic!!! Teraz uzywam na szczescie Privi City Mat, jestem zachwycona. Nie wiem tylko co zrobic z nieszczesnym Balanc'em!!! Chyba komus oddam, bo jak tu wylac prawie 50zl?! Odejmuje gwiazdke*za to, ze brudzi ubrania (biala bluzka wygladala koszmarnie ;()

bardzo przecietny

za ta cene bardzo przeciętny, matuje byle jak po ilus tam godzinach zaczynam sie swiecic, czuc go na twarzy, nie fajan konsystencja, wysusza skore ale ujdzie w tlumie znalam gorsze podklady przynajmniej sie nie klei. Kupilam go zcaheceona próbka z gazety ale niestety probka byla o niebo lepsze ale to juz tak jest

o nie!

Niestety, obietnice producenta całkowicie sie nie sprawdzają. Brak efektu nawilzenia i matowienia, powiedziałabym raczej, że wysusza. Kolorystyka mało udana, miałam kłopot z dobraniem odpowiedniego koloru, wszystkie są zbyt ciemne. Podkład dziwnie się wałkuje podczas nakładania, jesli już uda się to zrobić (co zreszta wymaga trochę treningu ;) robia się smugi i widać go na twarzy. Nie stapia się idealnie ze skóra. Pod koniec dnia wydaje mi się, że ciemnieje na twarzy :(. Do tych wszystkich minusów dodam jeszcze, że mnie uczulił, spowodował dziwną pokrzywkę na czole i policzkach, co skończyło się wizyta u dermatologa. Nigdy juz nie wróce do niego...

Ujdzie...

Od biedy moze byc... :P Kolorki sa straszne! Nie moglam nic sobie dobrac, ale w koncu kupilam nr 101. Niestety podklad zle sie rozprowadza, tworzy smugi i trzeba naprawde sie nameczyc zeby buzia jakos normalnie wygladala. No i kiedy nam sie to juz uda po ciezkich bojach to co widzimy?? - szara, zmeczona twarzyczke! :( Za to podklad calkiem niezle matuje i to mu sie chwali :) Jest tez dosc wydajny, ladnie pachnie, opakowanie tez moze byc. AHA! Podklad ten nie kryje w ogole!! Kompletnie 0, nic, null!!! :( Nie walkuje sie i nie sciera, nie brudzi ubran... Ilość zużytych opakowań: 1 niecale :P

OK

Podkład dobry choć nie rewelacyjny (takiego jeszcze nie znalazłam, ale nadal szukam :)). Wymaga sprawnej ręki. Najlepiej rozprowadza się za pomocą gąbeczki. Dobrze matuje. Duży plus za ciepłe odcienie. Kolory raczej dla osób o ciepłej tonacji cery, które tak jak ja nie moga używać podkładów w odcieniach brzoskwini i różu. Muszę przyznać że odstawiłam go po 2 latach bo zachęcona opiniami wizażanek kupiłam Lasting Performance MF, ale nie wykluczone że do niego wrócę.

fuj!!

jejkuuuuuuuuu!!!!!! okropny.kupiłam go ok roku temu i po paru użyciach oddałam!!zle sie rozprowadza.trorzy grudki i smugi,nie stapia sie ze skórą:(nie kryje nawet drobnych niedoskonałości!!moja skora po nim jest jakby"szara".nie polecam

o rany! nie!

Tragedia!!!Czegoś takiego w życiu nie miałam, w tym przypadku i jedna gwiazdka to za dużo.Mówię to na podstawie próbki, którą zużyłam.Nie wiem, może była jakaś felerna, bo inne dziewczyny dobrze o nim piszą?
Nie potrafię opisać jego trwałości, czy stopnia matowienia skóry, gdyż używając go nie wyszłam poza fazę mozolnego nakładania...:D Trwało to dłuuuugo , a zadowalającego efektu ani śladu.Wałkował się. Na różnych kremach-próbowałam.Zastygał zanim zdążyłam go w ogóle rozprowadzić.Wyjątkowo podkreślał pory, chociaż moje nie są specjalnie widoczne.Pozostawiał jakies białe smugi...nie, tego się nie da w ogóle opisać! Ratunku-badziewie!