Garnier, Botanic Therapy, Mityczna Oliwka, Maska do włosów bardzo suchych i zniszczonych

Receptura ekspertów botaniki dla odżywienia włosów. Eksperci Garnier w dziedzinie botaniki wybrali mityczny, znany od wieków z właściwości odżywczych składnik – oliwę z oliwek, by stworzyć unikalną, odżywczą formułę do włosów bardzo suchych i zniszczonych.

• Oliwa z oliwek intensywnie odżywia włosy
• Włosy są wzmocnione aż po same końce
• Włosy stają się miękkie

Struktura
bogate
>250ml

Nie dla moich włosów

Zachęcona pozytywnymi opiniami, szukając dobrej maski do 20 zł sięgnęłam po mityczną oliwkę. Chciałam zrobić sobie małą odmianę po dużym Kallosie Keratin. Niestety na moich włosach kompletnie się nie sprawdziła, miałam wrażenie, że po wysuszeniu włosy stały się sianowate, wyglądały o wiele gorzej niż zwykle. Natomiast samo rozczesywanie odbywało się bezproblemowo. Konsystencja jest super.. gęsta, wydajna. Zapach stonowany i przyjemny. Natomiast dla moich włosów zdecydowanie to nie to.

Używa produktu od: próbka

Skradła moje serce

Zachęcona dobrymi opiniami koleżanek z Wizaz.pl postanowiłam wypróbować tą rewelacyjną maseczkę. Zakupiłam jednorazówkę, ponieważ nie byłam pewna czy się u mnie sprawdzi. Po pierwszym użyciu mogę napisać, że maseczka ma bardzo fają konsystencje masełka, która bardzo dobrze rozprowadza się po włosach, dzięki temu że jest gęsta nie spływa. Maseczki do włosów lubię potrzymać sobie troszkę dłużej i w tym przypadku też tak zrobiłam, miałam ją na włosach ok. 30 min. dzięki czemu zdołała się dobrze wchłonąć, a włosy już w trakcie płukania wyglądały fenomenalnie. Często mam problem z rozczesaniem włosów, przy tej masce problem zniknął, a włosy rozczesałam bardzo szybko. Byłam bardzo zadowolona, włosy były miękkie w dotyku, ślicznie błyszczały, widać że ich kondycja się poprawiła, stały się bardziej odżywione, dobrze nawilżone. Jak tylko wybiorę się do Rossmana zakupię wersję pełnowymiarową.

Świetna!

W życiu bym się nie spodziewała, że pokocham tę maskę. Zawsze unikałam kosmetyków na oliwkach, bo wydawały mi się zbyt tłuste i nieprzyjemne. Tymczasem ten produkt spełnił wszystkie moje oczekiwania! Konsystencja jest podobna do masła, dzięki czemu nie trudno mi uwierzyć, że w składzie jest wiele substancji natłuszczających. Maska jest wydajna, pięknie pachnie (i lekko!). Wystarczy potrzymać ją kilka minut na kosmykach, by włosy wyglądały tysiąc razy lepiej, bardziej gładko i dobrze się układały. Po tygodniach używania można zauważyć poprawę w kondycji włosa, który o wiele wolniej się zaczyna rozdwajać. Maska jest świetnym remedium na włosy spalone rozjaśnianiem, farbami, słońcem czy lokówkami - wiem, co mówię, bo moja czupryna była w stanie tragicznym.
W jednym zdaniu - zaryzykujcie i przekonajcie się, jak cudowna może być "zwykła" maska "zwykłej" firmy.

Naprawdę działa

Na wstępie chcę zaznaczyć, że maska działa na moje włosy naprawdę pozytywnie. Ktoś u dołu wspomniał, że pochlebne recenzje to zasługa marketingu.. Coż, nie jest ;]. I fajnie byłoby umieć w odpowiedni sposób wyrażać swoją opinię, a nie sugerować pozytywnie komentującym, iż jesteśmy bandą kłamczuch. Maskę kupiłam sama, za własne pieniadze, na promocji 2+2 w Rossmanie za 20 zł. Nikt mnie nie przekupił ;).

Mam włosy falowane, w dość dobrej kondycji, średnioporowate. Na maskę zdecydowałam się ze względu na oliwkę niej zawartą, pamietam, że oliwa z oliwek to był pierwszy produkt do olejowania włosów i byłam z niej bardzo zadowolona! Niestety teraz na olejowanie za bardzo nie mam czasu, więc szukałam alternatywy. Na dodatek maska zawiera bardzo delikatny silikon, więc i tak lepiej, niż w przypadku innych masek z całą ich masą. Co prawda, wolałabym by ich w ogóle nie posiadała, ale nie można mieć wszystkiego.
Po użyciu maski włosy są lśniące, wygładzone, ujarzmione. Trzeba jednak bardzo uważać z ilością aplikowaną na włosy, ponieważ można je przeciążyć i pojawiają się nieładne strąki. Ja mam bardzo cienkie włosy i ciagle walczę o ich objętość, więc moja ilość tej maski nakładana na czuprynę jest naprawdę malutka. Efekty lśniacych i sypkich włosów to efekt ROZSĄDNEJ nakładanej ilości. Z maski jestem zadowolona i nie wiem, jak ją całą zużyję :D.

działa natychmiastowo

Nie wiem, co takiego zrobił producent, że ta maska stała się obłędna! Oliwa z oliwek od dawna jest stosowania w kosmetyce, jednakże uprzednio nie zauważyłam tak dobrych efektów jak przy stosowaniu tej maski. Obojętnie czy używamy jej jako odżywki, maski lub kompresu, włosy na kilka dni po umyciu nadal są sprężyste i odżywione, nie plączą się i nie puszą. Szkoda tylko, że maska jest mało wydajna, bo w przeciwnym wypadku stałaby się moim hitem. Na pewno do niej wrócę, gdyż efekty są powalające!

Zdecydowanie nie

Skuszona super opinią postanowiłam wypróbować maskę od Garniera. Niestety maska jest dosyć średnia. Moje włosy nie są po niej miękkie, natomiast w dotyku wydają się "śliskie". Nie są ani sypkie ani nawilżone. Nie mam pojęcia skąd te pozytywne opinie, może to zasługa marketingu? Skład pozostawia wiele do życzenia.
Zdecydowanie więcej jej nie kupię.

Rewelacja

Maska zawiera dużo odżywczych składników, dzięki niej moje włosy są miękkie, łatwo się rozczesują, odżyły po wszystkich zabiegach kosmetycznych
Godna jest polecenia

świietna

Maska naprawde doskonała nie byłam jakoś specjalnie nastawiona na efekt ale naprawde miło się zaskoczyłam, już niewielka iloścć daje poczucie gładkich i odzywionych włosów. Konsystencja dośc gęsta przez co maska jest wydajna, przyjemny zapach i wygodne pudełeczko choc zastanawia mnie jak ja wydobędę na koniec. Włosy lśniące odzywione i gładkie a to najwazniejsze. Polecam

Te maski są genialne

Ostatnio zyżyłam miód i propolis i również postanowiłam wypróbować tej i jestem zachwycona ich działaniem są bardzo dobre. Włosy po nałożeniu stają się miękkie i elastyczne a do tego ten świetny zapach rewelacja. Maska nie obciąża, konsystencja przyjemna miło się rozprowadza najważniejsze jest to że efekt widoczny jest już po pierwszym użyciu polecam maski o świetnym działaniu

Dobra

nie lubię za bardzo produktów kosmetycznych Oliwnych - ale ten wypada bardzo dobrze. Włosy podczas prostowania ślizgają się po prostownicy dzięki tej maseczce.

uwielbiam

Nie spodziewałam się takiego efektu.
Jestem zadowolona z rezultatu jaki uzyskałam dzieki stosowaniu maski do włosów.
Super nawilża, włosy są gładkie i miłe w dotyku. Jej użycie nie sprawia problemu, instrukcja użycia jest prosta w wykonaniu,zajmuje dosłownie chwilę.
Czego chcieć więcej.

Hicior 2018

Maska zachwyciła mnie do tego stopnia że już mam dwie w zapasie.Pięknie pachnie,bardzo dobrze się nakłada na włosy i ma bardzo przyjemną masełkowatą konsystencję.Świetnie nawilża włosy ale co najważniejsze nie obciąża ich.Efekty po niej są wręcz spektakularne moje końcówki są w o wiele lepszym stanie.Uważam że to najlepsza maska jaką dotej pory używałam.