Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Joanna, Z Apteczki Babuni, Balsam nawilżająco - regenerujący

Joanna, Z Apteczki Babuni, Balsam nawilżająco - regenerujący

Cena już od 5,09 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Balsam do włosów nawilżająco - regenerujący Z Apteczki Babuni działa silnie nawilżająco, regeneruje zniszczoną strukturę włosów. Szybko i skutecznie odzyskują miękkość i połysk oraz łatwiej się rozczesują i układają. Zawiera miód, który dzięki wysokiej zawartości cukrów, aminokwasów i witamin, wpływa na nawilżenie. Proteiny mleczne poprawiają kondycję włosów.
Ma delikatny aromat miodu i mleka.

U mnie nie działa :(

Nie sprawdza się na moich włosach. Są przetłuszczające się z tendencją do przesuszania się na końcach. Właściwie ta odżywka nie robi z nimi nic. Ładnie pachnie i tyle. Nawet zapach nie utrzymuje się na włosach zbyt długo. Ma rzadką konsystencję.
Myślę, że dokończę opakowanie jako pierwsze O w metodzie mycie OMO lub jako krem do golenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1455737].usefull || 0 }}% pomocna.

no tak jakoś nie bardzo

+miły zapach
+wydajna
-fajna konsystencja, choc moze trochę za rzadka

- no nie działa na mnie :(
skład fajny, ale jakos nie podziałala na moje porowate i sianowate z natury koncowki, a u gory przetłjuszczała i obciążała

fajnie za to dziala jako krem do golenia ^^

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317496].usefull || 0 }}% pomocna.

Super, ale mało wydajny

Jest zamknięty w dużej buteleczce, niestety raz mi spadła i zatyczka się połamała. Konsystencja jest bardzo lejąca i rzadka, przez co na włosy trzeba nałożyć sporą ilość (a co za tym idzie produkt również nie jest wydajny; użyłam go 6 razy i już nie ma połowy buteleczki, choć za taką ceną nie ma co się czepiać). Zapach jest bajeczny; intensywny i baaardzo słodki; na włosach się nie utrzymuje.
Bez spłukiwania użyłam jej 3 razy, i nie sprawdziła się. Owszem, włosy były miękkie, ale taki sam efekt dawała zwykła odżywka ze spłukiwaniem. Stwierdziłam, że nałożę balsam na włosy zaraz po umyciu, a po kilku minutach zmyję. I jak dla mnie ta opcja jest strzałem w dziesiątkę, gdyż dla mnie ta odżywka jest spełnieniem marzeń!
Włosy są niesamowicie delikatne, NIGDY nie miałam tak miękkich i sypkich włosów, po żadnej odżywce ani masce nie otrzymałam takiego efektu.

Minus? Sprzyja przetłuszczaniu się włosów. Ja moje i tak myję codziennie, ale jakbym miała je myć co 2 dni, to wyglądałabym jakbym polała je olejem-no cóż, życie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1292591].usefull || 0 }}% pomocna.

Bordowe usta H&M

Nic specjalnego, sa lepsze

Ten balsam jest sredni jesli chodzi o nawilzenie i regeneracje. Juz o wiele lepiej sprawdza sie garnier z avokado jako zwykla odzywka. Po tym balsamie, wlosy troche sie puszyly, nie bylam zadowolona z tego zakupu w ogole.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283146].usefull || 0 }}% pomocna.

W moim przypadku- wyłącznie do spłukiwania.

Mam włosy delikatne i cienkie, więc każdą jedną odżywkę muszę spłukiwać, a najlepiej stosować przed myciem.
W przypadku tego produktu chciałam spróbować zastosować go zgodnie ze sposobem użycia zalecanym z tyłu opakowania. Niewielką kulkę mocno wodnistej odżywki wmasowałam we włosy, z daleka omijając skórę głowy. Kiedy pasemka powinny być już suche, zobaczyłam w lustrze sklejone strąki... kolejny raz użyłam jej przed myciem. Wtedy, po wysuszeniu faktycznie były miękkie i łatwo się układały.

Co do regeneracji zniszczonej struktury włosów- nie pomógł mi. Z przesuszonymi końcówkami nie zrobił nic, więc po umyciu stosowałam dodatkowo jedwab. Poza tym, w balsamie nie podoba mi się konsystencja- produkt spływa z ręki.
Podsumowując- opis z tyłu opakowania obiecujący, ale efekty są trochę inne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1204448].usefull || 0 }}% pomocna.

leniwie piekne wlosy

Balsam z apteczki babuni jest swietnym kosmetykiem dla tych osob, ktore nie lubia wyczekiwac na dzialanie odzywki z turbanem na glowie lub po prostu nie maja na to czasu, poniewaz jest to kosmetyk, ktorego nie musimy splukiwac. Moja przygoda z tym balsamem zaczela sie w momencie, kiedy zaczelam poszukiwac dobrego kosmetyku, ktory moglabym nalozyc na wlosy bezposrednio po umyciu szamponem i moglabym go tak zostawic, a nastepnie wysuszyc wlosy. Sprawdzil sie swietnie! Moj snop siana po samym umyciu i wysuszeniu puszy sie niemilosiernie, a miekkosc moich wlosow przypomina papier scierny... Balsam z apteczki babuni dziala jak naprawde dobra odzywka. Fajnie odzywia, wlosy sa lekkie, sypkie, miekkie w dotyku i wygladaja bardzo zdrowo :) konsystencja kosmetyku jest bardzo rzadka, ale gdyby byla gestsza moglby on obciazac wlosy, a przeciez nie o to chodzi. Zapach balsamu rowniez mi odpowiadal, lekki, calkiem przyjemny. No i ile czasu mozna zaoszczedzic nakladajac kosmetyk na wlosy i nie oczekukac na splukanie:) zdecydowanie polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197273].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity produkt

PLUSY:
- zapach
- cena
- wydajność
- nawilża

MINUSY:
- nawilżenie jest krótkotrwałe
- jednak wolę odżywki do spłukiwania lub ekspresowe w sprayu

Używam tego produktu od: września 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1062141].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna.

Balsam trafił do mnie zupełnie przypadkiem. Podczas poszukiwań bogatej odżywki do włosów natrafiłam na nazwę "balsam" i pomyślałam, że złapałam Pana Boga za nogi :D W domu okazało się bowiem, że owy balsam jest "bez spłukiwania" i ma formę lejącej się substancji. Oj, rozczarowanie było bolesne, ale coś musiałam zrobić i zużyć produkt.

Kiedy na mojej głowie gościł niemiłosierny puch tuż po wysuszeniu lub podczas upałów przeokrutnych Joanna była bardzo pomocna, a jej zapach bardzo umilał pielęgnację. Nie skleja włosów, dyscyplinuje je, zabezpiecza. Również po wieczornym prysznicu, kiedy nie miałam siły na nic, na osuszone włosy kładłam konkretną dawkę balsamu i wszystko było cacy.

Jedynym minusem może być słaba dostępność no i wydajność, która dzięki niezwykle wodnistej konsystencji jest tragiczna.

Reasumując, balsam ten nie jest niezbędnikiem każdej włosomaniaczki, ale zdecydowanie to produkt wart swej ceny oraz wypróbowania. Nie zaszkodzi a czasem może podratować stan włosów. Jest tani i nietestowany na zwierzętach. Szczerze polecam każdemu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034406].usefull || 0 }}% pomocna.

świetnie odżywia i wzmacnia końcówki

Balsam używam już trochę czasu, ok. 1,5 roku i zdecydowanie polecam osobom o zniszczonych włosach. Moim problemem były końcówki, które nie dość, że były mocno wysuszone i sterczące to jeszcze utrudniały stylizację fryzury. Nie chciałam obcinać włosów, bo i tak miałam krótkie. Balsam pomógł mi wygładzić końcówki, odżywić, zregenerować. Wiadomo, że to i tak jest tzw. „martwa” część włosa, jednak istotne było dla mnie, aby trochę je złagodzić. Udało się i teraz używam już regularnie. Balsam dobrze działa na całe włosy, jednak trzeba uważać, aby nie wklepywać go w skórę głowy, bo wtedy fryzura jest oklapnięta i niestety włosy wyglądają na tłuste.
+wydajność
+cena
+dostępność
+nawilżenie, regeneracja włosów
+opakowanie – wygodne i praktyczne

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[988344].usefull || 0 }}% pomocna.

Konieczność na mojej półce - przeciw elektryzowaniu się włosów

Używam tego balsamu przede wszystkim dlatego, że skutecznie eliminuje elektryzowanie się moich długich włosów, nie obciążając ich przy tym wizulanie. Nakładam go w małej ilości na długości włosa.
Zapach przyjemny, nie drażniący, raczej nie wyczuwalny po nałożeniu.
Łatwo się rozprowadza.
Cena bardzo dobra.
Wydajny.
A do bardziej zaawansowanej pielęgnacji używam dodatkowych odżywek i masek.

Używam tego produktu od: ok 6 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[971409].usefull || 0 }}% pomocna.