Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`)

Rossmann Isana Nagellack Entferner Mandelduft to zmywacz do paznokci o zapachu migdałów. Zawiera cenny olejek wysokiej klasy, szybko i dokładnie usuwa lakier.

bez acetonu
zapachowa
w butelce
>100ml

bardzo wydajny

Zmywacz jest bardzo wydajny, trzeba naprawdę niewiele, żeby zmyć paznokcie. Zapach jest znośny, cena bardzo przystępna. Kolejny dobry produkt Isany, naprawdę godny polecenia.

Najlepszy!

Najlepszy zmywac do paznokci ever. Nie dosc ze w niskiej cenie to jeszcze jest swietny, Dobrze zmywa lakier, nie maze sie i co najwazniejsze nie smierdzi jak wiekszosc zmywaczy.

Najlepszy!

Najlepszy zmywacz w zyciu, swietnie sciaga kazdy lakier, ladnie pachnie i nie rozmazuje lakieru po palcach. Jedynie opakowanie ma za duza dziurke i wylewa duza ilosc produktu, trzeba uwazac

Dobry acetono-zmywacz

plusy:
+ niezły zapach, jak na aceton
+ dobrze zmywa
+ nie wysusza mocno

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- nieco za duży otwór
+ niska cena

Sprawdzony zmywacz

Nie maluję paznokci często, ale jeśli już to nakładam kilka warstw, ciemne kolory i ozdoby . Zmywacz sobie szybko, łagodnie i dokładnie radzi ze zmywaniem paznokci. Spełnia obietnice producenta, i już nie poszukuję innego zmywacza ;)

Jak najbardziej polecam zmywacz do paznokci Isana. Jest on w bardzo dobrej cenie. Dokładnie zmywa lakier. Ma przyjemny zapach, a plastikowa buteleczka zabezpiecza przed potłuczeniem. :)

Najlepszy zmywacz dostępny na rynku

Zmywacz, o którym powiedziano chyba już wszystko.

Od siebie mogę dodać tylko to, że to naprawdę chyba najlepszy, tak tani produkt służący do ściągania klasycznego lakieru, a do tego nie niszczący w żaden sposób płytki paznokcia. Zmyje każdy lakier - jasny, ciemny, matowy, błyszczący, brokatowy. Ja najbardziej polecam sposób "na folię". Tniecie płatek na mniejsze części, każdą nasączacie tym zmywaczem, nakładacie na opuszek palca, owijacie paluszek folią, czekacie chwilkę, lekko pocieracie przez folię paznokieć i już. Sprawdza mi się ta metoda już od wielu lat.

Paznokcie są czyste, absolutnie nie przesuszone, nie rozdwajają się. Nie podrażnia skórek. Jest po prostu SUPER.

Migdałami oczywiście nie pachnie, ale nie można powiedzieć, żeby śmierdział gorzej niż inne zmywacze, a nawet - przyznaję - pachnie delikatnie przyjemniej. Jedynie te opakowania takie średnie, bo nie ma żadnego dozownika w buteleczce i przez ten spory otwór potrafi się po prostu wylać za dużo.

Tani, ogólnie dostępny. Nic tylko brać!

Tani I Wydajny

Zmywacz jest bardzo fajny . Jest tani , ale jest bardzo wydajny ponieważ jest sprzedawany w dosyć sporym opakowaniu . Świetnie radzi sobie nawet z ciemnymi i czerwonymi lakierami , a jak wiadomo właśnie tych lakierów najtrudniej sie pozbyć z paznokci i nie każdy zmywacz sobie z takimi kolorami radzi . Ten zmywacz jest nie zawodny . Nie przesusza skóry dookoła paznokci i nie pozostawia efektu suchych nieestetycznych skorek . Ma dość przyjemny zapach , nie czuć w nim nadmiernej , nieprzyjemnej woni acetonu .

Fajny

Bardzo lubię ten zamywacz, jest dosyć niepozorny. Jest bardzi wydajny i wystarcza mi na długi, świetnie zmywa paznokcie, nie trzeba długo trzeć. Nie uczula mnie, nie podrażnia. Jak na zmywacz to przyjemnie pachnie :)
A przede wszystkim jest tani i dostępny w każdym Rossmannie. Ostatnio ulubiony :)

Uwielbiam

Mój najlepszy zmywacz do paznokci. Używałam juz przeróżnych zmywaczy i żaden tak bardzo nie przypadł mi jak ten z firmy Isana. Cena jest malutka. Zapach nie jest zły. Olejek zawarty z nim nie szkodzi tak bardzo płytki paznokcia . Zmywacz tez nadaje się do lakierów hybrydowych. Zawiera aceton, który bardzo pomaga mi w zmyciu jakiegos mocnego lakieru lub lakieru hybrydowego. Uważam, że ta cenę warto kupic i wypróbować!

Tani i skuteczny

Na co dzień maluję paznokcie w sposób tradycyjny i często zmieniam kolory. Od lekkich i jasnych po czarne oraz te z dodatkiem brokatu/drobinek.
Zmywacz doskonale radzi sobie z każdym lakierem bez względu na jego barwę. Jest tani i wydajny. Zapach bez szału i lepiej go nie wdychać bo to zmywacz z acetonem.
Polecam.

Dobry i niedrogi

Obecnie rzadko maluję paznokcie klasycznymi lakierami, gdyż ze względu na wygodę decyduję się na lakiery hybrydowe.

Dawniej bardzo często używałam tego zmywacza do paznokci. Obecność acetonu nie przeszkadzała mi, gdyż trudno go wyczuć. Nie wysuszał płytki paznokcia i skórek w obrębie niego. Doskonale radził sobie nawet z ciemnymi kolorami lakierów (bordowy, czarny). Pachnie migdałami, nie jest to jakiś szczególnie piękny zapach (ja bym z niego zrezygnowała), ale w niczym mi nie przeszkadzał.

Cena bardzo przystępna. Jeżeli powrócę do klasycznie malowanych paznokci, na pewno znowu go kupię :).

Produkt dobrze zmywa lakier z paznokci, nie ma z tym najmniejszego problemu. Mimo acetonu, który zawiera nie wysusza skórek jak inne zmywacze do paznokci. Nie ma duszącego zapachu i ma bardzo fajna cenę. Starcza na długo, zdecydowanie polecam.