Unicolor, Paloma Lśniący Makijaż Ciała, Złocisty Fluid

Unicolor, Paloma Lśniący Makijaż Ciała, Złocisty Fluid

Doskonały podkład pod makijaż z zatopionymi pigmentami złotej miki. Mieniąc się nadaje ona skórze złocisty kolor. Delikatnie kryje i doskonale się rozprowadza. Nakładając cienką warstwę na twarz, dwekolt, ręce czy też brzuch uzyskujemy równomierną, piękną tonację skóry. Dodatek filtrów UVA i UVB, witamin i olejków roślinnych zapewnia doskonałą pielęgnację i ochronę skóry. Nie zatyka porów skóry. 3 odcienie.

Cena: ok. 9 zł / 10 ml

Wygląda OK, nic poza tym

Mam kolorek beżowy (22) wygląda bardziej jak złoty, który prezentuje się bardzo przyzwoicie. Używam go do rozświetlania części twarzy lub po prostu jako cień. Ma jednak kilka poważnych wad:
- to diabelskie pudełko, na prawdę trudno się nim nie ubrudzić;
- ciężko je solidnie i równomiernie rozprowadzić, tak jakby się ślizgał;
- jest nietrawły, szybko się ściera.
W zasadzie efekt mi się podoba, ale szkoda, że trzeba się troszkę namęczyć i krótko trwa.
Daje **,5 gwiazdki:)

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

słaby

Nie jest niezastąpiony, zamiast niego lepiej zainwestować w puder rozświetlający czy chociażby żel z brokatem. Jako baza rozświetlająca sprawuje się kiepsko, pod brwiami też lepszy cień czy pyłek. Poza tym opakowanie jest niepraktyczne - pokrywkę te prżeźroczystą trudno zdjąć, nie raz podniosłam za haczyk i spadła mi, brudząc przy tym ubranie.

...

Z minusow - myslalam ze ma konsystencje taka jak Multipearl Cream, a okazalo sie ze to ciapa przykryta przezroczystym wieczkiem.<BR>Bardzo trudno je otworzyc nie brudzac czegos w poblizu.<BR>Wyglada ladnie, ja mam taki opalono-zloty kolor:)<BR>Ale nie uzywam jako bazy pod makijaz, tylko do podkreslania skory pod brwiami, czy do kosci obojczyka;) na letnie imprezy.<BR>Tak czy inaczej ten mieniacy sie pylek Sephory jest wygodnijszy w uzyciu i daje bardziej spektakularny efekt.