Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`)

Rossmann Isana Nagellack Entferner Mandelduft to zmywacz do paznokci o zapachu migdałów. Zawiera cenny olejek wysokiej klasy, szybko i dokładnie usuwa lakier.

bez acetonu
zapachowa
w butelce
>100ml

Fajny

Bardzo lubię ten zamywacz, jest dosyć niepozorny. Jest bardzi wydajny i wystarcza mi na długi, świetnie zmywa paznokcie, nie trzeba długo trzeć. Nie uczula mnie, nie podrażnia. Jak na zmywacz to przyjemnie pachnie :)
A przede wszystkim jest tani i dostępny w każdym Rossmannie. Ostatnio ulubiony :)

Fajny

Tego dokładnie zmywacz używam już od dość dawna. Produkt jest naprawdę fajny. Dobrze zmywa lakier i jest wydajny. Nie ma on nieprzyjemnego zapachu typowego dla niektórych zmywacz. Jest tani i dostępny w drogerii.
+tani
+pojemność
+dobrze zmywa lakier

ulubiony

O ile wśród innych rodzajów kosmetyków bez przerwy szukam swojego ideału i namiętnie testuję nowości tak ulubiony zmywacz do lakieru mam jeden i nigdy go nie zdradzam.
Produkt Isany jest tani, łatwo dostępny, ma, jak na tego rodzaju kosmetyk, całkiem przyjemny zapach, a przede wszystkim świetnie radzi sobie z lakierami na paznokciach i to nawet tymi brokatowymi. Nie wiem ile już opakowań zużyłam i ile zużyję w przyszłości. To jest mój numer jeden w tej kategorii.

Świetny i tyle.

Produkt jest wydajny, domywa wszystkie lakiery, chociaż z brokatowymi trzeba się pomęczyć (ale to już standard moim zdaniem). Jest tani i łatwo dostępny. Przyjemnie pachnie, o ile w zmywaczach do paznokni to możliwe xd.

No jest miłość!

Jakiego innego zmywacza bym nie używała zawsze wracam do niego! Jest super! ❤ od ponad 5-6 lat ciągle on. Pamiętam użyłam w zimie poza domem jakiegoś zwykłego i paznokcie się oslabiły (inne czynniki wykluczylam). Nawet moja mama toleruje ten zapach. A to dla niej wyzwanie ;)

Najlepszy zmywacz do paznokci, który dotąd używałam

Ten zmywacz już pozostanie w mojej kosmetyczce na zawsze. Uwielbiam go za to, że jest tani, ma delikatną formułę (co za tym idzie, nie szczypią mnie skórki podczas zmywania lakieru), nie wysusza okolic paznokcia jak i samej płytki paznokciowej. Jest w dużej buteleczce, wydajny.

Niezawodny !

Używam tylko tego zmywacza, jest w ekonomicznej butelce, cena proporcjonalna do produktu. Produkt ma przyjemny zapach, nie jest duszący.
Dobrze sobie radzi ze zmyciem, każdego rodzaju lakieru.

W porządku

Zapach tego zmywacza jest intensywny ale nie odrzucający jak to często bywa. Bardzo dobrze domywa nawet intensywne kolory, nie podrażnia paznokci ani skórek, dla mnie jest naprawdę w porządku. Jest wydajny, starcza na długo.

Bez szału

Skusiłam się na niego będąc na zakupach w drogerii Rossmann. Szczerze? Nie jestem nim jakoś zachwycona. Owszem paznokcie zmywa dokładnie, nie podrażnia skórek, ale nie wiem jak innych, lecz mnie ten zapach bardzo odrzucał. Po prostu było mi niedobrze. Nie wiem czy to przez połączenie acetonu z olejkiem migdałowym, czy też nie. Ponownie go nie kupię.

Świetny

Tego zmywacza do paznokci używam już bardzo długo. Najlepszy jaki próbowałam
Piękny zapach, nie niszczy płytki paznokci, wydajny i w bardzo niskiej cenie

Nie ma lepszego

Używam tego zmywcza juz kilka lat i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Przede wszystkim idealnie zmywa każdy lakier. Dodatkowo bardzo ładnie pachnie, a zapach utrzymuje się na paznokciach

Zmywacz do paznokci

Zakupiłam go, bo potrzebowałam zmywacza do paznokci. Moją uwagę zwróciła niska cena produktu, więc go wzięłam.
Jego zapach nie jest taki drażniący, a paznokcie po zmyciu lakieru nie są takie suche, jak zazwyczaj po innych zmywaczach. Skórki nie są uszkodzone.

nie znam lepszego!

Testowałam wiele różnych zmywaczy do paznokci, jednak żaden z nich nie sprawdzał mi się tak dobrze jak ten z ISANA. Są dostępne różne rozmiary produktu, więc idealnie sprawdzi się także w podróż. Bardzo dobrze radzi sobie z różnymi lakierami, zarówno tanimi jak i tymi z wyższej półki. Również brokatowe lakiery poddają mu się - jedynie trzeba chwilę dłużej potrzymać namoczony wacik.