Isana, Nagellack Entferner Mandelduft (Zmywacz do paznokci z acetonem i olejkiem pielęgnacyjnym `Migdałowy zapach`)

Sprawdź ceny produktu

Rossmann Isana Nagellack Entferner Mandelduft to zmywacz do paznokci o zapachu migdałów. Zawiera cenny olejek wysokiej klasy, szybko i dokładnie usuwa lakier.

bez acetonu
zapachowa
w butelce
>100ml

Fajny

Bardzo lubię ten zamywacz, jest dosyć niepozorny. Jest bardzi wydajny i wystarcza mi na długi, świetnie zmywa paznokcie, nie trzeba długo trzeć. Nie uczula mnie, nie podrażnia. Jak na zmywacz to przyjemnie pachnie :)
A przede wszystkim jest tani i dostępny w każdym Rossmannie. Ostatnio ulubiony :)

Zdecydowanie na tak

Typowy rossmanowski produkt.
Zmywacz ma zapach zmywaczowo-migdalowy. Nie da się powiedzieć, że pięknie pachnie migdałami, gdyż pierwsze co czujemy to właśnie zmywacz dopiero potem jakąś tam nutka migdalow. Mi to osobiście nie przeszkadza.

Zmywacz spełnia swoją rolę w 100%.
Zuzylam już conajmniej 3opakowania i nie zmierzam poszukiwać nowego ulubieńca.

Najlepszy

Najlepszy zmywacz, kupuje go od kilku lat niezmiennie i nie mam zamairu rezygnować :) robi to co do niego nalezy - świetnie zmywa lakier, dostepnoścć świetna cena. Polecam :)

Ostry zawodnik

Zmywacz mogę śmiało polecić. Zmywacz w dobrej cenie, zmywa nawet ciemne kolory. Nie wysusza skórek i nie podrażnia. Butelka plastikowa, duża bardzo wydajna. Szkoda, że nie ma wersji z dozownikiem.
Zapach drażniący dość intensywny ale jak na lakier to i tak nie jest najgorzej ;p

Lubię bardzo

Jest to mój ulubiony zmywacz do paznokci, głównie dlatego, że nie podrażnia i nie wysusza mi skóry no i nie drażni zapachem. Ach, no i cena jest bardzo atrakcyjna!

Nie mój typ

Nie zliczę ile zmywaczy do paznokci zużywałyśmy w domu z Mamą na spółkę. Mamie nie szkodziły żadne specyfiki, choćby moczyła paznokcie godzinę w acetonie to jej paznokcie nadal byłyby grube i twarde. Dlatego stoi na jej półce po dziś dzień. Z kolei ja na sam (specyficzny) zapach tego zmywacza mam przed oczami koszmarnie wysuszone skórki i ostatecznie rozdwajające się, kruche paznokcie :/

Niezły

Używam go od dawna. Na początku skusił mnie niską ceną, potem okazało się, że pachnie całkiem nieźle jak na zmywacz i do tego nie podrażnia i nie uszkadza płytki paznokcia. Natomiast nie jest wydajny. Na jeden paznokieć trzeba solidnie nasączyć wacik... Ale i tak bardzo POLECAM !!

Idealnie spełnia swoje zadanie

Pierwszy raz zmywacz zakupiłam w mniejszej wersji pojemnościowej bo 125 ml, ale gdy polubiły się z nim moje paznokcie, często wracam do niego i wybieram pojemność 250 ml, dzięki ekonomicznemu opakowaniu wystarcza naprawdę na bardzo długo. Jedynym mankamentem est to, że po odkręceniu zakrętki mamy ogromny otwór i trzeba uważać żeby przez przypadek nie wylać zawartości. Ja swój zmywacz przelewam do opakowania z pompką i cieszę się bezproblemowym używaniem.

Skutecznie zmywa lakiery do paznokci nawet te ciemne i mocno napigmentowane, dobrze radzi sobie z lakierami brokatowymi i hybrydowymi ale wymaga to dłuższego namaczania lub tarcia. Nie niszczy paznokci, nie wysusza skórek , nie pozostawia białego nalotu po zastosowaniu.

Zapach typowego zmywacza do paznokci, ja nie wyczuwam w nim migdałów,Nie przeszkadza mi , tym bardziej że szybko ulatnia się przy styczności z powietrzem.

Konkretny zmywacz dobrej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie , dlatego często do niego wracam.

Spełnia swoją rolę

Zmywacz jak to zmywacz co tu dużo pisać. Zapach migdałowy? Niekoniecznie, ale mimo wszystko nie ma tragedi. Tani i łatwo dostępny dobry zmywacz, który radzi sobie ze wszystkimi lakierami, które posiadam.

Spełnia swoją rolę

Świetna jakość w niskiej cenie

Dla mnie zmywacz powinien spełniać tylko jedna funkcję - dobrze zmywać lakier do paznokci. Śmieszy mnie wydawanie ogromnych sum pieniędzy na zmywacz, który rzekomo ma odżywić nasze paznokcie ;)
W przypadku tego produktu otrzymujemy dobry zmywacz za bardzo niską cenę.

Zmywacz do hybryd

Zmywacz super sprawdza się do hybryd. Dużo tańszy niż zmywacze popularnych marek z produktami do paznokci. Hybryda po spiłowaniu i użyciu tego zmywacza odchodzi szybko i bez problemu. Ciesze się, że go poznałam dzięki Wizażowi ;)

Chętnie do niego wracam

Używałam już kilku innych zmywaczy do paznokci, ale do tego chętnie wracam. Nie rozmazuje lakieru na skóry. Nie wysusza paznokci i skórek. Zapach jest przyjemny dla nosa, nie drażni.