Garnier, Botanic Therapy, Mityczna Oliwka, Maska do włosów bardzo suchych i zniszczonych

Receptura ekspertów botaniki dla odżywienia włosów. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali mityczny, znany od wieków z właściwości odżywczych składnik – oliwę z oliwek, by stworzyć unikalną, odżywczą formułę do włosów bardzo suchych i zniszczonych.

• Oliwa z oliwek intensywnie odżywia włosy
• Włosy są wzmocnione aż po same końce
• Włosy stają się miękkie

Struktura
bogate
>250ml

Cudowna konsystencja!

Już od pierwszego użycia wiedziałam, że nie rozstanę się z tą maską przez dłuższy czas! Zamknięta w uroczym słoiczku maska ma genialną konsystencję gęstego masełka, łatwo rozprowadza się na włosach i sprawia, że są śliskie i niezwykle przyjemne w dotyku! Używam jej zarówno po umyciu włosów (na 5-10 minut) jak i wraz z olejem na około 2 godziny lub całą noc. Sprawdza się rewelacyjnie, fajnie odżywia włosy i nie obciąża nadmiernie - wręcz lubię je dodatkowo dociążyć silikonami.
(Kasia)

świietna

Maska naprawde doskonała nie byłam jakoś specjalnie nastawiona na efekt ale naprawde miło się zaskoczyłam, już niewielka iloścć daje poczucie gładkich i odzywionych włosów. Konsystencja dośc gęsta przez co maska jest wydajna, przyjemny zapach i wygodne pudełeczko choc zastanawia mnie jak ja wydobędę na koniec. Włosy lśniące odzywione i gładkie a to najwazniejsze. Polecam

Te maski są genialne

Ostatnio zyżyłam miód i propolis i również postanowiłam wypróbować tej i jestem zachwycona ich działaniem są bardzo dobre. Włosy po nałożeniu stają się miękkie i elastyczne a do tego ten świetny zapach rewelacja. Maska nie obciąża, konsystencja przyjemna miło się rozprowadza najważniejsze jest to że efekt widoczny jest już po pierwszym użyciu polecam maski o świetnym działaniu

Dobra

nie lubię za bardzo produktów kosmetycznych Oliwnych - ale ten wypada bardzo dobrze. Włosy podczas prostowania ślizgają się po prostownicy dzięki tej maseczce.

uwielbiam

Nie spodziewałam się takiego efektu.
Jestem zadowolona z rezultatu jaki uzyskałam dzieki stosowaniu maski do włosów.
Super nawilża, włosy są gładkie i miłe w dotyku. Jej użycie nie sprawia problemu, instrukcja użycia jest prosta w wykonaniu,zajmuje dosłownie chwilę.
Czego chcieć więcej.

Hicior 2018

Maska zachwyciła mnie do tego stopnia że już mam dwie w zapasie.Pięknie pachnie,bardzo dobrze się nakłada na włosy i ma bardzo przyjemną masełkowatą konsystencję.Świetnie nawilża włosy ale co najważniejsze nie obciąża ich.Efekty po niej są wręcz spektakularne moje końcówki są w o wiele lepszym stanie.Uważam że to najlepsza maska jaką dotej pory używałam.

włosowe zbawienie :)

Te produkty to był strzał w dziesiątkę. Myślałam, że już żaden produkt nie odbuduje moich włosów po trwałym rozjaśnianiu, a jednak się myliłam... Cała seria Garnier Botanic Therapy Mityczna oliwka okazała się dla mnie ratunkiem. Produkty w połączeniu ze sobą dały znakomity efekt. Kondycja włosów wyraźnie się poprawiła i już prawie nie ma śladów po tzw. "sianie". Te produkty zdecydowanie zajmą miejsce na dłużej w mojej łazience .

Bardzo dobra maska

Stosowalam maske 2 x w tyg. Co do moich oczekiwan maska tez sprawdzila sie jak pozostale produkty. Wlosy wygladaja na bardziej zdrowsze, odzywione. Wlosy po niej latwo sie rozczesuja;)

Maska

Maska do włosów świetnie nawilzyla moje suche i zniszczone włosy. Chętnie polecę ja swoim znajomym bo jest naprawdę warta spróbowania. Ma piękny zapach

Bardzo dobra maska

Produkt spodobał mi się od pierwszego użycia. Sprawia, że włosy są wyjątkowo miękkie i gładkie. Dodatkowo super lśniące. Po użyciu tej maski miałam ochotę cały czas dotykać włosów. :) Maska ma bardzo przyjemny, słodkawy zapach. Podoba mi się. Konsystencja produktu jest odpowiednia. Nie spływa z włosów, ale nie jest też bardzo zbita.
Produkt nie obciąża włosów.
Bardzo polecam

Używa produktu od: próbka

Maska

Maska okazała się hitem w moim domu. Używają go duże jak i małe panie. Włosy są mięciutkie, nawilżone i zdrowe. Na pewno zakupię jeszcze raz maskę i polecę znajomym.

Uwielbiam tą maseczkę

Maseczka ma bardzo ładny zapach :) Lubie ja nakłada przed myciem 30 min oraz normalnie po myciu skóry głowy :).Włosy są bardzo przyjemne po jej użyciu. Z łatwością zmywa się z włosów ,nie obciążając nawet cienkich moich włosów :) Jest gęsta i wydajna :) Polecam :)

Maska Garnier MITYCZNA OLIWKA

Maska ta bardzo mile mnie zaskoczyła,same naturalne składniki.Ma bardzo ciekawy skład.Kosmetyk ten nie obciąża włosów.Włosy podczas aplikacji robią się niesamowicie miękkie i znacznie lepiej się rozczesują.Są naprawdę błyszczące.Z czystym sercem polecam!!!