Avon, Solutions, Body Smooth Surface (żel oczyszczający do ciała)

Avon, Solutions, Body Smooth Surface (żel oczyszczający do ciała)

Żel do mycia ciała w kąpieli i pod prysznicem. Dokładnie oczyszcza skórę, działając jednoczesnie jak peeling. Zawiera drobiny wodorostów, które usuwają komórki martwego naskórka oraz substancje nawilżające i odżywiające skórę.

Cena: 29,90 zł / 150 ml

za taką cenę :(

zwykły zapach, drobinki może coś pomagają a może nie, ale raczej jako peeling jest bardzo łagodny, nie rozumiem tylko dlaczego on jest taki drogi? za taką cenę mogę mieć3 inne żele :P

Dobry, mógłby być lepszy

Raczej juz go nie kupię bo o wiele lepszy jest Lirene, ale nie jest zły. Nalezy go stosować codziennie dlatego nie zawiera dużo drobinek i są one raczej delikatne. Ladnie się pieni, zapach znosny....jakby byla wieksza pojemnosc i nizsza cena to moze bym sie skusiła;)

dobry

Bardzo fajny żel, nadaje się do codziennego stosowania, a dodatkowo wygładza skórę - nie tak radykalnie, jak peeling, tylko delikatnie i stopniowo, ale skutecznie. Przyjemny zapach. Drobinki są bardzo niewielkie.

Avon Mark - relacja

aż sie zdziwiłam ;)

Stał sobie na półce i stał i czekał nie wiem na co ;) Jakoś nie mogłam się za niego zabrać. W końcu doszłam do wniosku, że czas go wypaćkać i zrobić miejsce na nowy ;)
I tu pozytywne zaskoczenie.
Żel całkiem przyjemny w użyciu, pieni się umiarkowanie, drobinki skuteczniejsze niż się spodziewałam ale na tyle delikatne, że można używać codziennie. Zapach nie wiem dlaczego ale podoba mi się, tak jak całej serii zresztą ;).
Nie wysusza skóry choć raczej też nie nawilża. Wydajność niezła, tylko pojemność mała.
Ogólnie spodziewałam sie czegoś o wiele gorszego i podchodziłam do niego jak pies do jeża. Nie jest to rewelacja, zwłaszcza za tę cenę ale wypróbować można.
Możliwe, że jak będzie w jakiejś super promocji to się skuszę na niego ponownie.

tragiczny to nie jest

Ma bardzo "drobne drobinki", które nie zapewniają odpowiedniego działania peelingującego. To taki żel pod prysznic. Trudno mi się go rozprowadzało, schodził dość opornie. Zapacg mnie wcale nie przeraził. Miała go dosyć długo- wydajny, choć nie używałam co dziennie- więc może zapach wywietrzał. Cena- dość wysoka, ja go kupiłam w jakimś promocyjnym zestawie i wyszło taniej....

ja go lubię

moim zdaniem to dobry kosmetyk. Jest wodnisty i ma drobne cząstki peelingujace, to fakt, ale to nie jest peeling, lecz żel oczyszcajacy. On jest do codziennego uzytku,więc musi być dosc deliktany...
Miałam wersje w starym opakowaniu i zapach mi odpowiadał, zel był wydajny, ja go uzywałam co drugi dzień. o cenie się nie wypowiadam, bo kosmetyk dostałam:-)

śmierdzi!!!

Zaznaczam, że mam jego nową wersję, w fioletowym opakowaniu. Dałabym 4 gwiazdki, ale zapach tego żelu nie jest zbyt udany. Nie przeszkadza, ale sprawia, że przyjemność używania jest mniejsza. Drobinki są całkiem wyczuwalne, konsystencja gęsta, nie leje się na lewo i prawo. Tuba solidna i ładna. Cena taka sobie. Nie wiem czy jeszcze kupię, chociaż w porównaniu z różowym pseudopeelingiem z serii SSS to cudo ;).

25.05.04: Muszę odjąć gwiazdkę. Przy końcu nie mogłam już znieść jego zapaszku. Po prostu robiło mi się niedobrze. Więcej nie kupię.

Marny

Bardzo nie podoba mi sie zapach tego zelu, taki sztuczny i drazniacy:( Konsystencja tez jest niezbyt bo strasznie wodnista, wylewa sie z tuby. Drobinki sa baaardzo delikatne, wrecz niewyczuwalne i w zaden sposob nie dzialaja jak peeling, nie wiem po co one w ogole sa:P Zel sie minimalnie pieni co mi odpowiada bo piany nie znosze:( Skora jest po nim gladka, ale nie nawilzona.. no i ten zapach... Zel nie jest jakos szczegolnie wydajny. Wlasciwie to taki nijaki i raczej nieprzyjemnie sie go uzywa:( Ilość zużytych opakowań: 2

Liga międzyokręgowa

Bardzo przeciętny, nie pieni się prawie w ogóle, drobinki jakieś takie marne, nie wiadomo, o co chodziło producentowi. Na skórze sprawia wrażenie pocałunku węża :( Zapach mysi :( Choć jest bardzo wodnisty, z trudem wykończyłam jedno opakowanie, ale Misiowi się podoba i zamawia sobie regularnie.

w porządku

Swietny peeling dla osob z delikatna, naczynkowa skora. Delikatny, nie podraznia, a uzywany regularnie skutecznie oczyszcza i wygladza. Troche dziwny zapach, ale znosny. Szkoda, ze sie tak slabo pieni :-(Jedna * minus za cene, przy tak malej pojemnosci to zdzierstwo.Ilość zużytych opakowań: 3

delikatny

Miałam już wersję odnowioną, w fioletowym opakowaniu. Pachnie znośnie, ani ładnie ani brzydko, tak jakby algami. Gęsty, wyciska się tyle ile potrzeba. Dobrze się pieni, choć dla mnie to nowość w preparacie peelingującym, bo takie też ma być jego działanie. Drobinki są delikatne, ale nie aż tak jak w SSS, że ich w ogóle prawie nie ma. Dobrze masuje, czuć to tarcie, co bardzo lubię. Dobrze oczyszcza, lekko złuszcza. Rzeczywiście można go używać ccodziennie. Dałabym 3 i pół *, bo choć nie mam większych zastrzeżeń, to niczym specjalnym mnie nie zaskoczył.

dobry, ale...

Dobry, ale nie za cenę katalogową, tj. 39,90. Tak się złożyło, że miałam go za darmo i po zakończeniu używania, choć byłam zadowolona, stwierdziłam, że cena jest naprawdę zawyżona (i z tego względu ***). Drobinki są drobne, dlatego nadaje się do częstego stosowania (ale nie ma właściwości peelingu myjącego, jest to żel, nie pieni się); dość skuteczny, ma przyjemny zapach. Całkiem wydajny.